22,5 x 14,5 cm. Zustand: Gut. 1. Auflage. 5 Blatt, 142 Seiten Softcover, Broschur in gutem Zustand. Etwas gebräunt, untere Ecke und oben mit leichter Knickspur. Etwas gebräunt. Innen wie außen mit nur leichten Lager- oder Gebrauchspuren. Bitte beachten Sie unsere Bilder. B06-03-06E|A46 Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 290.
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, nette staat, 252 pagina's.
Verlag: Van Gorcum 1983, 1983
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, i.z.g.st. (geen leesvouwen en inscripties), 252 pagina's.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Fill in The Blanks Uitgeverij vzw
ISBN 10: 9464447532 ISBN 13: 9789464447538
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Romtrade Corp., STERLING HEIGHTS, MI, USA
Zustand: New. This is a Brand-new US Edition. This Item may be shipped from US or any other country as we have multiple locations worldwide.
Sprache: Englisch
Verlag: Sense Publishers, Rotterdam, 2009
ISBN 10: 9087909365 ISBN 13: 9789087909369
Anbieter: PsychoBabel & Skoob Books, Didcot, Vereinigtes Königreich
EUR 65,52
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Very Good. Paperback in very good condition. Covers are slightly scuffed, and page block is lightly blemished. Pages are clear and unmarked throughout. LW. Used.
Verlag: Lannoo
ISBN 10: 9053524649 ISBN 13: 9789053524640
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Majestic Books, Hounslow, Vereinigtes Königreich
EUR 94,51
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Used. pp. 200 52:B&W 6.14 x 9.21in or 234 x 156mm (Royal 8vo) Case Laminate on White w/Gloss Lam.
Anbieter: Biblios, Frankfurt am main, HESSE, Deutschland
Zustand: Used. pp. 200.
Verlag: Leuven, Universitaire Pers, 2001, 2001
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Paperback, Nederlands, originele uitgeversomslag, 16x24 cm., 218 pp. ISBN 9789058671042. Studia Paedagogica : 30. Bij de overgang van de lagere naar de secundaire school worden leerlingen geconfronteerd met heel wat nieuwe leergebieden. Zo worden zij bijvoorbeeld geintroduceerd in de algebraische redeneerwijze. Voor heel wat leerlingen verloopt deze introductie in de algebra echter niet probleemloos. In het verleden werd reeds heel wat onderzoek gedaan omtrent de moeilijkheden die leerlingen ondervinden bij het leren van algebra, naar de oorzaken die aan de basis van deze moeilijkheden liggen en naar mogelijke manieren om deze moeilijkheden te voorkomen en te remedieren. Verschillende auteurs halen aan dat de leerkracht een belangrijke rol bekleedt in de overgang van leerlingen van rekenkunde naar algebra, maar stellen tegelijk ook dat 'there is a grave scarcity not only of models of the teaching of algebra but also of literature dealing with the beliefs and attitudes of algebra teachers.' (Kieran, 1992, p. 394). Daarom hebben we onze aandacht in dit boek gericht op deze centrale beinvloedende factor in het leerproces van algebra: de leerkracht en de oplossingsvaardigheden en opvattingen die deze heeft omtrent rekenkundige en algebraische werkwijzen. Het grootste gedeelte van dit boek wordt besteed aan de rapportering van een empirische studie die we uitvoerden bij 97 aspirant-leerkrachten. In deze groep zaten toekomstige onderwijzers en wiskunderegenten die ofwel pas aan hun lerarenopleiding begonnen ofwel deze beeindigden. Bij hen namen we twee zelf ontwikkelde meetinstrumenten af: Eerst lieten we hen een toets oplossen waarin (willekeurig door elkaar) zes rekenkundige vraagstukken en zes algebraische vraagstukken waren opgenomen. Aan de hand van deze