PAP. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.
EUR 15,35
Anzahl: 14 verfügbar
In den WarenkorbPAP. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.
Anbieter: Majestic Books, Hounslow, Vereinigtes Königreich
EUR 13,68
Anzahl: 3 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. pp. 190.
Anbieter: Revaluation Books, Exeter, Vereinigtes Königreich
EUR 10,89
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Brand New. 01 edition. 190 pages. In Stock.
Anbieter: Kennys Bookstore, Olney, MD, USA
Zustand: New.
Anbieter: Revaluation Books, Exeter, Vereinigtes Königreich
EUR 21,59
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Brand New. 151 pages. 9.50x6.50x0.50 inches. In Stock.
Verlag: Gent: SMAK, 2000, 2000
Anbieter: Rothwell & Dunworth (ABA, ILAB), Dulverton, Vereinigtes Königreich
EUR 11,93
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbTall 8vo. Original pictorial card covers (softback) (VG). Unpaginated, illus with coloured and b&w photos (no inscriptions).
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Verlag: Tielt Uitgeverij Lannoo nv, 2009
Anbieter: Grammat Antiquariat, Oberbarnim, Deutschland
Pp., 0. 151 Pp., Buch gut erhalten, Einband berieben u. etwas angeschmutzt, Ecken u. Kanten berieben u. leicht bestoßen, normale Gebrauchsspuren. RW6/R4/A Sprache: Deutsch 0,550 gr.
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Verlag: Lannoo, Tielt, 2009
Anbieter: L'ivre d'Histoires, Merbes Sainte Marie, Belgien
Couverture Souple illustrée. Zustand: Bon.
Verlag: , MER Paper Kunsthalle,
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
: prenten : Luc Derycke (illustrator). softcover, witte kartonomslag, 155 x 220mm., geen paginanummering, zeer mooie kleurfoto's. ISBN 9789076979403. Ajour. Juweel uit beeld is een onderzoek naar de representatie van het juweel in woord en beeld. Het onderzoek wordt gevoerd in een boek met gedichten en foto's en in een tentoonstelling met een boek, re le juwelen, foto's en gedichten. De juwelen zijn van Siegfried De Buck, de gedichten van Bart Janssen en de foto's en de vormgeving van het boek van Luc Derycke. Het ontwerp van de tentoonstelling werd gezamenlijk uitgewerkt. De onvrede van Siegfried De Buck met de gangbare voorstellingswijze van (zijn) juwelen is het uitgangspunt: glanzend papier met glanzende foto's van glanzende sieraden op glanzende lijven. Dit strijkt in tegen het weerbarstige karakter van zijn werk dat gekenmerkt wordt door ongebruikelijke technieken en materialen. De gedichten en de foto's verzetten tegen de gladde kijk op het sieraad. Ze laten het worstelen met glans en vorm. De juwelen van Siegfried De Buck in ongewone doen brengen en ze zo betrappen op onverwachte betekenissen, dat is de uitdaging die tekst en voorstelling in dit project aangaan. . 777 g.
Sprache: Englisch
Verlag: Axel & May Vervoordt with MER Paper Kunsthalle,, 2015
ISBN 10: 9491775820 ISBN 13: 9789491775826
Anbieter: Antiquariat Willi Braunert, München, Deutschland
4°, hardcover. 299 pp Die Seiten 43-48 mit Knick und einer Fehlstelle (Text nicht betroffen, Papierbogen im Druck beschädigt). Buch sonst tadellos. Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 0.
Zustand: Very good.
