Verlag: Stedelijk Museum, Amsterdam, 1963
Anbieter: George Ong Books, New York, NY, USA
Stiff Wraps. Zustand: Very Good. [12] pp. + 8 pp plates ( 1 in color), 7.5 x 10", original stiff printed wrappers. Catalogue of an exhibition at the Stedelijk Museum, October 10-November 18, 1963. Reba Sochis's copy, with her blindstamp on first page. Sochis was a pioneer in the advertising world who was George Lois's first boss and one of the first women elected to the Art Directors Hall of Fame. Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Van Holkema & Warendorf/Unieboek BV, 1985
ISBN 10: 9026944756 ISBN 13: 9789026944758
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Hardcover. Zustand: Fair. Beschriftungen / Markierungen bis 20 %; Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Farbtonänderung; Riss größer als 1 cm. De geschiedenis van het gebouw, de verzameling en van alle mogelijke zaken en personen die bij het museum betrokken waren en zijn.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Pegasus, Uitgeverij En, 1989
ISBN 10: 9061432073 ISBN 13: 9789061432074
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Fair. First Edition. 9789061432074De stad GradovIn 'De stad Gradov' zijn vijf satirische verhalen opgenomen uit de tweede helft van de jaren twintig - de periode waarin bijna alle belangrijke werken van Andrej Platonov zijn ontstaan.De titelnovelle gaat over een ambtenaar die alles met reglementen en verordeningen wil controleren en in zijn avonduren een allesomvattend werk schrijft over het nut van de bureaucratie.Platonovs proza is meer dan alleen kritiek op aan tijd en plaats gebonden misstanden; het ontleedt de mentaliteit van mensen die het leven in al zijn aspecten ondergeschikt willen maken aan abstracte, rationele denkbeelden - soms met milde, soms met vlijmscherpe spot, maar steeds met een volkomen originele, absurde humor.'Als ik er vanaf zie om Platonov een groter schrijver dan Joyce of Musil of Kafka te noemen, is dat niet omdat zulke classificaties van slechte smaak getuigen, [.] hij hoort beslist bij dit echelon van literatuur; doch op die hoogten is er geen hi?rarchie.'Joseph Brodsky in Tussen iemand en niemand.Andrej Platonov (1899-1951), werkte eerst als journalist, daarna als landbouwingenieur. In 1927 nam hij na moeilijkheden met de autoriteiten ontslag en vestigde zich als schrijver te Moskou, waar hij met zijn satires snel bekendheid kreeg.In de jaren dertig was hij politiek omstreden, tijdens de oorlog een bestsellerauteur, na de oorlog verguisd. Een groot deel van zijn werk is pas na zijn dood gepubliceerd.; Papier vlekkerig vergeeld. Buitenkant boekblok met roestvlekjes.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Pegasus, Uitgeverij En, 1987
ISBN 10: 9061431964 ISBN 13: 9789061431961
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Fair. First Edition. Over Dzjan: Een klein volk in de barre woestijn van Midden-Azi? heeft zichzelf Dzjan ('ziel'of 'leventje') genoemd, omdat het niets anders bezit dan een ziel, een leven. Dit 'volk' is een samenraapsel van armoedzaaiers uit alle windstreken, vegeterend aan de uiterste rand van het bestaan. Het leven is voor hen een ondraaglijke kwelling waarvan alleen de dood verlossing biedt. E?n van hen, door toeval in Moskou terechtgekomen en daar opgegroeid, keert terug naar zijn geboortestreek om zijn volk te redden. Hij denkt het een nieuw, gelukkig bestaan te kunnen bieden. De Russische schrijver Andrej Platonov (1899-1951) schreef Dzjan omstreeks 1935. De publicatie werd afgewezen en pas in 1964, dertien jaar na zijn dood, is het voor het eerst verschenen. De roman werd enthousiast ontvangen en vele malen herdrukt. Toen aan het eind van de jaren negentig het archief van Platonov toegankelijk werd, bleek dat de censuur op bijna iedere bladzijde van de tussen 1964 en 1978 in de Sovjet-Unie verschenen uitgaven veranderingen had aangebracht en dat het slot was aangepast. Dzjan geldt als een hoogtepunt in Platonovs oeuvre. De huidige, geheel herziene vertaling gaat uit van de tekst in het in 2010 te Moskou verschenen verzameld werk. ; Gave pzaperback met fris en schoon binnenwerk; buitenkant boekbklok (snee en bovenkant) met roestvlekjes.
