Cruys (73 Ergebnisse)

Sprache: Französisch
Verlag: Homunculus, Wijnegem 2002. --Numéro 89 sur 100 exemplaires. 2002
- Softcover
- Erstausgabe
Anbieter: Antiquariat Carl Wegner, Berlin, B, DeutschlandAntiquariat Carl Wegner
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 17,60
EUR 9,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover. 25 x 14,5 cm. Broché avec couverture illustrée en couleurs. 120 pages, de cela 10 pages avec illustrations des blasons et fig. en b/n et un fac-simile de la page de titre de la première édition de 1890 de l'auteur J. Bosmans . No. 89 de l'édition de 2002 avec 100 exemplaires. En bon état. --- OriginalBroschur mit farb…igem Umschlag und 120 Seiten, davon 10 Seiten mit Wappen und einigen Figuren in schwarzweiss sowie der faksimilierten Titelseite der Erstausgabe von 1890. Hier die Nr. 89 von 100 Exemplaren. Gutes Exemplar. -- Bitte Portokosten außerhalb EU erfragen! / Please ask for postage costs outside EU! / S ' il vous plait demander des frais de port en dehors de l ' UE! // Bitte beachten Sie auch unsere Fotos! / Please also note our photos! / Veuillez noter nos photos -- Nehmen Sie sich ein gutes Buch mit auf die Sommerwiese. Bei uns werden Sie fündig! -- Wir kaufen Ihre werthaltigen Bücher! GENEA.
Weitere Bilder- Softcover
Anbieter: Bookbot, Prague, TschechienBookbot
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Ausreichend
EUR 3,80
EUR 20,99 VersandVersand von Tschechien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover. Zustand: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Farbtonänderung. Smilla Qaavigaaq Jaspersen, de 37-jarige eigenzinnige dochter van een Eskimose zeehondenvangster en een rijke Deense arts, beschouwt de zesjarige Esajas zo'n beetje als haar eigen zoon. Op een dag glijdt E…sajas uit, valt van het dak en overlijdt. Aan de sporen in de sneeuw ziet Smilla dat het geen ongeluk geweest kan zijn.

Verlag: Stedelijk Museum Amsterdam 1957
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, z/w illustraties, ongepagineerd. Stedelijk Museum Amsterdam catalogus nummer 166.

- Softcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 11,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, 8vo.
Verlag: 1st edit, Wijnegem, Homunculus, 2008. 2008
- Softcover
Anbieter: R.G. Watkins Books and Prints, Ilminster, SOMER, Vereinigtes KönigreichR.G. Watkins Books and Prints
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 11,93
EUR 32,44 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Soft Cover. Zustand des Schutzumschlags: No Jacket issued. Illus., some in colour; text in Flemish; 88pp orig. wrappers, Includes an essay on Anthony Wood by the publisher Marc Van de Cruys.
Verlag: 1st edit, Wijnegem, Homunculus, 2004. 2004
- Softcover
Anbieter: R.G. Watkins Books and Prints, Ilminster, SOMER, Vereinigtes KönigreichR.G. Watkins Books and Prints
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 11,93
EUR 32,44 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Soft Cover. Zustand des Schutzumschlags: No Jacket issued. Illus., some in colour; text in Flemish; 84pp orig. wrappers.

Verlag: Wijnegem, Homunculus
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, NiederlandeAntiquariaat Looijestijn
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 20,00
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
2002, paperback, 72 pp., iets verkleurd, blindgestempeld ex-libris, oplage 300 genummerde exemplaren + extra brochure betreffende Heraldiek in Brabant.

- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 29,78
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

Verlag: Wijnegem, Homunculus, 2006 2006
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 7,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover, geillustreerde kartonomslag in kleur, 145 x 210mm., 36pp., z/w illustratie. Met wapentekeningen van Marc Cheron. Nieuw. 340 g.
Verlag: Wijnegem, Homunculus, 2019 2019
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 7,50
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
softcover geillustreerde kartonomslag in kleur, 145 x 210mm., 70 pp., illustraties in kleur Reeks Heraldiek Abdijen en Kloosters 35 Nieuw. 340 g.

Verlag: Wijnegem, Homunculus, 2019 2019
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 8,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
softcover , 72pp., 14.5x21cm., rijkelijk geillustr. in kleur. Nieuw. 1e druk : 2003 0 g.

Verlag: , Humunculus, 2025 2025
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 8,50
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover, 36 pagina's, talrijke illustraties, 21 x 15 cm, NL. *Nieuw. Heraldiek van abdijen en kloosters: Hemelsdale 0 g.

Verlag: , Humunculus, 2025 2025
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 8,50
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover, 48 pagina's, talrijke illustraties, 21 x 15 cm, NL. *Nieuw. Heraldiek van abdijen en kloosters: Roosenberg 0 g.

Verlag: Wijnegem, Homunculus, 2017 2017
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 8,50
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
softcover onder stevige papieromslag in kleur, 59pp., illustraties in kleur.en z/w heraldiek van abdijen en kloosters TONGERLO de onze lieve vrouw abdij Tongerlo 390 g.

Verlag: Wijnegem, Homunculus, 2001 2001
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover, 92pp., 14x20.5cm. Nieuw. 0 g.

