Zustand: Good. Paperback, 8vo.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Meulenhoff, 1989
ISBN 10: 9029036869 ISBN 13: 9789029036863
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, enkele illustraties (waaronder foto's) in z/w, 8vo.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Meulenhoff, 1989
ISBN 10: 9029036869 ISBN 13: 9789029036863
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, enkele illustraties (waaronder foto's) in z/w, 8vo.; Leesvouw rug.
Verlag: Bakker, Den Haag, 1964
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, Meulenhoff, 1993
ISBN 10: 9029048247 ISBN 13: 9789029048248
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Naam en datum op schutblad; leesvouwen rug.
Verlag: Amsterdam, Meulenhoff, (1989)., 1989
Anbieter: Rödner Versandantiquariat, Den Haag, Niederlande
Erstausgabe
8vo, 562 pag. met index en geïllustreerd, paperback, rug een beetje verkleurd; verder mooi exemplaar. Eerste druk (= Meulenhoff Editie) met een schat aan informatie. Sprache: Niederländisch.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Meulenhoff Boekerij, 2010
ISBN 10: 9029086548 ISBN 13: 9789029086547
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, Meulenhoff 1993, 1989
ISBN 10: 9029036869 ISBN 13: 9789029036863
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's paperback, pictorial frontcover, thick 8vo: 420pp., conclusion, biographical notes, notes, bibliography, index. Spine discoloured. Very fine copy.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, Meulenhoff 1993, 1989
ISBN 10: 9029036869 ISBN 13: 9789029036863
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's paperback, pictorial frontcover, thick 8vo: 420pp., conclusion, biographical notes, notes, bibliography, index. Spine discoloured.Fine copy.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, Meulenhoff 1993, 1989
ISBN 10: 9029036869 ISBN 13: 9789029036863
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publishers paperback, pictorial frontcover, thick 8vo: 420pp., conclusion, biographical notes, notes, bibliography, index. Spine discoloured. Very fine copy.
Sprache: Niederländisch
Verlag: J.M. Meulenhoff 2010, 2010
ISBN 10: 9029086548 ISBN 13: 9789029086547
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, nette staat, 384 pagina's.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Meulenhoff Boekerij, 2010
ISBN 10: 9029086548 ISBN 13: 9789029086547
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Meulenhoff, Amsterdam, 1983
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. I.g.st., hardcover, 340 pp., ill. (tekeningen, foto's [zw.&w.]), met verantwoording ill., bibliografie, register Met persoonlijke opdracht aan Hella [Haasse] en Jan [van Lelyveld] in verband met P.C. Hooftprijs, wordt verzonden als brievenbuspakket.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Meulenhoff, Amsterdam, 1989
ISBN 10: 9029036869 ISBN 13: 9789029036863
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
soft cover. Zustand: good / goed. 1ste / 1st. Kleine gebruiksspoortjes. 562 pagina's. Foto's, documenten, afbeeldingen. Size: A5 formaat. paperback.
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Meulenhoff Boekerij, 2010
ISBN 10: 9029086548 ISBN 13: 9789029086547
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: as new. Amsterdam : Meulenhoff, c2010. Paperback. 384 pp. 21 cm. Condition : as new copy. ISBN 9789029086547. Keywords : ,
Anbieter: Antiquariaat Clio / cliobook.nl, Odijk, UTREC, Niederlande
Amst., Meulenhoff, (1989); Reeks: Meulenhoff Editie. 21,5x14 cm. Pb. (rug z.l.verkl.). 562m pp., geïllustreerd, biografische gegevens, noten, bibliografie, register. In goede staat. ISBN 90 290 3686 9.
Verlag: SD
ISBN 10: 9028057285 ISBN 13: 9789028057289
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Hardcover/Hardback. Zustand: New. Als nieuw. Ongelezen. Hardcover. Rijkelijk geà llustreerd. Groot boek.
Verlag: Bert Bakker / ooievaar, 1964, 1964
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Softcover/Paperback. Zustand: Good. In goede staat. Paperback. Pocket. Geen leesvouwen rug.
Hardcover/Hardback. Zustand: New. Als nieuw. Ongelezen. Hardcover. Rijkelijk geà llustreerd. Groot boek.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Meulenhoff Educatief
ISBN 10: 9028063013 ISBN 13: 9789028063013
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Meulenhoff Educatief
ISBN 10: 9028063013 ISBN 13: 9789028063013
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Meulenhoff Boekerij B.V., 2012
ISBN 10: 9029088435 ISBN 13: 9789029088435
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
EUR 59,56
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Good. VG condition book without dust jacket. Boards are clean with little wear. Book has clean and bright contents.
Verlag: Meulenhoff Educatief
ISBN 10: 9028035311 ISBN 13: 9789028035317
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.