Zustand: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Anbieter: WorldofBooks, Goring-By-Sea, WS, Vereinigtes Königreich
EUR 12,72
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Very Good. The book has been read, but is in excellent condition. Pages are intact and not marred by notes or highlighting. The spine remains undamaged.
Anbieter: medimops, Berlin, Deutschland
Zustand: as new. Wie neu/Like new.
Softcover. Zustand: Très bon. Ancien livre de bibliothèque avec équipements. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Very good. Former library book. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Verlag: Het Gemeentebestuur van 's-Gravenhage (afd. onderwijs) niet in den handel
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Hardcover album, gebonden 23 x 31 cm, oblong, vol illustraties, met aanbiedingstekst voorin ondertekend door de Wethouder van Onderwijs Van der Bilk Please see description or ask for photos.
Anbieter: Librairie La Canopee. Inc., Saint-Armand, QC, Kanada
Zustand: AS NEW. Etat de NEUF / AS NEW condition 9791096195039 9791096195039 1029D 1.
Zustand: New. Mouton, Eva (illustrator). 2023. 1st Edition. board_book. . . . . . Books ship from the US and Ireland.
Verlag: Wereldbibliotheek, 1928 - 1929. 220; 289 pp. Eigen uitgave van de W.B. vereeniging, niet in den handel., 1929
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Origineel omslag. Rug wat geschaafd / verkleurd, verder in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Zwolle, Berends, 1912. 134 pp. Originele editie, niet de herdruk., 1912
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele halflinnen band. Band wat geschaafd, restant van oude label op rug, verder (zeer) goed. Please see description or ask for photos.
Anbieter: Kennys Bookstore, Olney, MD, USA
Zustand: New. 2021. 1st Edition. board_book. . . . . . Books ship from the US and Ireland.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Rotterdam : NAi Uitgevers/Stichting Niet Normaal, 2009
ISBN 10: 9056627147 ISBN 13: 9789056627140
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback met flappen, veel illustraties (waaronder foto's) in kleur, 8vo.; Naam en datum op titelpagina.
Verlag: N.p., ca 1900. 127 pp. Niet in den handel., 1900
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Origineel bedrukt omslag. Omslag wat beschadigd, pagina's gebruind, verder goed. Please see description or ask for photos.
Verlag: Averbode, 1932. Vlaamsche Filmkens 72-79 (8 titels samen). Omslagen niet meegebonden, verder goed., 1932
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Halflinnen band uit de tijd. Titel in goud op rug maar wat gesleten. Band voorin zwak, boekblok verder goed samengebonden. Please see description or ask for photos.
Verlag: Niet in de handel/Contact Commissie der Joodse Coördinatie Commissies 1946, 1946
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
36 p. Paperback, geniet (Pagina's en gedeelte van de omslag gebruind, bovenkant van de rug wat beschadigd. Incl. los bericht omtrent deze uitgave van de uitgeverscommissie.).
Verlag: Haarlem, H.N. Mul, 1889. 142 pp. Alleen voor de familie gedrukt, niet in den handel., 1889
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele linnen band met goudopdruk, maar matig exemplaar. Band geschaafd, inhoud grotendeels los in de band, enkele scheurtjes (zonder tekstverlies), wat gebruind - wel compleet. Acceptabel exemplaar. Please see description or ask for photos.
Verlag: JLBeijers, WFDannenfelser [niet in de handel], 1886
Anbieter: Stadion Books, Amsterdam, Niederlande
Soft cover. Zustand: Fair. 39pp, geboorte, huwelijk, overlijden, aangifte voor het recht van successie en overgang boedebeschrijving enz, verhuizen en huur en verhuur van dienstboden.
Verlag: Z pl z uitg "Deze uitgave is niet in de handel", 1977
Anbieter: Aquila Antiquariaat, Lochem, GLD, Niederlande
8vo, 22.4cm. 145 blz. Paperback, ingen. in orig. omslag. Omslag met spoortje van gebruik, overigens goed.
Verlag: Haarlem, 1884. Niet in den handel. 175 pp. 'van den schrijver' in handschrift op voorkant omslag., 1884
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Origineel gedrukt omslag, maar boekblok deels los, nog met garen gebonden. Inhoud verder goed. Please see description or ask for photos.
Verlag: Amsterdam, M.H. Schonekat, 1837. 198 pp. (Originele editie, niet de herdruk), 1837
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Origineel kartonnen omslag. Rug hersteld met strook linnen. Inhoud wat gebruind maar in goede staat. Paginaranden onafgesneden. Please see description or ask for photos.
Verlag: Niet in den handel, (1904). 35 pp., 1904
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Origineel omslag, Omslag met kleine vlek, verder een goed exemplaar. Please see description or ask for photos.
Verlag: Niet in den handel, (1905). 34 pp., 1905
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Origineel omslag, maar omslag aan onderkant en rug wat gescheurd. Nog een goed exemplaar. Please see description or ask for photos.
Verlag: Niet in den handel, (ca. 1905). 39 pp., 1905
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Origineel omslag, Rug onderaan iets beschadigd, boekblok (nog goed gebonden) los in omslag, verder een goed exemplaar. Please see description or ask for photos.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Niet Meer Verkrijgbaar, 2008
ISBN 10: 9022994406 ISBN 13: 9789022994405
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: La Haye, Mouton & Co., 1910. Niet gepagineerd. Met 218 facsimiles., 1910
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele gestempelde leren band in een reproductie van een band van Johannes Veldener, 1476 - maar rug ontbreekt, band wat geschaafd, voorplat los. Inhoud verder goed. Please see description or ask for photos.
Verlag: Leeuwarden, W. Eekhoff, 1855. 96 pp., met uitklapbare gravure achterin. Originele editie, niet de reprint., 1855
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Moderne linnen band met origineel voorplat opgeplakt. Iets gebruind, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Gand, Vuylsteke, 1905. 161 pp. (Originele uitgave, niet de herdruk), 1905
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Moderne linnen band met papieren titellabel op rug. Please see description or ask for photos.
Verlag: Koop de Waarheid en verkoop ze niet z.j.
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
ingenaaid, i.z.g.st., 74 pagina's.
Verlag: Uitgever niet vastgesteld
ISBN 10: 905956460X ISBN 13: 9789059564602
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgever niet vastgesteld
ISBN 10: 9059114922 ISBN 13: 9789059114920
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.