Dijk h v (28 Ergebnisse)

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 17,25
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's sewn cream paperback, pictorial frontcover, large 8vo: vi, 150pp., illustrations, 11 contributions, notes, bibliographical notes. CONTENTS: 1. L.J. Engels. De late Oudheid en de patristische literatuur als factoren in het receptieproces in het Latijnse Westen. 2. W.J. Aerts. Byzantijnse Centones en kreeftver…zen, en Battus' ' Opperlandse taal- en letterkunde '. 3. G.J. Reinink. De invloed van de antieke geneeskunde op de bijbelexegese van Scharbokt bar Mesargis. 4. H. Hofmann. Guibert van Nogent op de schouders van de heilige Augustinus. 5. G.A.A. Kortekaas. Het adaptatie-proces van de ' Historia Appolonii Regis Tyri ' in de Middeleeuwen en vroege Renaissance. 6. H.W. van Os. Siena, een tweede Rome. Politieke theorie in symbolen. 7. B. Kempers. Antiek fundament voor een christelijk monument: theologisch humanisme in Rafaels ' School van Athene '. 8. G.H.V. Bunt. Alexander de Grote als godenzoon in de middeleeuwse Engelse literatuur. 9. A.A. MacDonald. Vergilius in de Engelse literatuur van de Middeleeuwen. 10. S.A. Piebenga. Elementen uit het werk van Homerus in de Noorse en Ijslandse literatuur van de Middeleeuwen. 11. A. Wallert. De waardering van de Oudheid en de techniek van de schilderkunst in de Middeleeuwen. Very fine copy..
Verlag: Groningen, 1994 1994
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, NiederlandeAntiquariaat De Keerkring
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 4,00
EUR 26,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbGroningen, 1994. Broché. V,81 p. Tel comme paru/Nieuw copy/Nieuw exemplaar. Texte français et traduction néerlandaise en regard. Introduction en français.

Verlag: Zutphen, De Walburg Pers 1993 1994
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 6,90
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 2 verfügbar
Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, large 8vo: 160pp., 7 contributions with illustrations - notes - bibliographical notes, bookreview. Contents: 1. J.S. van Wieringen & J. de Zee: Inundatiewerken. 2. P.C. van Kerkum: Accessen en inundatiewerken. 3. Th. van der Plas: ' Bommenberend ' en het water. 4. H.A. T…reu: Christoph Bernhard van Galen. 5. E.J. Brons: De schans te Woudenberg. 6. W. Klinkert: De Lunetten bij Vught. 7. J. Hartog: De Fortenkrans van Sint Eustatius.

Verlag: Den Haag, Raad voor het openbaar bestuur 2004 2004
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,20
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
196 p. Paperback (In goede staat.).
Mensenhandel. Vijfde rapportage van de nationaal rapporteur.
DETTMEIJER-VERMEULEN, C.E./E.M.H. VAN DIJK - EDS. - ET AL.]./M. BOOT-MATTHIJSSEN
Verlag: Den Haag, Bureau NRM. 2007 2007
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,20
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbOriginal publisher's sewn black paperback, title spine and frontcover, large 8vo: xviij, 362pp., [ij], footnotes & references, tables, abbreviations, index. Very fine copy - as new.

- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 19,39
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.
Verlag: Brussels / Bruxelles, Bibliothèque Royale de Belgique / Koninklijke Bibliotheek van België. 1999 1999
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 13,80
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbOriginal publisher's white paperback, pictorial frontcover, 8vo: 89pp., [5]pp., introduction, 5 essays, illustrations, footnotes & references, about the contributors, table of contents. Very fine copy. Volume 60: Archives et Bibliothèques de Belgique. Numéro spécial / Archief- en Bibliotheekwezen België. Extranummer.

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 13,80
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's sewn paperback, lettering spine and frontcover, pictorial cover, large 8vo: 192pp., 1 page reproduced of manuscript, 17 contributions, bibliography, notes, abbreviations, index. Fine copy., Volume 033: Middeleeuwse Studies en Bronnen.

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 13,80
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 15 verfügbar
Original publisher's sewn red paperback, pictorial frontcover, 8vo: Vol. 1: Studie: xvi, 296pp., illustrations, conclusion, summary in French, index places, index persons & subjects, bibliography, notes. Vol. 2: Teksten: 297-454pp., justification, diplomatic texts, notes, indices. VERY FINE COPIES - AS NEW..

