Anbieter: Celler Versandantiquariat, Eicklingen, Deutschland
Verbandsmitglied: GIAQ
Karger, Basel, 1981. IX/458 S. mit 52 Figuren u. 208 Tafeln., Pbd. (etwas berieben.)---Beiträge zur Onkologie. Text englisch 842 Gramm.
Anbieter: Celler Versandantiquariat, Eicklingen, Deutschland
Verbandsmitglied: GIAQ
Karger, Basel, 1981. IX/458 S. mit 52 Figuren u. 208 Tafeln., Pbd.---Beiträge zur Onkologie. Text englisch 848 Gramm.
Anbieter: Celler Versandantiquariat, Eicklingen, Deutschland
Verbandsmitglied: GIAQ
Karger, Basel, 1987. 462 S. mit 62 Figuren und 187 Tabellen, Ln.----sehr gutes Exemplar / Band 26 der Reihe: Contributions to Oncology / Beiträge zur Onkologie- 1000 Gramm.
Anbieter: Celler Versandantiquariat, Eicklingen, Deutschland
Verbandsmitglied: GIAQ
Karger, Basel, 1981. 453 S. mit 55 Figuren u. 208 Tafeln., Pbd. (NaV.)---Beiträge zur Onkologie 750 Gramm.
Pappband. Gr.-Oktav. Contributions to Oncology/Beiträge zur Onkologie. Editors: S. Eckhardt, J.H. Holzner, G.A. Nagel. VII, 462 S. Pp. Sprache: Englisch, 62 figures and 187 tables. Englischsprachige Ausgabe - gutes Exemplar.
Verlag: Musica Rara
Anbieter: ANTIQUARIAAT DE MINSTREEL, KAMPEN, Niederlande
Noten
Overall condition: Good / Zustand: Gut. Sheetmusic / Noten.
Verlag: Musica Rara
Anbieter: ANTIQUARIAAT DE MINSTREEL, KAMPEN, Niederlande
Noten
Overall condition: Good / Zustand: Gut. Sheetmusic / Noten.
Verlag: Musica Rara
Anbieter: ANTIQUARIAAT DE MINSTREEL, KAMPEN, Niederlande
Noten
Overall condition: Good / Zustand: Gut. Sheetmusic / Noten.
Verlag: Musica Rara
Anbieter: ANTIQUARIAAT DE MINSTREEL, KAMPEN, Niederlande
Noten
Overall condition: Good / Zustand: Gut. Sheetmusic / Noten.
Verlag: Musica Rara
Anbieter: ANTIQUARIAAT DE MINSTREEL, KAMPEN, Niederlande
Noten
Overall condition: Good / Zustand: Gut. Sheetmusic / Noten.
Zustand: Sehr gut. Zustand: Sehr gut | Seiten: 462 | Sprache: Deutsch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.
Sprache: Deutsch
Verlag: W. Zuckschwerdt Vlg., München, 1982
ISBN 10: 3886030369 ISBN 13: 9783886030361
Anbieter: Buch et cetera Antiquariatsbuchhandel, Königswinter, NRW, Deutschland
Eine Broschüre zur Schnellinformation, ca. 16 x 11 cm Minimale Lagerspuren, ansonsten im sehr guten Zustand. Broschiert 98 Seiten.
Verlag: Erven Doorman, 's Gravenhage, 1842
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Niederlande
niet-oorspronkelijke simpele band met linnen strook als rug en gemarmerde platten. (XII) 152 (5) pp. 24 tabellen. -(Het papier is in tamelijk goede staat, maar aanvankelijk met lichte waterschade onderaan, bibliotheekstempel op schutblad, restant bibliotheeksticker op rug, band iets geschaafd).
