Verkäufer
medimops, Berlin, Deutschland
Verkäuferbewertung 5 von 5 Sternen
AbeBooks-Verkäufer seit 10. Mai 2010
Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages. Bestandsnummer des Verkäufers M09046829286-V
De Formule 1 staat in Nederland weer op de kaart. Jaap de Groot beschrijft in De magie van Max hoe het zover heeft kunnen komen. Dat heeft natuurlijk alles te maken met het succes van Max Verstappen.
De Groot volgde Verstappen vanaf het begin van zijn carrière op de voet en schetst een onthullend beeld van een jonge autocoureur en het effect van zijn prestaties op een heel land. Tot ver buiten het circuit aan toe.
Geïnspireerd door een uniek sporttalent werden ondernemers, politici, bedrijven en zelfs een complete gemeente in beweging gezet. Met als kers op de taart de terugkeer van de Grand Prix van Nederland.
Über die Autorin bzw. den Autor: Jaap de Groot schreef de autobiografieën van Johan Cruijff. Mijn verhaal en Dirk Kuyt. Het geloof in succes. Hij werkte 43 jaar voor De Telegraaf en stond jarenlang aan het hoofd van Telesport. Op dit moment is hij columnist voor Het Parool.
Titel: De magie van Max: De magie van Max Verstappen
Erscheinungsdatum: 2021
Einband: Softcover
Zustand: very good