In de zevende hemel. Opstellen voor P.E.L. Verkuyl over literatuur en kosmos.
DIJK, H. VAN & M.H. SCHENKEVELD-VAN DER DUSSEN & J.M.J. SICKING [EDS.].
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 13,80
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Original publisher's paperback, pictorial frontcover, large 8vo: x, 216pp., 33 contributions, references, table of contents.Fine copy.
Verlag: Utrecht, 1985 1985
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, NiederlandeAntiquariaat De Keerkring
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,00
EUR 26,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbUtrecht, 1985. Omslag. 374 pp. (Utrechtse Bijdr. tot de Mediëvistiek; 5).
Verlag: Groningen, 1990 1990
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, NiederlandeAntiquariaat De Keerkring
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 5,00
EUR 26,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbGroningen, 1990. Omslag. 150 p.
Trafficking in Human Beings. Fifth Report of the Dutch National Rapporteur.
BOOT-MATTHIJSSEN, M./D.A.C. KOSTER/E.M.H. VAN DIJK/H. DE JONGE VAN ELLEMEET/M. SMIT [EDS.].
Verlag: Den Haag, Bureau NRM. 2007 2007
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 17,25
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbOriginal publisher's paperback, title spine and frontcover, large 8vo: xx, 258pp. footnotes & references, tables, boxes, abbrecviations, list tables, general bibliography, appendices, table of contents.
Een klooster uit het Brabants-Hollandse rivierengebied [ & 7 other essays].
A.M. VAN DER WOUDE/H. VAN DIJK/J.A. FABER/SLICHER VAN BATH, B.H.
Verlag: Wageningen, A.A.G. Landbouwhogeschool Wageningen 1970 1970
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, NiederlandeAntiquariaat Schot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 18,40
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbOriginal publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, large 8vo: 8 contributions with notes, graphs, tables, bibliographical notes, summary in English, etc. 1. H. van Dijk. Een klooster uit het Brabants-Hollandse rivierengebied. 2. J.A. Faber. De oligarchisering van Friesland in de tweede helft van de zeventiende eeuw…. 3. B.H. Slicher van Bath. Twee sociale stratificatie's in de agrarische maatschappij in de pre-industriële tijd. Vrijheid en lijfeigenschap in agrarisch Europa [16-18e eeuw]. Constante, fluctuerende en variabele factoren in de productie en consumptie van agrarische goederen in de pre-industriële maatschappij. Oogsten, klimaat en conjunctuur in het verleden. De paleodemografie. A.M. van der Woude. De omvang en de samenstelling van de huishouding in Nederland in het verleden. Very fine. Volume 15: A.A.G. Bijdragen.

Tussentijds. Bundel studies aangeboden aan W.P. Gerritsen ter gelegenheid van zijn vijftigste verjaardag.
GERRITSEN, W.P.: A.M.J. VAN BUUREN / H. VAN DIJK / O.S.H. LIE / F.P. VAN OOSTROM (eds.).
- Softcover
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, NiederlandeEmile Kerssemakers ILAB
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 12,00
EUR 33,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Wrappers (paperback) 374 pp.; 23 cm. - "Utrechtse Bijdragen tot de Mediëvistiek, 5" (covers sl. discoloured) Although very good. 740g.
Klein kapitaal uit het handschrift-Van Hulthem. Zeventien teksten uit Hs. Brussel, K.B. 15.589-623 uitgegeven en ingeleid door neerlandici, verbonden aan tien universiteiten in Nederland en België.
DIJK, H. VAN., GERRITSEN, W.P., LIE, O.S.H. & POEL, D.E. VAN DER. (eds.)
Verlag: H'sum, 1992 1992
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, NiederlandeAntiquariaat De Keerkring
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 26,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbH'sum, 1992. Omslag. 192 pp. (MSB; 33). Nieuw exemplaar. uitverkocht bij uitgever.

- Softcover
Anbieter: Houtman Boeken, Utrecht, NiederlandeHoutman Boeken
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Sehr gut
EUR 11,44
EUR 29,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: fine. Overdrukken uit het tijdschrift Natuur en Landschap 9e jaargang 1955 no. 2. Paperback geniet, enige verkleuring. Naam voorop, 35pp.

- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, NiederlandeAntiquariaat Isis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbLeiden, KITLV, 1995. 237 pp. Paperback. Illustrations. (KITLV, 2) *previous owner's name on end paper, good condition* Contributors: H. Bouvier, I.A. Mansurnoor, D.D. Rachbini a.o.

Séminaire Bourbaki
Amice, Y.|Azra, J. - P.|Lelong, P.|Raynaud, M.|Schwartz, L.|Dijk, G. van|Cartier, P.|Deligne, P.|Godbillon, C.|Grisvard, P.|Poenaru, V.|Rosenberg, H.|Bass, H.|Dieudonne, J.|Hirzebruch, F.|Latour, F.|Schiffmann, G.|Serre, J. - P.
- Softcover
Anbieter: moluna, Greven, Deutschlandmoluna
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 35,17
EUR 48,99 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New.
Verlag: H'sum, Verloren, 1999 1999
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, NiederlandeAntiquariaat De Keerkring
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 27,00
EUR 26,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbH'sum, Verloren, 1999. Omslag. 283 p. (MSB; 67).

Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, NiederlandeAntiquariaat Isis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 12,50
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHarlingen, Flevo, 1983. (IV) 114 pp. Gebonden. Illustraties. *goede staat*.

Media Latinitas. A collection of essays to mark the occasion of the retirement of L.J. Engels.
ENGELS, L.J., NIP, R.I.A., DIJK, H. VAN, HOUTS, E.M.C. VAN, (EDS.)
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, NiederlandeAntiquariaat Isis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 30,00
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbTurnhout, Brepols, 1996. (XII) 408 pp. Paperback. Bibliography. Portrait. Illustrations. (Instrumenta patristica, 28) *cover discoloured, otherwise in good condition* Contributors L.M. de Rijk, D. Luscombe, C.H. Kneepkens a.o.
- Softcover
Anbieter: Librairie Philosophique J. Vrin, Paris, FrankreichLibrairie Philosophique J. Vrin
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 38,00
EUR 21,96 VersandVersand von Frankreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbFEMINISME[FIDECARO (A.) PARTZCH (H.) VAN DIJK (S.) COSSY (V.) ed.].Femmes écrivains à la croisée des langues, 1700 - 2000.Women writters at the cross of languages, 1700-2000.Genève, 2009, in-8°, br. 500 gr.

Verlag: WAGENINGEN 1970
- Softcover
Anbieter: Le-Livre, SABLONS, FrankreichLe-Livre
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut bis sehr gut
EUR 55,50
EUR 42,00 VersandVersand von Frankreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbCouverture souple. Zustand: bon. R200049562: 1970. In-8. Broché. Bon état, Couv. convenable, Dos satisfaisant, Intérieur frais. 243 pages. . . . Classification Dewey : 430-Langues germaniques. Allemand.
Verlag: Utrecht, Kemink en zoon 1846 1846
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 110,00
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorbxix + 357pp., 22cm., reliure cart.avec dos en toile (charnières restaurées), cachet, intérieur en bel état, peu commun, J46027.
Anbieter: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 36,00
EUR 19,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbGroningen 1995. ix,526 pp. broché (pli dans couv.).
Gerardi Magni Opera Omnia I. 1: Prolegomena, 2: Contra turrim Traiectensem (in: Corpus Christianorum Continuatio Mediaevalis, 192)
GERARDUS MAGNUS [GEERT GROOTE] (&VAN DIJK R.T.M. & HOFMAN R.H.F., eds.)
Verlag: Turnhout, Brepols 2003 2003
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, BelgienAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 275,00
EUR 19,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb817pp., 25cm., in the series "Corpus Christianorum Continuatio Mediaevalis" volume 192, publisher's hardcover binding in orange cloth with gilt lettering, text is clean and bright, very good condition, ISBN 2-503-04921-4, weight: 1.6kg., R118749.

- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, NiederlandeAntiquariaat Isis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 65,00
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbGroningen, Styx, 1997. (XIII) 400 pp. Cloth + dustjacket. Bibliography. Illustrations. (Egyptological memoirs, 1) *small stamp on endpaper, good condition* Contributors J. Assmann, J. van Dijk, J. Harvey, R. Jasnow a.o.