Verlag: Amsterdam : P.N. van Kampen en Zoon N.V., 1972
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Verlag: Museum Fodor, 1959
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Verlag: Amsterdam : De Beuk z.j.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Oorspronkelijk omslag, illustraties in z/w, 8vo.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Weesp, Van Holkema & Warendorf, 1985
ISBN 10: 9026944756 ISBN 13: 9789026944758
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
cloth, dustjacket, 4to 196 pp., 554 ills. rijk geïllustreerd; goede conditie (stofomslag met lichte sporen van gebruik).
Sprache: Niederländisch
Verlag: Weesp, Van Holkema & Warendorf, 1985
ISBN 10: 9026944756 ISBN 13: 9789026944758
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
cloth, dustjacket, 4to 196 pp., 554 ills. rijk geïllustreerd; goede conditie (stofomslag met lichte sporen van gebruik).
Verlag: Waarder, Kerkvoogdij van de Hersteld Hervormde Gemeente 2007, 2007
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
103 p. Hardcover (Mooi exemplaar.).
Verlag: Groningen 1993, 1993
Anbieter: Casanova Books, Amsterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: Fine. Large 8vo, cloth, dj, 230 p. In fine condition. K3.
Verlag: Rotterdam, Museum Boymans, 1957
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
brochure, small 4to 24 pp., 13 ills tentoonstellingscatalogus; zeer goede conditie.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Stedelijk Museum, Amsterdam, 1963
Anbieter: Colin Martin Books, Near Hull, EY, Vereinigtes Königreich
EUR 11,93
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Very Good. 16 pages, illustrated with plates. The text is in Dutch. A Very Good copy.
Verlag: Delft, Braat, 1969
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
brochure, 4to 43 pp., ills. bedrijfsgeschiedenis; ramenfabriek; metaalbewerking; goede conditie.
Verlag: De Beuk, Amsterdam, 1978
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. In goede staat, 99 pp., ill. (tekeningen, foto's [zw.&w.]) Uit de collectie van Igor Cornelissen, wordt verzonden als brievenbuspakket.
Verlag: Groningen, 1993, 1993
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
Groningen, 1993. Hardcover with dj. viii-230 p. (Baltic Studies 2). In a good condition.
Verlag: Haags gemeentemuseum, 1968
Anbieter: ARTBOOKS, Schoorl, Niederlande
Erstausgabe
Soft cover. Zustand: Near Fine. 1st Edition. Title - Charlotte van Pallandt / Author -LPJ. Braat / Publisher - Haags gemeentemuseum / Year - 1968 / Language - Dutch / Binding - Softcover / Size -22,5 x 19 cm / Pages - 24 + cover.