toets konden we het oplossingsprofiel (de gebruikte oplossingsmethoden en de prestaties) van de verschillende groepen aspirant-leerkrachten bepalen en met elkaar vergelijken. Vervolgens legden we de aspirant-leerkrachten een vragenlijst voor waarin we hen vroegen om een evaluatie toe te kennen aan (fictieve) oplossingen van leerlingen voor dezelfde vraagstukken. Zo konden we de invloed nagaan van het eigen oplossingsprofiel van de aspirant-leerkrachten op een aspect van het didactisch handelen (met name de evaluatie). Tenslotte gingen we ook na of het oplossingsprofiel op de vraagstukkentoets en de evaluaties die worden toegekend samenhangen met de wiskundige vooropleiding van de aspirant-leerkrachten. 0 g.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 115,42
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 167,88
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Sprache: Deutsch
Verlag: Hamburg : Junius-Verlag, 1985
Anbieter: Chiemgauer Internet Antiquariat GbR, Altenmarkt, BAY, Deutschland
Originalbroschur. Zustand: Sehr gut. 1. Auflage. ERSTAUSGABE. 96 Seiten. Mit zahlreichen dokumentarischen Abbildungen. 1 7 cm SEHR gutes Exemplar der ERSTAUSGABE. - ( Wir bieten zahlreiche Titel aus diesem Sachgebiet auf unserer HP an / we offer lot of titles in this subject area on our website) Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 200.
Verlag: Junius Verlag GmbH, 1984
ISBN 10: 3885068176 ISBN 13: 9783885068174
Anbieter: Sigrun Wuertele buchgenie_de, Altenburg, Deutschland
Zustand: akzeptabel - gebraucht. Broschiert 96 S. Altersbedinger Zustand, ohne Namenseintrag Wesentliche Passagen sind bereits unterstrichen Zustand: 4, akzeptabel - gebraucht, Broschiert Junius Verlag GmbH , 1984 96 S. , Bakunin zur Einführung, Dooren, Wim van.
Verlag: Hamburg. Junius Verlag. 1985., 1985
ISBN 10: 3885068176 ISBN 13: 9783885068174
Anbieter: Worpsweder Antiquariat, Worpswede, Deutschland
Mit 9 Tafeln. Taschenbuch. 95 Seiten + Tafeln. SOAK-Einführungen 17. Gut erhalten. ISBN 3885068176.
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. 312 pages. humanism. Humanism. Dutch Humanisme wordt hedenten dagen verwoord als een'wereldbeschouwing die de menselijke waardigheid de:vrijheid en waarde van de persoonlijkheid als hoogste goed wil cultiveren, dit alles zonder het afhankelijk te stellen van een geloofin een god of een hooastë schepper'. Dit humanisme-begrip vormt het üitgangspunt,voor de Ge.schiedenis van het humanisme.In dit; boek wordt de historische ontwikkeling van 1 het humanisme in kaart gebracht. Beoogd wordt de aanzetten van humanistisch denken in oudheid en middeleeuwen te belichten totin de moderne tijd. Behandeld worden de humanistische uitgangspunten van klassieke filosofén 9als Socrates, Plato, Aristoteles, Cicero en Kant, het humanisme van middeleeuwen en renaissance, vanSpinoza, het humanisme in de tijd van de Verlichting, en het denken van hedendaagse humEknisten als Bertrand Russell, Isaiah Berlin en Leszek Kóiäkowski.
Zustand: Sehr gut. Zustand: Sehr gut | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.
Zustand: Sehr gut. Zustand: Sehr gut | Seiten: 206 | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.
Zustand: Hervorragend. Zustand: Hervorragend | Seiten: 206 | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.
Zustand: Gut. Zustand: Gut | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Fill in the Blanks Uitgeverij, 2022
ISBN 10: 9464447532 ISBN 13: 9789464447538
Anbieter: Buchpark, Trebbin, Deutschland
Zustand: Sehr gut. Zustand: Sehr gut | Seiten: 250 | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.