Sprache: Englisch
Verlag: APA-Holland University Press, 1986
ISBN 10: 903021161X ISBN 13: 9789030211617
Anbieter: Antiquariaat Spinoza, Amsterdam, Niederlande
Amsterdam, Maarssen, APA - Holland University Press, 1986. 162 pp. New. Orig. wraps. 361 entries. Each title is provided with a comment that summarizes the arguments. The library possessing the copy described is indicated for each copy. With indexes.
Sprache: Englisch
Verlag: Amsterdam, Van Soeren & Co 1988, 1986
ISBN 10: 9068810073 ISBN 13: 9789068810073
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn paperback, pictorial covers, 4to: 192pp., ca. 100 page-large plates with on opposite page descriptions & references, list contributors. Very fine copy. Singer Museum Laren, 1 november t/m 14 december 1986.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij kameleon, Amsterdam, 1979
ISBN 10: 9070273012 ISBN 13: 9789070273019
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Enige gebruikssporen. Ongepagineerd. Met afbeeldingen van tekeningen van Ben Haring. Lichte vouw in de rechterbovenhoek voorkaft.
Verlag: A'dam, 1980, 1980
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
A'dam, 1980. sq.4to. Karton. Ongepagineerd. Met 45 afb.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, Uitgeverij Kameleon. 1979, 1979
ISBN 10: 9070273012 ISBN 13: 9789070273019
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Signiert
Original publisher's sewn light-yellow paperback, pictorial frontcover, large 8vo: [68]pp., foreword, 30 page-large plates with data on opposite page, colophon. Very fine copy. Printed in 500 numbered copies & signed. This is nr 48.
Zustand: Very good.
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Boek goed. 191 pp. Personenregister. Onderwerpenregister. Talloze illustraties, in kleur en in z/w. Door lichtinval ichte verkleuring langs een rand van plm. 4 cm. op de voorplat.
Zustand: Very good.
Verlag: Amsterdam P.N. van Kampen & Zoon, 1928
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 11 afleveringen uit 1928, van februari tot en met december.; Alle delen met extra (vastgelijmd) omslag van Leesinrichting "Lectura" Amsterdam. Bij deel 8 zit dit omslag verkeerd om.
Verlag: Elsevier, Amsterdam/ Brussel, 1984
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Boek goed. 159 pp. Biografieën/register. Illustraties in z/w en in kleur.
Zustand: Very good.
Verlag: Zonder plaats, Zuiderzeevereniging 1932, 1932
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
15 pag. - Geniet.
Verlag: Amsterdam : Van Holkema & Warendorf N.V., 1942
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 2 uniforme halflinnen band (deel 2 met beschadigd stofomslag), geà llustreerd met z/w foto's, tabellen/figuren, 161+254 pagina's, 8vo. Deel 1: Theorie; Deel 2: Practijk.
Verlag: Elsevier, Amsterdam / Brussel, 1984
ISBN 10: 9010052702 ISBN 13: 9789010052704
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
Original hardcover, dustjacket. 160 pp.; many ills (some in color).; 28x23 cm. Text in Dutch / Nederlands. - (dustjacket damaged at edges, sl. worn) Although very good 950g.
Verlag: Leiden, E.J. Brill, 1982., 1982
Anbieter: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Niederlande
166 p. Stiff wrappers. 24 cm (14 essays) 300 gr.
Verlag: Leiden, Brill, Backhuys,1982., 1982
Anbieter: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Niederlande
166 p., illustrations. Stiff wrappers 24 cm (14 essays; inter alia Erasmus, Vestdijk, Woltjer, Jan van Scorel, Nehalennia, the Y in Delft, prize books) 500 gr.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good. De Geus, A. (illustrator).
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam-Brussel, Atrium. 1984, 1999
ISBN 10: 9061137721 ISBN 13: 9789061137726
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's pictorial front- & backcover, pictorial dustjacket, 4to: 304pp., very richly illustrated, notes, glossary, credits, index. Very fine copy - as new.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Zwolle, Uitgeverij Waanders b.v. 2007, 2007
ISBN 10: 9040083681 ISBN 13: 9789040083686
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's pictorial front- & backcover, pictorial dustjacket, 4to: 304pp., very richly illustrated, notes, glossary, credits, index. Very fine copy - as new., 1.
1e druk, Geb., met stofomslag, 2 etiketjes schutblad. verder nette staat, 501 pagina's.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Leiden, Brill, 1982. (VIII), 163 pp. Paperback. Bibliografie. Portret. Illustraties. (Historische publicaties Roterodamum, 34) *omslag licht verkleurd, verder in goede staat*.
