Zustand: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Verlag: Culturele Raad Zuid-Holland, 1988
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Ills., orig. wr., 4to. Exhib. cat. Stedelijk Museum Het Prinsenhof, Delft.; Rug iets verkleurd.
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Van Spijk Art Projects, Venlo, 2003
ISBN 10: 9062167098 ISBN 13: 9789062167098
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Paperback. Zustand: Boek goed. 71 pp. Illustraties in kleur/ Coloured illustrations. Size: 21 x 21 cm.
Zustand: Very good.
Verlag: Leiden, A.W. Sijthoff's Uitg. Mij. ca 1900, 1900
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publishers sewn gray paperback, title spine and frontcover, 8vo: cl, [ij], 40pp., footnotes. Very fine copy - almost as new. Bibliotheek van Middelnederlandsche Letterkunde.
Verlag: Leiden, A.W. Sijthoff's Uitg. Mij. ca 1900, 1900
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn gray paperback, title spine and frontcover, 8vo: cl, [ij], 40pp., footnotes. Very fine copy - almost as new., Bibliotheek van Middelnederlandsche Letterkunde.
Zustand: Very good.
Verlag: de Feeks, Nijmegen, 1981
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
Paperback. 176 pp.: ill.; 22 cm. Dutch - (sl. worn) Very good. 380g.
Verlag: Utrecht, Kemink, 1899., 1899
Anbieter: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Niederlande
VI,167,20 p. H.cl. (Rebound) 0 gr.
Verlag: Groningen, 1897, 1897
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
Groningen, 1897. Omslag. CL,40 pp. (BML; 58, 62). De inleiding van CL pp. is de dissertatie.
Verlag: Groningen, thesis, 1897, 1897
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
Groningen, thesis, 1897. Halflinnen. CL & (8) pp. register. (BML; 58, 62). De inleiding van CL pp. is de dissertatie.
With contributions by F. van der Blij, Kwee Swan Liat, Johannes van der Wolk, Brian Reffin Smith. (Utr., The Fentener van Vlissingen Fund, c. 1985). 28x24,5 cm. Boards. 136 pp., colour-illustrated, index; essays on the (undefined) relationshaps between technics & science and art: the camera, holography, optical and kinetic art, artificial light, video, computer art, etc. Good/fine copy. ISBN 90 9001359 8.
hardcover. Zustand: fine. Black & white photographic illustrations. Slim 4to, white boards (a bit toned and dust-soiled). Rotterdam: (MAMA Showroom for Media and Moving Art, 2001). First Edition. Near fine.
Verlag: Stichting Vervoer- en Havenopleidingen, Rotteram, 1988
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Boeken goed. 5e, herziene druk. 432, 286 pp.
Verlag: A.W. Sijthoff, Leiden
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Niederlande
1898, cl, 40 pp., originele papieren omslag, uitstekend exemplaar.
Paperback. Zustand: Good. Ongelezen (niet opengesneden) ca. 190p. (150 en 40). Dutch.
Verlag: J.B. Wolters, Groningen, 1901
Anbieter: Henry Hollander, Bookseller, Los Angeles, CA, USA
Hardbound. Zustand: Very Good. Small folio, brown cloth, 97 maps in 17 (mostly double page plates, 148 b/w illustrations, 24 pp. index Text is in Dutch.
Verlag: Groningen, Wolters, 1901., 1901
Anbieter: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Niederlande
Sm.folio. 26 p., 17 double page-maps, 148 ills. on 36 plates. Wrappers (Back repaired with paper; cover worn & slightly soiled) 1000 gr.
Anbieter: Antiquariaat Clio / cliobook.nl, Odijk, UTREC, Niederlande
(Almere, Harderwijk), CASLA/ d'jonge Hond Publishers, (2008); 23,5x16,5 cm. Pb. 112 pp., text in Dutch and English, richly illustrated; published on occasion of the exhibition 'Silence in the City' in the Casla Architecture Centre Almere, the Netherlands, introducing the oeuvre of the French architect Christian de Portzamparc. Fine. ISBN 9789089100931.
Verlag: s.l., 1973, 1973
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
191pp. + enkele buitentekstills., 30cm., stempeltje, goede staat, N76907.
Sijthoff, Leiden, n.d. CL,40p. Sewn. Series: Bibliotheek van Middelnederlandsche Letterkunde.
Verlag: Amsterdam 1938, 1938
Anbieter: Antiquariaat Matthys de Jongh, Zutphen, Niederlande
. IV,209p. Omslag besch.
Sprache: Englisch
Verlag: Waanders, Uitgeverij, 2002
Anbieter: Antiquariat Buchseite, Purkersdorf, Österreich
Zustand: Gut. Erstauflage, EA. 144 Seiten Zahlreiche Abbildungen, numerous picture, Text Englisch-Holländisch good condition, guter bis sehr guter Zustand. Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 1193 34,1 x 25,0 x 1,6 cm, Gebundene Ausgabe.
Verlag: , Haarlem, Uitgeverij De Toorts, 1991.,, 1991
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Originele uitgeversomslag geillustreerd ( foto) in kleur, 21x25cm, 32pp, geillustreerd z/w. 777 g.
Verlag: , , 2000, 2000
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Original publishers paper-covered boards, 48 pages, 20x21cm Illustrated. ISBN 9789075284317. Roy Wenzel groeide op bij zijn vader, woont sinds jaren bij zijn broer en schoonzus. Zijn tekentalent openbaarde zich met 11 jaar. Roy is een autistisch persoon. Tijdens zijn jeugd werd hij verschillende malen opgenomen in een ziekenhuis vanwege ernstig eczeem. Hij tekent vaak ziekenhuis scenes, met daarin zichzelf met wijd open schreeuwende mond. Hij is gefascineerd door treinen, auto?s, architectuur en hooggehakte blonde vrouwen. (Solo-) exhibitions: 2000, Loughborough University; University College Northampton; Museum De Stadshof Zwolle 2001; Backyard Genius, Verbeke Foundation, Kemzeke 2009. Monograph: Berkum, Ans van, Colin Rhodes, David Parker; Roy Wenzel. Works On Paper, Zwolle (Museum De Stadshof) 2000. References: Verstraete, Phia; Roy Wenzel; een complex lijnenspel, in: Out of Art, jg 3 nr 4, 2008. 0 g.
Couverture rigide. Zustand: bon. RO80190231: 1997. In-4. Relié. Bon état, Couv. convenable, Dos satisfaisant, Intérieur frais. ENVIRON 20 pages augmentées de nombreuses illustrations en couleur dans et/ou hors texte -. . . . Classification Dewey : 490-Autres langues.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Scriptum, 2011. 23, 5 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag. - ALS NIEUW * *** Captain's Dinner neemt de lezer mee naar de laatste trans-Atlantische periode van de Holland-Amerika Lijn, die duurde van 1946 tot 1971. Naar de tijd dat de oversteek van Europa naar Amerika meestal nog per schip werd gemaakt. [Kookboeken / Culinair /gastronomy Maritiem / Maritime History [Scheepvaartgeschiedenis] ].
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Van Der Wijk, Geert (illustrator). Pharos. 2010. Eerste druk. 24,5 x 14,5 cm. Paperback / Softcover. 131 pag. Achterkant is licht beschadigd, binnenkant is UITSTEKEND. [Architecture / Dutch [Nederlandse Architectuur] Almere ].
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.