Sprache: Englisch
Verlag: Amsterdam : De Bataafsche Leeuw, 1986
ISBN 10: 9067070661 ISBN 13: 9789067070669
Anbieter: Yellowed Leaves Antique & Vintage Books, Port Williams, NS, Kanada
Erstausgabe
Hardcover. Zustand: As New. 1st Edition. 141 pp. Dustjacket. Contents: 8 articles by 8 different contributors: De Middeleeuwen: ontdekking en uitvinding; Het verleden in de Middeleeuwen; Humanisten en Middeleeuwen; Zeventiende -historische krtitiek; Classicisme en Verelichting; De erfenis ven de 19e eeuw; De medievistiek in de 20ste eeuw; Document, beeld en idee: onze kennis van de Middeleeuwen.
Sprache: Niederländisch
Verlag: de Bataafsche Leeuw / Gemeentelijke Archiefdienst van Amsterdam, 1986. 202 pp., 1986
ISBN 10: 9067071080 ISBN 13: 9789067071086
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele linnen band met stofomslag. Paar lichte gebruikssporen, nog in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Sprache: Englisch
Verlag: Amsterdam : De Bataafsche Leeuw, 1986
ISBN 10: 9067070661 ISBN 13: 9789067070669
Anbieter: MW Books, New York, NY, USA
Erstausgabe
First Edition. Near fine copy in the original gilt-blocked, gilt-titled cloth. Slightest suggestion only of dust-dulling to the spine bands and panel edges. Remains particularly well-preserved overall; tight, bright, clean and strong.; 8vo 8" - 9" tall; 141 pages; Physical description: 141p. : illus. ; 25cm. Subjects: Medieval studies -- Middle ages. Language: Dutch. 3 Kg.
Sprache: Englisch
Verlag: Bataafsche Leeuw, Amsterdam / Dieren, 1986
ISBN 10: 9067070661 ISBN 13: 9789067070669
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Boek goed. 140 pp. Z/w illustraties. Bundel aangebonen aan Prof. Dr. F.W.N. Hugenholtz bij zijn afscheid als hoogleraar aan de RU Utrecht.
Verlag: Amsterdam:, De Bataafsche Leeuw,, 1985
Anbieter: Antiquariat B - Steffen Böttcher, Wernigerode, Deutschland
0. 296 S., 4°, Pbd. mit SU, mit vielen s/w Fotos. Buch in niederländischer Sprache. SU mit wenigen Einrissen. (LVR8li) Band: 0.
Sprache: Englisch
Verlag: Amsterdam/Rotterdam : Bataafsche Leeuw/Museum Boymans Van Beuningen, 1996
ISBN 10: 9067073989 ISBN 13: 9789067073981
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Original boards, dust jacket, illustrated with numerous photographs in b/w, 4to.; Light scratching to dust jacket.
Sprache: Englisch
Verlag: Amsterdam, De Bataafsche Leeuw. 1986, 1986
ISBN 10: 9067070661 ISBN 13: 9789067070669
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
141 p. Hardcover met stofomslag (In goede staat.).
Sprache: Englisch
Verlag: Amsterdam, De Bataafsche Leeuw. z.j., 1986
ISBN 10: 906707120X ISBN 13: 9789067071208
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn paperback, pictorial front- and backcover, large 8vo: 46pp., 16 photographs, notes, bibliographical notes. Very fine copy - as new.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1986
ISBN 10: 9067070971 ISBN 13: 9789067070973
Anbieter: PONCE A TIME BOOKS, SANTA BARBARA, CA, USA
0 Text in Dutch. 247 p. : ill.; 29 cm. Includes Illustrations. Includes index. Bibliography: p. 244-245. Very good in very good dust jacket. light shelfwear,
Verlag: Amsterdam:, De Bataafsche Leeuw,, 1987
Anbieter: Antiquariat B - Steffen Böttcher, Wernigerode, Deutschland
0. 104 S., 4°, Pbd. mit SU, mit vielen Zeichnungen und s/w Fotos. Buch in niederländischer Sprache. (LVR8li) Band: 0.
Verlag: De Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1986. 139 pp., 1986
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele linnen band met stofomslag. Paar lichte gebruikssporen, nog in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Sprache: Englisch
Verlag: Amsterdam-Rotterdam, De Bataafsche Leeuw-Museum Boymans Van Beuningen. 1996, 1996
ISBN 10: 9067073989 ISBN 13: 9789067073981
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original black black paper-covered boards, silver title spine, pictorial dustjacket, 4to: 264pp., hundreds of illustrations, notes, index. Very fine copy.
