Zustand: Very Good. Very Good condition. Stamped on inside. Volume 9 Number 3. German edition.
Sprache: Deutsch
Verlag: Berlin, Julius Springer, 1933., 1933
Anbieter: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Deutschland
Gr.-8°, SS.321-334, Originalumschlag (kleiner Bibliotheksvermerk auf dem Umschlag). Sonderabdruck aus dem 148.Band, 3. und 4.Heft, der Zeitschrift für die gesamte Neurologie und Psychiatrie.
Sprache: Niederländisch
Verlag: O.O. 1942., 1942
Anbieter: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Deutschland
Gr.-8°, 4 Seiten. Originalumschlag (teils gebräunt).
Sprache: Niederländisch
Verlag: O.O.1935., 1935
Anbieter: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Deutschland
Gr.-8°, Seiten 43-55, ohne Einband.
Sprache: Niederländisch
Verlag: O.O. 1946., 1946
Anbieter: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Deutschland
Signiert
Gr.-8°, 3 Seiten. Ohne Einband, oben rechts mit kurzer handschriftlicher Widmung des Verfassers. Etwas knitterig und papierbedingt gebräunt.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam 1935., 1935
Anbieter: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Deutschland
Gr.-8°, 12 Seiten, Originalumschlag (etwas gebräunt, oben rechts mit kleiner Bibliothekssignatur).
Sprache: Niederländisch
Verlag: S`Gravenhage, 1917., 1917
Anbieter: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Deutschland
Gr.-8°, Seiten 538- 549. Originalumschlag (Vorderdeckel oben und unten mit kleiner handschriftlicher Bibliothekssignatur). Papierbedingt gebräunt.
Sprache: Niederländisch
Verlag: O.O. 1943., 1943
Anbieter: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Deutschland
Gr.-8°, 5 Seiten. Ohne Einband, erste Seite oben mit leichterem Wasserfleck. Papierbedingt gebräunt.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam 1934., 1934
Anbieter: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Deutschland
Gr.-8°, 10 Seiten, Originalumschlag (etwas gebräunt, oben rechts mit kleiner Bibliothekssignatur).
Sprache: Niederländisch
Verlag: O.O.1940., 1940
Anbieter: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Deutschland
Gr.-8°, Seiten 23-34, ohne Einband. Rand der ersten Seite teils gebräunt und oben rechts mit kleinem Bibliotheksvermerk.
Sprache: Niederländisch
Verlag: O.O. 1934., 1934
Anbieter: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Deutschland
Gr.-8°, 8 Seiten, Originalumschlag (oberer Rand etwas verknickt). Vorderdeckel oben mit kleiner handschriftlicher Bibliothekssignatur). Papierbedingt gebräunt.
Sprache: Deutsch
Verlag: Leipzig, Veit & Comp., 1919., 1919
Anbieter: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Deutschland
Gr.-8°, 10 SS., Originalumschlag (gebräunt). Papierbedingt stark gebräunt. Separat-Abdruck aus "Neurologisches Centralblatt 1919, Nr.21.
Sprache: Deutsch
Verlag: Leipzig, F.C.Vogel,1916., 1916
Anbieter: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Deutschland
Gr.-8°, SS.305-324., Originalumschlag (etwas gebräunt und knitterig und mit zwei handschriftlichen Bibliothekssignaturen). Erste Seite etwas rostfleckig. Sonderabdruck aus der Deutschen Zeitschrift für Nervenheilkunde, 55 Band. Eine Beilage.
Verlag: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS), Staatsuitgeverij, 's-Gravenhage. (ca 1998). 75 pp. (LNM-reeks 9701), 1998
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Softcover, enkele lichte leessporen, in goede staat. Please see description or ask for photos.
Sprache: Deutsch
Verlag: Amsterdam 1922., 1922
Anbieter: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Deutschland
Gr.-8°, 16 SS., Originalumschlag (teils gebräunt). Sonderabdruck aus Psychiatrische en Neurologische blasen", Jg. 1922, No.5.