Verlag: , Antwerpen, Kosmos, 1980.,, 1980
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Originele uitgeversomslag geillustreerd in kleur, 21x21cm, 46pp + 44pp, rijkelijk geillusteerd. 2 Volumes ISBN 9021508621. Reeks: Een andere kijk op kunst. 777 g.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, SUN. 2008, 2008
ISBN 10: 9085064791 ISBN 13: 9789085064794
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's cloth hardback, gilt lettering spine, pictorial dustjacket, 2 red ribbons, thick large 8vo: Vol. 1 & Vol. 2: Together 1150 pp., very richly illustrated, notes & references, indices. Very fine copies - as new. Still shrink-wrapped. Weight 3 KG.
Verlag: Duncker & Humblot Berlin,, 1912
Anbieter: Bernhard Kiewel Rare Books, Grünberg, Deutschland
22 x 15. Schriften des Vereins für Sozialpolitik Band 147/2. 171 Seiten. Fachmännisch neu eingebunden in HalbLeinen. Ordnungsgemäß aus einer Universitäts-Bibliothek ausgesondertes Exemplar (Stempel, Rückenschild). Sauberes, sehr gut erhaltenes Exemplar. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 450.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
A'dam, Kosmos, 1979.27 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Illustr. in kleur en z/w. 192 pag. KEURIG EXEMPLAAR [Art Art / Dutch art general [Algemene Nederlandse Kunst] Art / Graphic ].
Rotterdam, Museum Boymans-van Beuningen, 1969. Ingenaaid + omslag. Illustraties. *stofomslag licht beschadigd en verkleurd, verder in goede staat*.
Rotterdam, Museum Boymans-van Beuningen, 1969. Ingenaaid. Illustraties. *goede staat* Tentoonstelling 3 oktober - 23 november 1969. Deel 1 tekst (ongepagineerd), Deel 2 afbeeldingen (168 pp.).
Zustand: very good. Leiden, Brill/Backhuys, 1982. viii, 163, (3) pp. Sewn. Publisher's original printed paper covers. Printed in 2000 copies. Collection of 14 essays by the Dutch teacher of classical languages van der Blom on occasion of his retirement in 1982. With a list of van der Blom's publications, many photographic illustrations, and a portrait frontispiece. Subjects dealt with a.o. History and explanation of Latin adagia on various locations in Rotterdam, the statues made of Erasmus (pp. 29-54), Erasmus last words, and on the local charismatic historical figure Maria Leer (1788-1866). The author's pseudonym was 'Floris', hence the title. Texts in Dutch with passages in Latin. Corner chipped of French title, else very good and clean. Condition : very good copy. Keywords : HISTORY, Erasmus, Desiderius (1469-1536).
Verlag: Zwolle, Waanders, 2007, 2007
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebonden onder geillustreerde kartonomslag, 170 x 245mm., 160pp., kleurillustraties. ISBN 9789040083686. Ans Markus (1947) is een fenomeen. Bekend van televisie, de roddelbladen en de talloze interviews in kranten en tijdschriften.Veel mensen zien haar als Bekende Nederlander en weten soms niet eens dat zij eigenlijk ook schildert ! De afgelopen dertig jaar maakte Ans Markus meer dan 800 schilderijen. Over 'vrouwen die vrij willen zijn', zoals ze zelf zegt. Gedreven door haar eigen ongelukkige verleden ging ze schilderen. De zelfportretten waarin ze zich in windsels heeft gewikkeld behoren tot de bekendste uit haar oeuvre. Ze verschenen op de covers van de bestsellers van Marijke Howeler, wat een doorbraak betekende bij de pers en het grote publiek De thema's gebondenheid, kwetsbaarheid, verbondenheid en het (on)vermogen om te communiceren, laten Ans Markus niet meer los. Ook niet wanneer de windsels langzaam verdwijnen omdat ze zich zelf minder kwetsbaar voelt worden. Er verschijnen in series als 'Hommages', 'Cirkels', 'Godshuizen', 'Sterrenbeelden', 'Pierrots', 'Christus', 'Medea' en 'De taal van het lichaam' nieuwe beeldelementen. Het thema blijft steeds hetzelfde maar wordt algemener: de emotionele belevingswereld van de mens in relatie tot zijn omgeving. Dat de verwerking hiervan in symbolisch geladen beelden tot zulke tijdloze, algemeen geldige en speciaal voor vrouwen zulke herkenbare en ook troostrijke kunst zou kunnen leiden, zegt behalve over volharding en intellectuele spankracht ook veel over haar talent. Boek is in prima staat. 880 g.