Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, F.van Rossen, 1957., 1957
Anbieter: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Deutschland
Gr.-8°, 29 SS., Originalumschlag (etwas verblichen). Psychiatrisch-Juridisch Gezelschap.
Verlag: Djambatan, 1960
Anbieter: Anybook.com, Lincoln, Vereinigtes Königreich
EUR 8,24
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Good. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has hardback covers. In good all round condition. No dust jacket. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,400grams, ISBN:
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 26,41
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Verlag: Assen, Van Gorcum & Comp., 1958
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Verlag: Van Gorcum & Comp. N.V, Assen, 1965
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Boek goed. 225 pp.
Anbieter: Revaluation Books, Exeter, Vereinigtes Königreich
EUR 38,08
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Brand New. 200 pages. 9.25x6.25x0.50 inches. In Stock.
Verlag: Assen, Van Gorcum & Comp nv 1965, 1965
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, large 8vo: 226pp., 10 essays, footnotes, bibliographical notes, table of contents.
Verlag: Assen, 1958, 1958
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
Assen, 1958. Omslag. 104 pp.
Verlag: Atheneum -Polak & Van Gennep, Amsterdam, 1969
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Boek goed. 75 pp.
EUR 31,83
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. This book has renewed relevance in relation to the war trials in the former Yugoslavia. This book has been highly successful in hardback. The Tokyo Trial represents one of the most important trials in history.Über den AutorA.
Zustand: very good. Amsterdam : De Bezige Bij & Delft : Teleac, 1968. 5e druk. Paperback. 253 pp. Condition : very good copy. Keywords : RECHT, international law.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Amsterdam : De Bezige Bij, 1963. Paperback. 227 pp. (Kwadraatpocket, 14). Condition : very good copy. Keywords : ,
Zustand: very good. Assen : Van Gorcum, 1964. Paperback. 132 pp. (Polemologische Studiën, 4). Condition : very good copy. Keywords : POLITICS,
Amsterdam, APG, 1969. 75 pp. Linnen + omslag. Portret. *goede staat* Andere bijdragen van: J. Remmelink, B. Delfgaauw.
Zustand: very good. Assen : Van Gorcum, 1966. Orig. cloth binding. Dustjacket. viii,372 pp. (IPRA studies in peace research, 1). Condition : very good copy. Keywords : ,
Anbieter: Goltzius, Lisse, Niederlande
Ingenaaid, 12+516 pag. In bibliotheekband met stempel. C1328 l Studie gebaseerd op de praktijk in Frankrijk, Noorwegen, Engeland, Belgie en Amerika, met betrekking tot straffen als doodstraf, deportatie, castratie, gevangenis, etc.
Vier korte brieven op bedrukt briefpapier, waarvan twee met enveloppe. In totaal 30 klein met kriebelbalpen geschreven regels. Met een kleine foto van Röling (.'waarop inktkrassen zitten. Ik heb geen andere', met copyrightstempel van Dick de Herder voor de VARA) en een zwartwitfoto van een portret van de hoogleraar, geschilderd door zijn zoon Matthijs Röling. Met een stencil van een radiolezing van B.V.A. Röling 'Is de enkeling machteloos?' gehouden op 19 januari 1962 voor de VPRO. Drie dichtbedrukte kantjes op papier met VPRO-beeldmerk. En een typoscript van een artikel (twee kantjes, met enkele verbeteringen), getiteld 'Gedachten bij de moord op Kennedy'. Ondertekend in handschrift: 'Prof.Dr. B.V.A. Röling' en met een handgeschreven notitie achterop: 'Ziehier het gevraagde artikeltje. Ik zou graag te zijner tijd een exemplaar van de schoolkrant toegestuurd krijgen '. Bijzondere collectie! Prof. B.V.A. (Bert) Röling (1906-1985) was hoogleraar volkenrecht en polemologie. In Groningen zette hij het Instituut voor Polemologie op. Deze brieven zijn gericht aan een jeugdig familielid, Theo, die nog op de middelbare school zat en in 1961 vermoedelijk zestien was. Deze achterneef, de kleinzoon van een broer van Bert Rölings ouders, zou een groot verzamelaar van foto's en handschriften van bekende personen worden, en schreef al jong aan zijn beroemde familielid. Als verre verwanten kenden ze elkaar niet, maar prof. Röling is welwillend en schrijft de jongen ondanks zijn drukke bezigheden een aantal brieven. Hij helpt Theo aan een radiolezing en zelfs aan een artikel om in de schoolkrant te plaatsen, niet onbelangrijk, een artikel over de moord op John F. Kennedy op 22 november 1963. '[Kennedy] was een man, die met groot gevoel voor het morelijke - politiek in de kunst van het mogelijke - Amerika leidde naar eenredelijke politiek. Hij ging er van uit dan in de wereld volken op verschillende wijzen streven naar hun welzijn. Hij was bereid die verscheidenheid te erkennen, en wilde de wereld maken "safe for diversity", zoals hij 10 juni 1963 in de universiteit van Washington verklaarde. (.) In Kennedy's treffende formulering: "Man holds in his moral hands the power to abolish all forms of human poverty, and all forms of human life".