Verlag: Instituut voor Noord- en Oosteuropese Studies, 1993
ISBN 10: 9073432022 ISBN 13: 9789073432024
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Groningen : Instituut voor Noord- en Oosteuropese Studies, 1993. Hardcover. Dustjacket. 230 pp. Stamp. Op 2 juni 1989 werd er in het Rijksmuseum een tentoonstelling geopend genaamd Russians and Dutchmen, waar de Nederlands-Russische betrekkingen tussen 1600-1917 aan bod kwamen. Hierop volgde op 6 juni 1989 een symposium voor Russische en Nederlandse historici. Deze Engelstalige bundel bevat een deel van de lezingen die die dag zijn gehouden. Ze behandelen de Russisch-Nederlandse relaties en handelsbetrekkingen van voor de Russische Revolutie, variërend van de Nederlandse bijdrage aan de cartografie van Rusland tot de zijdehandel met Rusland en de Georgisch-Nederlandse betrekkingen in de 17e eeuw. Contents : V.F. Starkov, 'Early Russian-Dutch contacts in Arctic regions' -- G.W. van der Meiden, 'Isaac Massa and the beginnings of Dutch-Russian relations' -- E.H. Wijnroks, 'Jan van de Walle and the Dutch silk-trade with Russia, 1578-1635' -- A.N. Chistozvonov, 'Russian pre-revolution historiography of the Netherlands from the 15th to the 17th century' -- Edwin Okhuizen, 'The Dutch contribution to the cartography of Russia during the 16th-18th centuries' -- J.L. Vateishvili, 'Georgian-Dutch relations in the last twenty-five years of the 17th century' -- A.H. Huussen jr., 'The relations between the classis of the Reformed Church at Amsterdam and the congregations in Muscovy during the 17th century' -- J.S.A.M. van Koningsbrugge, 'Of diplomats, merchants, and regents; Dutch-Baltic relations in the period 1697-1709' -- Cees Willemsen, 'Hendrik Wolfgang van der Mey (1842-1914), first Dutch slavist. A forgotten pioneer' -- A.V. Ignatyev, 'Russia, the Netherlands and the first Hague Peace Conference of 1899'. Condition : very good copy. ISBN 9789073432024. Keywords : HISTORY BALTIC STUDIES,
Verlag: The Hague, Haags Gemeentemuseum, 1968
Anbieter: Librarium of The Hague, The Hague, Niederlande
Erstausgabe
Soft cover. Zustand: . ~ ~ NOTE: THE PRICE OF THIS BOOK IS CURRENTLY REDUCED! ~ ~ (illustrator). 1st Edition. Square octavo. Pp. 23. Plates and illustrations. Original pictorial wrappers. In a very good condition. ~ FIRST EDITION. Exhibition catalogue of the exhibition at The Hague Municiapl Museum in 1968. 001-3.
Verlag: Amsterdam, De Spieghel zonder jaar geillustreerd
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
1e dr. - Halflinnen.
Verlag: , Contact / Bert Bakker 1977, 1977, 1977
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Paperback, 192 pagina's, NL, 290 x 210 mm, in goede staat, foto's / illustraties in z/w, . ISBN 9060194861. 830 g.
Verlag: Amsterdam, Stedelijk Museum, 1963
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Niederlande
Soft cover. Zustand: Very Good. (20) pp., stapled in stiff pictorial paper wrappers. Light shelf wear and age toning, very good copy. Illustrations in black/white and colour. 26 x 19 cm.
Verlag: Pegasus
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
1986, (16)pp. Geniet. In goede staat.
Verlag: Contact, 1977, 1977
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Softcover/Paperback. Zustand: Good. In goede staat. Softcover. Rijkelijk geà llustreerd. Groot boek.
Groningen, 1993. VII,230 pp. B./w. ills. Hardcover, discol. dustjacket. (Baltic Studies 2).
Verlag: Amsterdam : Contact, 1936
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Latere half linnen band, veel illustraties in z/w, 4to. Het betreft een bundeling van de 2e jaargang: nummers 1-10 (novenmber 1936-october 1937).; Randen gebruind, foxing.
Verlag: Amsterdam : De Spieghel, 1939
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Latere half linnen band, veel illustraties in z/w, 4to. Het betreft een bundeling van de 5e jaargang: nummers 1-24 (november 1939-januari 1941).; Randen gebruind, foxing.
Verlag: Amsterdam : De Spieghel, 1938
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Latere half linnen band, veel illustraties in z/w, 4to. Het betreft een bundeling van de 4e jaargang: nummers 1-24 (november 1938-october 1939).; Randen gebruind, foxing.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : De Bataafsche Leeuw, 1998
ISBN 10: 9067073733 ISBN 13: 9789067073738
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele blauwe hardcover met goudopdruk op rug, stofomslag, geillustreerd met veel afbeeldingen in z/w (waaronder foto's) en enkele in kleur, 4to.
Verlag: , Amsterdam : Contact, 1962, 1962
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Oorspronkelijk uitgevers omslag, 190 pag. met 131 afbeeldingen formaat; 16x11cm. vertaling vanuit het Frans in een fraai uitgave in klein formaat. collectors item! 0 g.