Sprache: Deutsch
Verlag: Immobilien Manager Verlag IMV, 1998
ISBN 10: 3932687345 ISBN 13: 9783932687341
Anbieter: BUCHSERVICE / ANTIQUARIAT Lars Lutzer, Wahlstedt, Deutschland
Softcover. Zustand: gut. 1998. Reihe/Serie Schriften zur Immobilienökonomie ; Bd.7 Einbandart Paperback Wirtschaft Gewerbe-Immobilien Gewerbe-Immobilien Geschäftsimmobilien Wirtschaftswissenschaften Wirtschaftszweige Branchen Immobilienmarkt Marketing Mieter Verbraucherverhalten ISBN-10 3-932687-34-5 / 3932687345 ISBN-13 978-3-932687-34-1 / 9783932687341 In deutscher Sprache. 360 pages.
Verlag: before 1856, 1856
Anbieter: Pictura Prints, Art & Books, Overasselt, Niederlande
Kunst / Grafik / Poster
W.J. Brade (illustrator). 'ONTWERP VAN EENE FONTEIN WELKE OP DEN DAM ZAL WORDEN GEPLAATST, BEHOORENDE TOT HET PLAN DER WATERLEIDINGEN VOOR DE STAD AMSTERDAM'Lithograph of the proposed design for a fountain on Dam Square, Amsterdam, created by Willem Charles Magnenat after W.J. Brade's design. The fountain features the Stedemaagd (City Virgin) of Amsterdam, Amstel as a sea god, and Rhine as a water nymph.Made by Willem Charles Magnenat after W.J. Brade.Medium: Lithograph on wove (vellin) paper.Sheet size: 51 x 42 cm (20.08 x 16.54 inch). Image size: 51 x 42 cm. (20.08 x 16.54 inch).AMSTERDAM, DAM SQUARE, FOUNTAIN, STEDEMAAGD, WATER NYMPH, SEA GOD, LITHOGRAPH, WILLEM CHARLES MAGNENAT, W.J. BRADE, CITY DESIGN, 19TH CENTURY | PCO-B3-14BACKGROUND INFORMATIONPart of the proposed waterworks plan for Amsterdam, preceding the unveiling of a different monument (Naatje van de Dam) in 1856.Reference: Rijksmuseum, RP-P-1939-905.Biography engraver: Willem Charles Magnenat was a lithographer active in the mid-19th century, recognized for producing detailed architectural and artistic prints.Biography artist: W.J. Brade, a Dutch designer, contributed designs to public works, particularly in the context of civic and urban projects. Condition: very good, given age. Paper loss at bottom left corner, backed. 2 Tears in bottom paper edge / image. General age-related toning and/or occasional minor defects from handling. Please study scan carefully.
's'-Grav., J.A. van Weelden, 1827. IV,192 pp. 18 folded copper-engraved plates. Gilt cloth with marbled panels. - Boards worn.
Verlag: 's-Gravenhage; 1842, 1842
Anbieter: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Niederlande
; Erven Doorma. Tweede verbeterde en vermeerderde druk. Halflinnen. 4 delen, met 37 dubbelp. gegraveerde platen door o.a. H. van Perls, Verbeke en J.C. Zurcher, letterdruk tabellen, contemporain uniform verguld halflinnen, 4to. Bevat: (1) Bevattende de eerste afdeeling, over de bouwstoffen; (2) Bevattende de tweede afdeeling [technieken], met 18 platen; (3) Behelzende de derde afdeeling [bouworden, het ontwerpen van gebouwen in het algemeen en publieke en particuliere gebouwen], met 17 platen; (4) Behelzende de ijzeren spoorwegen, met 2 platen, o.a van een locomotief. De eerste druk verscheen in 1827, in 1844 verscheen bij Van Cleef nog een vrijwel nooit bij sets aanwezig vijfde deel. (totaal 4) Tekst enigszins gebruind/ roestvlekkig en hier en daar watervlekkig; alle delen met wat randslijtage.
Gebonden in twee goede half leren banden uit de tijd. Geillustreerd met tabellen en 38 gravures op zwaar papier afgedrukt. Compleet exemplaar van een gezocht handboek: Deel 4 betreft de 'ijzeren spoorwegen'. B0958.