Sprache: Deutsch
Verlag: O.O. 1934., 1934
Anbieter: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Deutschland
Gr.-8°, 21 SS., Originalumschlag (teils gebräunt, Vorderdeckel mit kleinem Bibliotheksvermerk). Sonderabdruck aus: Psychiatrische en Neurologische Bladen, Jahrgang 1934, No.5.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Bohn Stafleu van Loghum, 2010
ISBN 10: 9031378356 ISBN 13: 9789031378357
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Softcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Spraak, taal en leren is een helder en beknopt overzicht van de meest voorkomende spraak,-, taal,- en leerproblemen bij kinderen en jeugdigen - problemen die niet alleen voor de betrokken jeugdigen heel vervelend kunnen zijn maar ook voor hun directe omgeving.Ieder hoofdstuk van Spraak, taal en leren is volgens een vast stramien opgezet. De auteurs - allen autoriteit op hun vakgebied - beginnen elk hoofdstuk met een praktijkvoorbeeld. Daarna wordt het probleem of de stoornis zo goed mogelijk omschreven. Vervolgens worden verschillende aspectenvan het onderwerp uitgewerkt. In ieder hoofdstuk worden verder de theoretische achtergronden en mogelijke oorzaken van het probleem, de diagnose en de mogelijkheden voor behandeling aan de orde geteld. Ten slotte komen, meestal kort, de prognose en de mogelijkheden voor preventie van het probleem aan bod. Ieder hoofdstuk wordt afgesloten met een samenvatting en literatuurverwijzingen die de lezer op weg kunnen helpen naar een bredere orientatie op het probleem.In dit deel komen de volgende spraak,-, taal en leerproblemen aan de dyslexie, spraak- en taalontwikkelingsstoornissen, problemen met voorbe-reidende schoolse vaardigheden bij kleuters, linkshandigheid, tweetaligheid, rekenproblemen en dyscalculie, computerverslaving, schoolweigering, stotteren, stemstoornissen, hoogbegaafde kinderen en voortijdig schoolverlaten.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Bohn Stafleu van Loghum, 2010
ISBN 10: 9031378356 ISBN 13: 9789031378357
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Softcover. Zustand: As New. Originalverpackt. Spraak, taal en leren is een helder en beknopt overzicht van de meest voorkomende spraak,-, taal,- en leerproblemen bij kinderen en jeugdigen - problemen die niet alleen voor de betrokken jeugdigen heel vervelend kunnen zijn maar ook voor hun directe omgeving.Ieder hoofdstuk van Spraak, taal en leren is volgens een vast stramien opgezet. De auteurs - allen autoriteit op hun vakgebied - beginnen elk hoofdstuk met een praktijkvoorbeeld. Daarna wordt het probleem of de stoornis zo goed mogelijk omschreven. Vervolgens worden verschillende aspectenvan het onderwerp uitgewerkt. In ieder hoofdstuk worden verder de theoretische achtergronden en mogelijke oorzaken van het probleem, de diagnose en de mogelijkheden voor behandeling aan de orde geteld. Ten slotte komen, meestal kort, de prognose en de mogelijkheden voor preventie van het probleem aan bod. Ieder hoofdstuk wordt afgesloten met een samenvatting en literatuurverwijzingen die de lezer op weg kunnen helpen naar een bredere orientatie op het probleem.In dit deel komen de volgende spraak,-, taal en leerproblemen aan de dyslexie, spraak- en taalontwikkelingsstoornissen, problemen met voorbe-reidende schoolse vaardigheden bij kleuters, linkshandigheid, tweetaligheid, rekenproblemen en dyscalculie, computerverslaving, schoolweigering, stotteren, stemstoornissen, hoogbegaafde kinderen en voortijdig schoolverlaten.
Zustand: Fair. Acceptable condition. Former Library book. Part 2, Section 25. Dutch edition. Reading copy only. Backstrip missing. Hinges cracked. From the collection of John Gach (1946-2009), a bibliophile and a nationally known bookseller who specialized in rare books devoted to the human sciences. (Central Nervous System, Nervous Diseases, Books in Dutch) NOT AVAILABLE FOR SHIPMENT OUTSIDE OF THE UNITED STATES.
Verlag: Fa. A.J. Osinga, Boalsert, 1941
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Slappe kaft. Zustand: Goed. Eerste druk. 40 pp.
EUR 28,16
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Brand New. 242 pages. 9.00x6.00x0.61 inches. In Stock.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 31,24
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Verlag: Amsterdam : Uitgevers-Maatschappij "Elsevier", 1928
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, illustraties in z/w, 8vo.; Oude vochtplekjes randen kaft.
Zustand: Very good.
Verlag: Deventer, WEJ Tjeenk Willink 1996, 1996
ISBN 10: 9027144966 ISBN 13: 9789027144966
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, large 8vo: 276pp.
Verlag: THE FOLIO SOCIETY, 2002
Anbieter: Bishops Green Books, Newbury, BERKS, Vereinigtes Königreich
EUR 17,84
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Very Good. Zustand des Schutzumschlags: Very Good. A gorgeous olive green cloth bound hardback book, with decorative design on front board, gilt titles on the spine. Comes with nice green boxed slipcase. This wonderful book is in really nice, clean, good condition, it looks like its hardly been read or used. As its a used book normal wear, marks and tear apply, consistent with use and age. 170 pages, all intact and nice tight binding. This specific book is the second printing dated 2002. Typeset at The Folio Society in Bell Cerigo Book. Printed on Caxton Wove paper, by St Edmundsbury Press, Bury St Edmunds. Bound by Hunter & Foulis, Edinburgh in full cloth, printed and blocked with a design by the artist. Another stunning book from The Folio Society.
Verlag: Eigen Uitgave 2016, 2016
ISBN 10: 946318306X ISBN 13: 9789463183062
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
101 p. Hardcover, mooi exemplaar.
Verlag: Eigen Uitgave 2016, 2016
ISBN 10: 9463183051 ISBN 13: 9789463183055
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
103 p. Hardcover, mooi exemplaar.
Verlag: Uitgeversmaatschappij De Tijdstroom Lochem, 1987
ISBN 10: 903521160X ISBN 13: 9789035211605
Anbieter: Ancient World Books, Toronto, ON, Kanada
Softcover. Zustand: Near Fine. Very light shelfwear else fine. ; 80 pages.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 45,89
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.