Zustand: Très bon. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Very good. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Verlag: Fed. van Musea in Zuid-Holland, 's-Gravenhage, 1990
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Lichte gebruikssporen. 80 pp. Een bloemlezing ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van de Federatie van Musea in Zuid-Holland.
Verlag: Meulenhoff Boekerij, 1988
ISBN 10: 9029037369 ISBN 13: 9789029037365
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Fris en schoon binnenwerk; puntgaaf, zij het wat gedonkerd omslag met wat verschoten rug.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Athenaeum-Polak & Van Gennep BV, 1972
ISBN 10: 9025380832 ISBN 13: 9789025380830
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele blauwe linnen band met goudopdruk op rug, stofomslag, 8vo.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Meulenhoff, 2011
ISBN 10: 9029085673 ISBN 13: 9789029085670
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 4th Edition. Paperback, 8vo.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, Athenaeum, Polak en Van Gennep, 1992
ISBN 10: 9025331378 ISBN 13: 9789025331375
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Verlag: Utrecht : Impress, 1985
ISBN 10: 9064020248 ISBN 13: 9789064020247
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, veel (paginagrote) illustraties (waaronder foto's) in kleur en z/w, vierkant (circa 21x21cm).
Verlag: Utrecht : Impress, 1985
ISBN 10: 9064020248 ISBN 13: 9789064020247
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, veel (paginagrote) illustraties (waaronder foto's) in kleur en z/w, vierkant (circa 21x21cm).
Verlag: Utrecht : Impress, 1985
ISBN 10: 9064020248 ISBN 13: 9789064020247
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, veel (paginagrote) illustraties (waaronder foto's) in kleur en z/w, vierkant (circa 21x21cm).
Verlag: Baarn : Erven Thomas Rap, 1980
ISBN 10: 9060051947 ISBN 13: 9789060051948
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, gedichten rond het thema dood, 8vo. Thema-poëzie deel 6.; Naam op Franse titelpagina; datum op verso achterplat.
Softcover. Zustand: As New.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Meulenhoff Boekerij B.V., 2013
ISBN 10: 9029089334 ISBN 13: 9789029089333
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, Meulenhoff 2005, 2010
ISBN 10: 9029076739 ISBN 13: 9789029076739
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn wrappers, pictorial frontcover, 8vo: 64pp. Very fine copy - as new.,
Verlag: Woold, 't Harkel, De Uitvreter 2006, 2006
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
Jaarwisselingsgeschenk. - Gebrocheerd.
Sprache: Deutsch
Verlag: Den Haag,, 1996
Anbieter: Antiquariat Ulrich Heider, Köln, Deutschland
70 S., 1 Bl. mit zahlreichen Abbildungen. Erste Auflage (sehr gutes Exemplar).k Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 550 Qu.8° (12,6 x 18,3 cm). Orig.-Pappband.
Verlag: Sticusa/ Ned. Letterkundig Museum, Amsterdam / 's-Gravenhage, 1980
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Goed. 40 pp. Z/w illustraties.
Zustand: Very good.
Verlag: Den Haag, Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum. 1996, 1996
ISBN 10: 9072731166 ISBN 13: 9789072731166
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's light-brown imitation snake-leather binding, gilt title spine and frontcover, oblong shaped 8vo: 72pp., very richly illustrated. Very fine copy. Literaire dingen - objecten - parafernalia - realia - memorabilia. Exhibition Den Haag 1996.
Verlag: Den Haag, Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum. 1996, 1996
ISBN 10: 9072731166 ISBN 13: 9789072731166
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's light-brown imitation snake-leather binding, gilt title spine and frontcover, oblong shaped 8vo: 72pp., very richly illustrated. Very fine copy. Literaire dingen - objecten - parafernalia - realia - memorabilia.Exhibition Den Haag 1996.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, Synopsis. 1978, 1978
ISBN 10: 9029527145 ISBN 13: 9789029527149
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publishers sewn paperback, pictorial frontcover, thick 8vo: 328pp., illustrations, notes, bibliography, index. Fine copy.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, Em Querido's Uitgeverij bv 1994, 1994
ISBN 10: 9021405822 ISBN 13: 9789021405827
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's paperback, pictorial frontcover, 12mo: 312pp., illustrations, notes, references.
Verlag: Leiden/Amsterdam : Rijksuniversiteit Leiden/Uitgeverij De Buitenkant, 1996
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 5 boekjes in box, 8vo.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Den Haag, Mikado Pers 2021, 2021
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
1e dr. - Nieuwjaarsgeschenk in een oplage van 99 exemplaren. - Met opdrachtbriefje van de auteur voor han Foppe. - Vouwblad.
Verlag: Den Haag, Mikado Pers 2010, 2010
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
Jaarwisselingsgeschenk in een oplage van 99 ex. - Vouwblad.
Verlag: Den Haag, Mikado Pers 2008, 2008
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
1e dr. - Nieuwjaarsuitgave in oplage van 99 ex. - Vouwblad.
Verlag: [Den Haag], Mikado Pers 1997, 1997
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
Jaarwisselingsgeschenk. - Oplage van 90 ex. - Vouwblad.
Verlag: Den Haag, Mikado Pers 1999, 1999
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
1e dr. - Nieuwjaarsgeschenk in een oplage van 90 exemplaren. - Met handgeschreven opdracht van de auteur voor Han Foppe. - Vowblad.