Zustand: Good. Paperback, figuren/tabellen, 8vo.
Zustand: Good. Paperback, figuren/tabellen, 8vo.
Verlag: Nederlandse Bond van Verenigingen voor het Aangespannen Paard, 1990
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Randen boek gesleten.
Verlag: Amsterdam : De Bataafsche Leeuw, 1984
ISBN 10: 9067070319 ISBN 13: 9789067070317
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Origineel rood linnen met goudopdruk, stofomslag, veel foto's in kleur en z/w, 8vo.
Verlag: De Bataafsche Leeuw, Amsterdam / Dieren, 1984
ISBN 10: 9067070319 ISBN 13: 9789067070317
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
Cardboard / Karton. Zustand: Used / Gebruikt. 1ste / 1st. 92 pagina's. Foto's, afbeeldingen, illustraties. Het boek is door de bibliotheek van een harde kaft voorzien (oorspronkelijk een paperpback), enkele bibliotheekstempels. Ex bibliotheek exemplaar. Size: A5. Ex-Library / Ex-Bibliotheek.
Zustand: Good. Paperback, tabellen, 8vo.
paperbound, 4to 177 pp., ca. 500 ills. over de nostalgische tijd van paard en wagen; de paardenposterij; de koninklijke stallen, diligence, postkoets, landauer, etc.; goede conditie.
Verlag: Utrecht, Nederlandse Vereniging voor Klinische Chemie 1997, 1997
ISBN 10: 9080303526 ISBN 13: 9789080303522
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
271 p. Hardcover (Mooi exemplaar.).
Sprache: Niederländisch
Verlag: Deventer, Uitgeverij Kluwer bv 1984, 1984
ISBN 10: 9031202606 ISBN 13: 9789031202607
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, large 8vo: xviij, 390pp., footnotes, bibliographical notes, abbreviations, summary in Dutch, summary in English, appendices, general bibliography. Very fine copy. Volume 13: Serie Gezondheidsrecht.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : De Bataafsche Leeuw, 1987
ISBN 10: 9067071501 ISBN 13: 9789067071505
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 2 hardcovers met stofomslagen; 238+261pp. ISBN deel 1: 906707151X; deel 2: 9067071528; 2 delen samen: 9067071501; Enige lichte foxing kopsneden en schutbladen; 3 kleine bruine vlekjes op snede deel 2; naam op schutbladen.
Sprache: Niederländisch
Verlag: De Bataafsche Leeuw, 1987
ISBN 10: 9067071501 ISBN 13: 9789067071505
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Niederlande
2 vol, hardcovers, met stofomslagen. Vele ills in kleur en z/w. . -(Lichte sporen van gebruik aan de stofomslagen, maar verder is de set in uitstekende conditie.). ISBN 9067071501.
Zustand: very good. Assen : Van Gorcum, 1997. Paperback. xii,292 pp. Condition : very good copy. ISBN 9789023231684. Keywords : RECHT,
Sprache: Niederländisch
Verlag: Koninklijke Van Gorcum, 2004
ISBN 10: 9023239040 ISBN 13: 9789023239048
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: as new. Assen : Van Gorcum, 2004. 2e herziene druk. Paperback. VII, 421 pp. Condition : as new copy. ISBN 9789023239048. Keywords : RECHT,
Anbieter: The Guru Bookshop, Hereford, Vereinigtes Königreich
EUR 14,30
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Very Good. FIRST EDITION with dust jacket - rare and collectable - will send out 1 st class post.
Den Haag, De Zuid, 1990. 336 blz. Ills. Gebonden. 2 hoeken licht beschadigd. [57636].
Den Haag, Hippoboek, 1976. 340 blz. 74 foto's en 192 tekeningen. Gebonden met strofomslag. Goed. [167209].
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Niederlande
Amst. & Dieren, De Bataafsche Leeuw, 1984. 92 blz. Met foto's. Gebonden met stofomslag. #9067070319. [66077].
Sprache: Niederländisch
Verlag: De Baafsche Leeuw, Amsterdam, 1986
ISBN 10: 906707134X ISBN 13: 9789067071345
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Niederlande
Hardcover, met stofomslag. Vele ills, in kleur en z/w. 128 p. -(In zeer goede conditie.). ISBN 906707134x.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1987
ISBN 10: 9067071501 ISBN 13: 9789067071505
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Boeken goed. Zustand des Schutzumschlags: Stofomslagen. 238, 261 pp. Z/w illustraties. Op de Franse titel van deel 1 staat een uitgebreide opdracht van X aan Y. Het stofomslag van deel 2 is langs de rug verschoten. A4.
Verlag: Groningen, J.B. Wolters
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Niederlande
[ca.1946], papieren omslag, 152 pp., behoorlijk verkleurd, omslag stoffig en beschadigd, achterzijde los, rug beschadigd, schaars!
Sprache: Niederländisch
Verlag: De Bataafsche Leeuw, Amsterdam / Dieren, 1986
ISBN 10: 9067070874 ISBN 13: 9789067070874
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
Cardboard / Karton. Zustand: Good / Goed. Zustand des Schutzumschlags: Good / Goed. 1ste / 1st. Boek en stofomslag in goede staat. 96 pagina's. Foto's, kaartjes, documenten. Size: A4.
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Niederlande
Amst. & Dieren, De Btaafsche Leeuw, 1986. 96 blz. Met foto's. Gebonden met stofomslag. Fraai. #9067070874. [106286].
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Niederlande
[Lathum], Nederlandse Bond van Verenigingen van het Aangespannen Paard, [1987]. 375 pp. B./w. Softcover. - Sl. woen / dam. along the extrimities.
Verlag: De Bataafsche Leeuw, 1984
ISBN 10: 9067070319 ISBN 13: 9789067070317
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Fine. Dutch.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 60,51
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In German.
ISBN 10: 9027117659 ISBN 13: 9789027117656
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Zwolle: W.E.J. Tjeenk Willink,1980. Gebonden. xii,218 pp. Condition : very good copy. ISBN 9789027117656. Keywords : RECHT, jeugdrecht rechtsgeschiedenis NL.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: De Bataafsche Leeuw, 1986, 1986
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Hardcover/Hardback. Zustand: New. In zeer goede stat. Ongelezen. Hardcover met stofomslag. Rijkelijk geà llusteerd. Groot boek.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.