Sprache: Englisch
Verlag: MER - B&L/Exhibitions International, 2020
ISBN 10: 9089319964 ISBN 13: 9789089319968
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: BE, MER.paperkunsthalle , 2005, 2005
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
S.M.A.K., Gent Expo: 02/07/2005 - 11/09/2005 ,Paperback, 280x220mm, 136p, English/ Dutch (NL)/ PT edition. ISBN 907567922X13978. The work of the Brazilian artist Artur Barrio (b. 1945, Portugal) consists mainly of 'situations' or temporary synaesthetic installations made of perishable, fragile and organic materials such as coffee, bread, urine, charcoal, wine, cloth, texts and so on. The ephemeral character of Barrio's installations compels the artist to seek alternative documentary techniques: photo, film, the artist's book, etc. In this respect, as well as in his approach to material and what is known as the 'didactic' mission, there are similarities in his work, in content and form, to that of Joseph Beuys (b. 1921 Krefeld - d. 1986 Dusseldorf). The 'Barrio - Beuys' exhibition presents the work of these two artists for the first time in an 'imaginary dialogue'. The SMAK will be the first museum where Artur Barrio has created a temporary installation so closely related to the museum, and parallel to the work of Joseph Beuys. Following this, Artur Barrio will visit several other European museums with a substantial Beuys collection where he will be able to continue his 'imaginary dialogue'. NL--- Het werk van de Braziliaanse kunstenaar Artur Barrio (? 1945, Portugal) bestaat hoofdzakelijk uit 'situaties' of tijdelijke synesthetische installaties gebruik makend van vergankelijke, fragiele en organische materialen als er zijn koffie, brood, urine, houtskool, wijn, stof, tekst en dies meer. Het efemere karakter van Barrio's installaties verplichten de kunstenaar te zoeken naar alternatieve documentatietechnieken: foto, film, kunstenaarsboek, In dit aspect en tevens in zijn omgang met materiaal en wat men de 'didactische' missie kan noemen zijn inhoudelijke en vormelijke affiniteiten vast te stellen met het werk van Joseph Beuys (?1921 Krefeld - ?1986 Dusseldorf). De tentoonstelling 'Barrio - Beuys' brengt voor het eerst het werk van deze beide kunstenaars in een 'imaginaire dialoog'. Het S.M.A.K. wordt een eerste museum waar Artur Barrio een op het museum geaxeerde tijdelijke installatie realiseert parallel met het werk van Joseph Beuys. Artur Barrio reist aansluitend verder naar een aantal andere Europese musea met een substantiele Beuys verzameling waar hij zijn 'imaginair gesprek' kan verder zetten 0 g.
Zustand: Very good.
Verlag: Lineart
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Softcover/Paperback. Zustand: New. Als nieuw. Softcover. Rijkelijk geà llustreerd.
Verlag: , MER. Paper Kunsthalle 2015, 2015, 2015
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Studio Luc Derycke (illustrator). Softcover, 72 pages, Eng/ NL / FR/ , 280 x 215 mm, in New condition, ISBN 9789491775789. Creole & Vanity unravels the diversity in the work of painter Carole Vanderlinden. The publication highlights an oeuvre, which plays with pictural changes, methodical steps and the mixture of genres. Vanderlinden is especially interested in concepts of approaching and departing; which are present in several of her paintings. This monograph includes texts by curators Hans Theys and Philippe Van Cauteren, and by poet Inge Braeckman. The book comes out during the eponym show of Vanderlinden in Kristof De Clercq Gallery, Ghent, from March 8th til April 12t 0 g.
Sprache: Englisch
Verlag: Luc Derycke, Gent, Belgium, 1996
ISBN 10: 9069170019 ISBN 13: 9789069170015
Anbieter: Vincent Borrelli, Bookseller, Albuquerque, NM, USA
Erstausgabe
Hardcover. Zustand: Near Fine. 1st Edition. First edition, first printing. Hardcover. Photographically illustrated paper-covered boards; no dust jacket as issued. Installations by Wim Delvoye. Introduction (in English and Spanish) by Gerardo Mosquera. Essays (in English) by Adrian Dannat and Josefina Ayerza. Interview with the artist (in English) by Luc Derycke. Includes a list of works, bibliography and exhibitions. 124 pp., with 35 four-color plates and 2 black-and-white plates. 8-7/8 x 6-5/8 inches. Near Fine (upper right corner slightly bumped, price sticker on rear, else Fine).
