Anbieter: PsychoBabel & Skoob Books, Didcot, Vereinigtes Königreich
EUR 8,00
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Very Good. Zustand des Schutzumschlags: No Dust Jacket. Lecture Notes in Computer Science 506; Ex-Library. Previous owner's sticker on the front cover. Ink stamp on half-title page. Small pen inscription on title page. Library catalogue sticker inside front cover. Faintly bumped spine head and rubbed corners. Foot of page block slightly grubby and marked due to age. Sound, clean book with tight binding. ADG. Ex-Library.
Anbieter: medimops, Berlin, Deutschland
Zustand: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Sprache: Englisch
Verlag: Springer Berlin Heidelberg, 1991
ISBN 10: 3540541527 ISBN 13: 9783540541523
Anbieter: NEPO UG, Rüsselsheim am Main, Deutschland
Taschenbuch. Zustand: Gut. 504 Seiten ex Library Book aus einer wissenschafltichen Bibliothek Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 969.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Prometheus, Uitgeverij, 1998
ISBN 10: 9035119541 ISBN 13: 9789035119543
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Softcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrücken. Nederland, we missen ons land als we weg zijn, we haten het als we er wonen. Veel mensen die zich hier willen vestigen, begrijpen niets van Nederland. Waarom zingt men in 's hemelsnaam 'De Zilvervloot' bij een voetbalwedstrijd? Waarom antwoordt men met 'ik ging naar Bommel om de brug te zien', als jij zegt dat je naar Zaltbommel moet? En als je voor een dichte deur staat, waarom ben je dan welhaast verplicht te roepen: 'in naam van Oranje, doet open de poort!'? Kennelijk heeft zich in de loop der eeuwen een schat aan liederen en gedichten over Nederland - onze dijken en rivieren, gewoonten en gebruiken - in ons spraakgebruik genesteld.Ik ging naar Bommel om de brug te zien bevat honderd gedichten, liederen en liedjes waarvan je in Nederland denkt: ja, precies, zo is het, zo zijn we. Vanzelfsprekend begint de bundel met ons nationale volkslied 'Het Wilhelmus'. Maar ook onze twaalf provincies hebben eik hun eigen provincielied, die hier alle bijeen staan. Daarnaast bevat deze bundel een grote keuze uit liederen en gedichten uit steden en streken.
gebundene Ausgabe. Zustand: Gut. 361 Seiten Das Buch befindet sich in einem gut erhaltenen Zustand. In NIEDERLÄNDISCHER Sprache. Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 555.
Verlag: Bert Bakker, Amsterdam, 1990
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, 296 pp. Schutblad weggesneden, verder goed, wordt verzonden als brievenbuspakket.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Bert Bakker, Amsterdam, 1997
ISBN 10: 9035117611 ISBN 13: 9789035117617
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. Hardcover, 296 pp. Naam voorin, verder z.g.a.n., wordt verzonden als postpakket.
Anbieter: BooksRun, Philadelphia, PA, USA
Paperback. Zustand: Very Good. 2008. It's a well-cared-for item that has seen limited use. The item may show minor signs of wear. All the text is legible, with all pages included. It may have slight markings and/or highlighting.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Bert Bakker, 2004
ISBN 10: 9035127242 ISBN 13: 9789035127241
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele geïllustreerde hardcover, 8vo.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Bert Bakker, 1998
ISBN 10: 9035119541 ISBN 13: 9789035119543
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, 8vo.
Zustand: Good. Openbare les. Gegeven bij de aanvaarding van het ambt van lector in de wiskunde aan de Technische Hogeschool te Delft, op donderdag 24 april 1969.
Verlag: Bakker, Amsterdam, 1998
ISBN 10: 9035120310 ISBN 13: 9789035120310
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Verlag: Bert bakker 1999, 1999
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Geb., hardcover, i.z.g.st., 296 pagina's.
Zustand: Good. 2 afleveringen van dit tijdschrift over strips met afbeeldingen in kleur en z/w, ongepagineerd en 26 pagina's, 4to. Het gaat om de afleveringen 3 en 4/5.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Zustand: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, Uitgeverij Bert Bakker 2004, 2004
ISBN 10: 9035126513 ISBN 13: 9789035126510
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's paper-covered boards, pictorial frontcover, 3rd revised edition [1998], 8vo: 190pp., [ij], notes & references, index first lines, index geographical names, table of contents. Very fine copy.,
Verlag: Tilburg, Drukkerij H Gianotten 1964, 1964
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn cream paperback, title spine and frontcover, large 8vo: 162pp. illustrations, tables, footnotes, bibliographical notes, summary in Dutch, summary in English, summary in French, appendix, general bibliography. Thesis University Nijmegen.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Bert Bakker, Amsterdam, 1999
ISBN 10: 9035121651 ISBN 13: 9789035121652
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
soft cover. Zustand: good / goed. 3de / 3rd. Kleine gebruiksspoortjes / naam met stift op de binnenzijde van de voorkaft geschreven. 3de verbeterde druk. 112 pagina's. Size: A5 formaat. paperback.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Schotanus & Jens, 1952
Anbieter: Anybook.com, Lincoln, Vereinigtes Königreich
EUR 24,52
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Poor. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has soft covers. In poor condition, suitable as a reading copy. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,450grams, ISBN:
Verlag: Aarts, 1997
ISBN 10: 9061876516 ISBN 13: 9789061876519
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 72,83
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Verlag: Magazine de slanke stad 8
ISBN 10: 908042708X ISBN 13: 9789080427082
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
EUR 78,04
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Brand New. reprint edition. 214 pages. 9.26x6.11x0.50 inches. In Stock.
Sprache: Englisch
Verlag: Springer Science+Business Media, 2008
ISBN 10: 0387782400 ISBN 13: 9780387782409
Anbieter: Antiquariat Bernhardt, Kassel, Deutschland
Broschiert Broschiert. Zustand: Sehr gut. XIV, 349 S. Zust: Gutes Exemplar. Schneller Versand und persönlicher Service - jedes Buch händisch geprüft und beschrieben - aus unserem Familienbetrieb seit über 25 Jahren. Eine Rechnung mit ausgewiesener Mehrwertsteuer liegt jeder unserer Lieferungen bei. Wir versenden mit der deutschen Post. Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 506.