Sprache: Englisch
Verlag: W.L.& J.Brusse's, Rotterdam, Netherlands, 1935
Anbieter: Doss-Haus Books, Redondo Beach, CA, USA
Hardcover. Zustand: Good. No Jacket. Hardcover 1935 Dutch text. Ex-library book with stamps and labels attached. Binding firm. Pages unmarked and clean. Wear to top spine edge, and corners Text in good condition. [423 pages].
Verlag: Querido, Amsterdam, 1955
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. Good, hardcover, 110 pp., ill. (pictures [bl./white]) Letterbox mail.
Verlag: Van Loghum Slaterus, Arnhem, 1945
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Goed. 33 pp. Deze verzen zijn geschreven tusschen Maart en Juni 1942 in de Duitsche gevangenis te Scheveningen.
Verlag: Vereeniging ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1953
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Oorspronkelijk omslag met flappen, softcover, 8vo.
Verlag: Vereeniging ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1953
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Oorspronkelijk omslag, softcover, 8vo.; Rug iets verkleurd.
Verlag: Vereeniging ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1953
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Oorspronkelijk omslag, softcover, 8vo.; Naam op schutblad.
Verlag: Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1946
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Verlag: Vrijzinnig Christelijk Jeugd Centrale, Utrecht, 1933
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Verlag: Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1937
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 6 afleveringen van Critisch Bulletin: April 1937; October 1937; October 1938; Juli/Augustus 1939; Maart 1940; September 1940.
Verlag: Brussel/Maastricht : A.A.M. Stols, 1928
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Oorspronkelijk omslag, softcover, onafgesneden, 8vo.; Lichte foxing.
Verlag: D. A. Daamen's Uitgeversmaatsschappij, 1949
Anbieter: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Südafrika
Hardcover. Zustand: Good. Zustand des Schutzumschlags: Fair. Dutch. Jacket is edge worn, has small tears, a bit chipped and marked. Boards are edge worn, cocked and marked. Mild tanning, minor marks throughout the pages. However, it is in good condition, excellent binding. MK. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Verlag: Van Loghum Slaterus, Arnhem 1946.,, 1946
Anbieter: Antiquariat Petri, Jena, Deutschland
SC. Zustand: Gut. Obr., Ou., 48s., in gutem Zustand, [SAP41] Deu 400g.
Verlag: Van Loghum Slaterus Uitg.Mij. N.V., Arnhem, 1938
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Boek goed. Eerste druk. 31 pp. Band aan de randen wat verschoten.
Verlag: Hijman, Stenfert Kroese & Van der Zande, Arnhem, 1930
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Enige gebruikssporen. 45 pp. Rug verschoten evenals een rand langs de voorkant band.
Verlag: Van Loghum Slaterus Uitg. Mij. N.V., Arnhem, 1947
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Goed. Tweede druk. 423 pp.
Verlag: Leiden, Sijthoff, 1965, 1965
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Paperback, geIllustreerde kartonomslag in kleur, 130 x 200mm., 188pp. Met medewerking van E.G. Groeneveld. In goede staat. 470 g.
Verlag: Leiden, Leidsche Uitgevers-maatschappij
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
1936, 196pp. Linnen, naam voorin, verder in goede staat.
Verlag: Van Loghum Slaterus, 1945
Anbieter: Zubal-Books, Since 1961, Cleveland, OH, USA
Zustand: Good. 423 pp., Hardcover, library markings, underlining in pencil, wear & fading to cover, front hinge split, else good. - If you are reading this, this item is actually (physically) in our stock and ready for shipment once ordered. We are not bookjackers. Buyer is responsible for any additional duties, taxes, or fees required by recipient's country.
Verlag: Van loghum slaterus', 1967
Anbieter: crealivres, La fontennelle, Frankreich
Zustand: Fair. Envoi rapide jaquette abîmée (déchirures rousseurs ternissures) rousseurs sur tranche intérieur propre. in8. 1967. Cartonné. Fair.
Softcover/Paperback. Zustand: Good. In goede staat. Paperback. Shelfwear.
Verlag: J. Brusse, Rotterdam 1935, 1935
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Hardcover/Hardback. Zustand: Good. In prima staat. Hardcover. 423 pp.
Softcover/Paperback. Zustand: Good. In prima staat. Paperback.
Verlag: Querido, 1963, 1963
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Hardcover/Hardback. Zustand: Good. In goede staat. Hardcover. Linnen. Shelfwear.
Softcover/Paperback. Zustand: Good. In prima staat. Paperback.
Verlag: Querido: Amsterdam, 1961, 1961
Anbieter: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Niederlande
Zustand: Good. Ingenaaid, 21x13x0,5 cm, 61 pp. Goede staat, licht verkleurde randen. Katernen opengesneden, opdracht (voor Dolf Verspoor) op titelpagina.
Verlag: Arnhem, N.V. Van Lochum Slaterus' Uitgevers-Maatschappij, 1930
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Kaften los van een anatal delen.
Verlag: , Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1946.,, 1946
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Originele uitgeversomslag geillustreerd in kleur, omslag ietsje verkleurd, 15x23cm, 48pp. 777 g.
Verlag: Arnhem., Hijman Stenfert kroese van der Zande, 1926
Anbieter: Rotes Antiquariat, Berlin, Deutschland
15 S. 8°, Orig.-Broschur mit -Schutzumschlag. Umschlag minimal gebräunt, sosnt gut erhalten. 200 gr.
Anbieter: Antiquariaat Clio / cliobook.nl, Odijk, UTREC, Niederlande
Brussel, A.A.M. Stols, 1932. 19x13,5 cm. Papieromslag (l.sleets). 166 pp. (reparatie met zuurvrij tape). Goed exemplaar.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Arnhem, Van Loghum Slaterus,, 1947
Anbieter: Buch & Cafe Antiquarius, Bonn, NRW, Deutschland
Verbandsmitglied: GIAQ
Tweede druk. 423 p. Dustjacket rubbed with some marginal tears, top edge slightly spotted, otherwise very fine copy. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 0 Large-8°, original cloth binding with dustjacket.