Sprache: Französisch
Verlag: De Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1992
Anbieter: Librairie Archaion, Bruxelles, Belgien
Broché. Zustand: Très bon. 94 p., nbr. ill. n/b et coul. Inv. 19993.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1988
ISBN 10: 9067071900 ISBN 13: 9789067071901
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Gebruikssporen. 144 pp. Z/w illustraties. Gebruikssporen langs de randen van de kaft.
Verlag: Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1988
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. 143 pp. z/w foto's. Rug iets verschoten (zoals meestal).
Verlag: De Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1991
Anbieter: Kaaterskill Books, ABAA/ILAB, East Jewett, NY, USA
Erstausgabe
Cloth. Zustand: Near Fine. First edition. 224 pp. Illus. with b/w photos and reproductions. 4to. Inscribed by author on the title page. Heavily illustrated examination of the grand hotels of Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Brussel, Antweren, Gent, Luxemburg, Zandvoort, Oostende, Scheveningen, and other Benelux locations. A fine copy in a near fine dust jacket but for a scuff on the fore edge.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1996
ISBN 10: 9067074039 ISBN 13: 9789067074032
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Very Good. I.z.g.st., softcover, 176 pp., met noten, register Wordt verzonden als brievenbuspakket.
Sprache: Englisch
Verlag: Amsterdam, D'Arts - De Bataafsche Leeuw. 1988, 1988
ISBN 10: 9067071919 ISBN 13: 9789067071918
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's blue paper covered boards, gilt lettering spine, pictorial dustjacket, 4to: frontispiece portrait, 176pp., very richly illustrated, epilogue, bibliography, sources, index, photo credits. TEXT IN ENGLISH. Very fine copy.
Verlag: Amsterdam: De Bataafsche Leeuw, 1995., 1995
Anbieter: Cornell Books Limited, Tewkesbury, Vereinigtes Königreich
Verbandsmitglied: PBFA
Erstausgabe Signiert
EUR 11,34
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Near Fine. First edition (hardback). 8vo (25cm by 17cm), 176pp. 59 text illustrations. Original blue cloth, dustwrapper. Bookplate to the front free endpaper, else the book and the dustwrapper are in very good condition. The text is in Dutch (although the introduction is also reproduced in French and English). Loosely inserted is a signed manuscript latter (in English) by the author. ISBN 9067073636.
Verlag: Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1996
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Goed. 176 pp. Z/w illustraties.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1991
ISBN 10: 9067072613 ISBN 13: 9789067072618
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Boek goed. 176 pp. Z/w illustraties.
Sprache: Niederländisch
Verlag: De Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1985
ISBN 10: 9067070815 ISBN 13: 9789067070812
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden / Hard cover. Zustand: Boek goed. 278 pp. Z/w illustraties.
Verlag: Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1986
ISBN 10: 9067071277 ISBN 13: 9789067071277
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Softcover. Zustand: Boek goed. 205 pp. Illustraties in z/w en in kleur. Verschenen ter gelegenheid van de tentoonstelling: "In het spoor van de Liefde" in Rotterdam in 1987.
Sprache: Niederländisch
Verlag: De Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1997
ISBN 10: 9067074438 ISBN 13: 9789067074438
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebrocheerd. Zustand: Boek goed. 79 pp. Coloured illustrations. Tekst: Dutch with English summanry. Size: 23 x 29 cm.
Verlag: De Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1992
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. I.g.st., softcover, 304 pp., met bibliografie, noten, register Wordt verzonden als brievenbuspakket.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : De Bataafsche Leeuw, 1994
ISBN 10: 9067073407 ISBN 13: 9789067073400
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele zwarte hardcover met goudopdruk op rug, stofomslag, z/w illustraties, 8vo.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : De Bataafsche Leeuw, 1997
ISBN 10: 9067074462 ISBN 13: 9789067074469
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele blauwe hardcover met goudopdruk op rug, stofomslag, illustraties (waaronder in kleur), 4to.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : De Bataafsche Leeuw, 1988
ISBN 10: 9067071692 ISBN 13: 9789067071697
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele bruine linnen band met goudopdruk op rug, stofomslag, veel illustraties (waaronder foto's) deels in kleur, 4to.; Stofomslag gedeerltelijk verkleurd.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam/Dieren : De Bataafsche Leeuw, 1985
ISBN 10: 9067070416 ISBN 13: 9789067070416
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Fair. Originele bordeauxrode hardcover met goudopdruk, stofomslag, illustraties in z/w, 8vo.; Bovenste rand stofomslag verkleurd.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam/Dieren : Bataafsche Leeuw, 1992
ISBN 10: 9067072591 ISBN 13: 9789067072595
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele geïllustreerde hardcover, veel illustraties (waaronder foto's) in z/w, 8vo.