Verlag: Wijnegem, Homunculus, 2010 2010
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 9,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover, geillustreerde kartonomslag in kleur, 145 x 210mm., 48pp., illustratie in kleur en z/w. Reeks Heraldiek van Abdijen en Kloosters 22. Nieuw. 340 g.

Verlag: , Homunculus 2021, 2021 2021
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback, geïllustreerde kartonnen cover, formaat A5, 46 pp., facsimile van oude gravures, veelal in kleur, met beknopte abdijgeschiedenis, bibliografie en illustratieverantwoording. De nadruk ligt op de heraldiek. Dit 40ste deel is vers van de pers ! De gehele reeks 'Heraldiek van Abdijen en Kloosters' is voorwaar een Monastic…on in zakformaat. Een toonbeeld van volgehouden inspanning en goede smaak. 0 g.
Verlag: Wijnegem, Homunculus 2021, 2021 2021
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback, geïllustreerde kartonnen cover, formaat A5, 56 pp., facsimile van oude gravures, veelal in kleur, met beknopte abdijgeschiedenis, bibliografie en illustratieverantwoording. De nadruk ligt op de heraldiek. Dit 39ste deel is vers van de pers ! De gehele reeks 'Heraldiek van Abdijen en Kloosters' is voorwaar een Monastic…on in zakformaat. Een toonbeeld van volgehouden inspanning en goede smaak. 0 g.

Verlag: Wijnegem, Homunculus 2021, 2021 2021
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover, 128 pagina's, Nederlands, 210 x 150 mm, geïllustreerde kartonomslag in kleur. Heraldiek van abdijen en kloosters dl 38 0 g.

Grijze goesting liefde, intimiteit en seksualiteit op latere leeftijd
Luc Van de Cruys, Kristel Bruynseels, Igor Daems, Elske Van Lonkhuijzen
- Hardcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 36,44
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

Verlag: Wijnegem, Homunculus
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, NiederlandeAntiquariaat Looijestijn
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
2010, papieren omslag, geniet, 100 pp., als nieuw.

Verlag: Wijnegem, Homunculus, 2017 2017
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 13,50
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
softcover onder stevige papieromslag in kleur, 64pp., illustraties in kleur.en z/w +index. 25cm. 390 g.

Verlag: De Arbeiderspers, 1962 1962
- Hardcover
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, BelgienHandled With Care
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 7,00
EUR 47,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover/Hardback. Zustand: Good. In goede staat. Hardcover. Linnen. Shelfwear. Rijkelijk geà llustreerd.

Verlag: De Arbeiderspers, 1962 1962
- Hardcover
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, BelgienHandled With Care
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 7,00
EUR 47,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover/Hardback. Zustand: Good. In goede staat. Hardcover. Linnen. Shelfwear. Rijkelijk geà llustreerd.
Sprache: Deutsch
Verlag: AmsterdamAmsterdam: Tweede, 1942 1942
- Hardcover
Anbieter: Sammlerantiquariat, Krukow, , DeutschlandSammlerantiquariat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 15,00
EUR 32,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Gut. Schutzumschlag. Einband: Hard Cover. Buchzustand: Befriedigend/Schutzumschlag: Befriedigend. Ein empfehlenswertes und informatives Buch mit Abbildungen und 239 Seiten. Index: 156.

OVER DE BETEKENIS VAN WAPENS,
VAN DE CRUYS, Marc (ed; ); DE BOO, J.A.; SUTTER, Rolf en PRINKE, Rafal T.;
Verlag: Wijnegem, Homunculus, 2010 2010
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 17,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Softcover onder stevige papieromslag in kleur, 145 x 210mm., 100pp., z/w illustratie. Heraldicum Disputationes Jubileumuitgave 2010. Uitgegeven ter gelegenheid van het 15-jarige jubileum van dit kwartaalblad voor Heraldiek. Genummerd exemplaar binnen een oplage van 200. Nieuw. 390 g.

Verlag: Wijnegem, Homunculus, 2005 2005
- Softcover
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 17,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
softcover onder witte kartonomslag geillustreerd zwart / rood, 145 x 210mm., 318pp. Jubileumuitgave Kwartaalblad voor Heraldiek. Genummerd exemplaar binnen een oplage van 300. Nieuw. 680 g.

- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Ground Zero Books, Ltd., Silver Spring, MD, USAGround Zero Books, Ltd.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 100,13
EUR 4,32 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good, very good. First? Edition. First? Printing. 191, illus. (including a number of advertisements), diagrams, in slipcase, slipcase somewhat worn and soiled. This book was produced for the inaugural sailings of the new Royal Viking Sun. It presents the prospective itineraries and some of the expected events.

Verlag: Wijnegem, Homunculus, 2004 2004
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 6,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Gebrocheerd onder kartonomslag geillustreerd in kleur, 145 x 210mm., 36pp., z/w tekeningen. Met tekeningen van Carl-Alexander von Volborth en Marc Gheron. Kwartaalblad voor Heraldiek. Nieuw. 0 g.

Verlag: Wijnegem, Homunculus, 2007 2007
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgienBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 6,00
EUR 39,50 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
geniet , geillustreerde kartonomslag in kleur, 145 x 210mm., 28pp., illustratie in kleur en z/w. Reeks Heraldiek van Abdijen en Kloosters 16. Nieuw. 340 g.