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Verlag: , Mer Paper Kunsthalle, 2013, 2013
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
softcover 176 pages ill. text in English. ISBN 9789076979106. Het werk van Anne Daems is aandacht (in al zijn varianten), en toont in video, fotografie en tekeningen hoe vreemd het alledaagse met het sublieme is verweven, en hoenvaak, zij het onopgemerkt, de grenzen tussen het private en het publieke verdwijnen. Dit boek toont een overzicht van haar werk tot heden.nnAll the aspects of 'attention' are a recurring theme in the art of Anne Daems. In her video work, photography and drawings, she shows how everyday life intertwines with the sublime and how -often without noticing - private and public issues get mixed up. This book is an overview of her work.nnAnne Daems was born in Antwerp in 1966. 0 g.
Sprache: Englisch
Verlag: Axel & May Vervoordt Foundation, in association with MER.paper Kunsthalle, Ghent, BE, 2017
ISBN 10: 9492321599 ISBN 13: 9789492321596
Anbieter: Gebrauchtbücherlogistik H.J. Lauterbach, Gummersbach, NRW, Deutschland
Halbleinen. Zustand: Gut. 30 x 30 cm 417 S. :. Halbleinen. Sprache: Englisch, Zustand: Sehr Gut, eher ungelesen (Innen); Einband (Außen) hat min. Gebrauchsspuren; * Die Photos sind original von uns erstellt worden, u.a. erkennbar an einem kleinen weißen Stück Papier im oberen Schnitt. Ab und an verwenden Suchmaschinen Verlagsphotos, bei den Portalen selbst, werden aber nur unsere Originalphotos gezeigt.
Verlag: Isy Braschot Editeur & Imschoot Uitgevers: Gent, 1990, 1990
Anbieter: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Niederlande
Zustand: Good. Sewn, 144 pp. English catalogue of exhibition Red, illustrated, biographies, credits, 24,5 x 25,5 x 1 cm, in very good condition.
Verlag: , Academia Press, 2014, 2014
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
paperback, 257PP. met prachtige illustraties. ISBN 9789038222325. Het huis van de Antwerpse geschiedenis is er een met vele kamers. Onderzoekers betreden het vanuit verschillende invalshoeken en interesses. Met HistoriANT probeert het Genootschap voor Antwerpse Geschiedenis een jaarlijkse stand van zaken te geven van de resultaten van al dat onderzoek. Daarmee wil het een brug slaan naar iedereen met interesse voor het verleden van de Scheldestad. In dit eerste nummer wordt er ingegaan op de religieuze beleving van onze, vaak in gilden verenigde, voorouders, komt het archief van de Insolvente Boedelskamer aan bod, is er een themadossier dat over Duitse en joodse migratie handelt, en wordt er ten slotte een overzicht gegeven van al wat er leeft inzake de Antwerpse geschiedenis in de breedste zin van het woord 0 g.
Verlag: BE, MER.paperkunsthalle , 2010, 2010
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Hardback, bleu cover with black text, 245x165mm, 136p, in English, 60 illustrations in colour. ISBN 9789076979434. Hoewel kunstenaar Werner Mannaers (? 1954) al zo'n dertig jaar actief is als schilder en tekenaar bleef de interesse van de kunstwereld tot voor kort grotendeels achterwege. Met enkele schitterende publicaties en tentoonstellingen komt daar nu in een rotvaart verandering in. Als postmodern schilder weigert hij consequent in een vakje gestopt te worden. Mannaers is bovendien het typevoorbeeld van de kunstenaar waar zijn en leven voelbaar worden in elke vezel van het canvas of papier. Als in een dagboek verwerkt hij de emoties en tribulaties van de dag in zijn tekeningen. Uitgediept en uitgepuurd vinden die dan een weg in zijn schilderijen. Erudiet en doordrongen van een groot kunsthistorisch besef brengt hij verschillende aspecten, stromingen en invloeden uit kunst, literatuur en filosofie samen. De ene keer gebeurt dat harmonieus en ernstig, de andere keer als een ironiserende clash van beelden, maar doorgaans zonder enig onderscheid tussen hoge of lage cultuur. Published on the occasion of Werner Mannaers' exposition About Flowers 0 g.
Verlag: Museum Kunst Palast, 2001
ISBN 10: 3980820807 ISBN 13: 9783980820806
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.