Sprache: Französisch
Verlag: Le Groupe de la Banque Mondiale, 1968
Anbieter: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Deutschland
Broschiert; Zustand: Gut. 94 Seiten; Das hier angebotene Buch stammt aus einer teilaufgelösten wissenschaftlichen Bibliothek und trägt die entsprechenden Kennzeichnungen (Vermerke, Instituts-Stempel.); Einband etwas berieben, leichte altersbedingte Anbräunung des Papiers; ansonsten ordenticher Erhaltungszustand; Sprache: Französisch Gewicht in Gramm: 180.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Legare Street Press, 2023
ISBN 10: 1022313096 ISBN 13: 9781022313095
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 20,57
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Verlag: Kampen, Uitgeverij Kok 1995, 1995
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn red paperback, title spine and frontcover, 8vo: 214pp., 6 contributions with illustrations - notes - references, abbreviations, notes, list authors, index persons. Contents: 1. G.C. Hovingh: Een stukje van een oor uit de muio van den leeuw. Over de lotgevallen van een kleine groep joden en christenen-joden, .die geprobeerd heeft aan wegvoering naar de vernietigingskampen te ontkomen. 2. G.R. Zondergeld: De VU in de eerste jaren van de Duitse bezetting. 3. G. van Roon: Wraak of verzoening ? Nederlands-Duitse protestante kerkelijke en oecomenische contacten tijdens en direct na de Tweede Wereldoorlog. 4. H. Oostenbrink-Evers: De kerkrechtelijke ontwikkelingen binnen de Nederlandse Hervormde Kerk tijdens de Tweede Wereldoorlog. 5. H.J.Ph.G. Kaajan: Tussen opkomend nationaal-socialisme en herwonnen vrijheid. De Gereformeerde Kerk van Utrecht in de jaren 1940-1945. 6. G.J. Langeveld: Gaat u maar rustig slapen. Colijn en de mogelijkheid van een Duitse aanval op Nederland, 1933 - mei 1940. Volume 3: Jaarboek voor de Geschiedenis van het Nederlands Protestantisme na 1800.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Franeker, Uitgevrij Van Wijnen. 1999, 1999
ISBN 10: 9051941730 ISBN 13: 9789051941739
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's blue cloth hardback, yellow title spine and frontcover, pictorial dustjacket, yellow ribbon, thick 4to: 528pp., 18 contributions with illustrations - footnotes & references, epilogue, abbreviations, general bibliography, credits, index. Very fine copy - as new.,
Sprache: Niederländisch
Verlag: Legare Street Press, 2023
ISBN 10: 1020596430 ISBN 13: 9781020596438
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 32,32
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Verlag: De Lange Afstand, Amsterdam, 1988
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Niederlande
12 p. Ingenaaid. 1 van 100 ongenummerde ex. Langs randen heel licht verkleurd.
Verlag: N. van Kampen & Zoon, Amsterdam, 1891
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
Later black cloth hardcover, gilt title [bound by Harry Vijge]. (8),170 pp.; 24.5x15.5 cm. Text in Dutch / Nederlands. (paper slightly browned) Very good, see picture 460g.
Verlag: Leiden, E.J. Brill. 1903, 1903
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn blue-gray paperback, black lettering spine and frontcover, reproduction original titlepage on frontcover, 8vo: frontispiece, viij, 368pp., [4pp. advertisements], 7 illustrations. Fine copy. Volume 5: Nederlandsche Volksboeken. After the edition Antwerp, 1556.
Verlag: W.J.Thieme & Cie
Anbieter: ANTIQUARIAAT DE MINSTREEL, KAMPEN, Niederlande
Overall condition: Good / Zustand: Gut. Book.
Sprache: Niederländisch
Verlag: W.J. Thieme & Cie, 1924
Anbieter: Librería Menosdiez, Madrid, MA, Spanien
Cartoné. Zustand: Bien.
Kampen, Kok, 1980. 467 pp. Gebonden. *goede staat*.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Naar den Antwerpschen druk van Jan van Ghelen uit het jaar 1556. Leiden : E.J. Brill, 1903. Paperback. viii,368 pp. Ills.(Nederlandsche Volksboeken, 5). Mooi exemplaar. Condition : very good copy. Keywords : LITERATURE,
Sprache: Niederländisch
Verlag: Creative Media Partners, LLC Aug 2024, 2024
ISBN 10: 1022313096 ISBN 13: 9781022313095
Anbieter: AHA-BUCH GmbH, Einbeck, Deutschland
Taschenbuch. Zustand: Neu. Neuware - Karel Ende Elegast is an epic poem from the Middle Ages, recounting the adventures of the eponymous king and his companion Elegast. The work is notable for its focus on the adventures of a common man, and its sympathetic portrayal of Elegast as a bandit with a heart of gold. This volume, edited by E. T. Kuiper, offers a new edition of the classic poem with an introduction and notes for modern readers.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Creative Media Partners, LLC Jul 2023, 2023
ISBN 10: 1020596430 ISBN 13: 9781020596438
Anbieter: AHA-BUCH GmbH, Einbeck, Deutschland
Buch. Zustand: Neu. Neuware.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Zutphen, Thieme, 1924/1925. Oorspronkelijke omslagen. 2 delen: XXXV + 327; VI + 411 pag. -- Redelijk goede set. [Poëzie / Poetry / [Nederlandse Poëzie] ].