Amsterdam ambo (416 Ergebnisse)

Verlag

Optimieren Sie Ihre Suche

  • Bücher (416)

bis

Benutzerdefinierte Preisspanne (EUR)

bis

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Ambo/Anthos Uitgevers, Amsterdam 2004

      9041410325 / 9789041410320

      • Softcover

      Anbieter: Raritan River Books, Philadelphia, PA, USARaritan River Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Gut

      EUR 8,01

      EUR 4,31 Versand 
      Versand innerhalb von USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Soft cover. Zustand: Very Good. Binding sound, text clean, light shelfwear. Dutch text, 336 pages. Book.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Ambo Antos Amsterdam 2017

      9049805647 / 9789049805647

      • Hardcover

      Anbieter: medimops, Berlin, , Deutschlandmedimops

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Gut

      EUR 7,30

      EUR 10,00 Versand 
      Versand von Deutschland nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Ambo Anthos, Amsterdam, 2018. 144 pp. 2018

      9026344333 / 9789026344336

      • Softcover

      Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, NiederlandeAntiquariaat Hortus Conclusus

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht

      EUR 3,50

      EUR 14,50 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Softcover, in zeer goede staat. Please see description or ask for photos.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Ambo, Amsterdam, 2012. 709 pp. Met foto's in zwart-wit. 2012

      9026324405 / 9789026324406

      • Hardcover

      Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, NiederlandeAntiquariaat Hortus Conclusus

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht

      EUR 4,50

      EUR 14,50 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Hardcover boek met stofomslag, in zeer goede staat. Please see description or ask for photos.

    • Sprache: Englisch

      Verlag: Ambo, Amsterdam 1998

      9026315252 / 9789026315251

      • Softcover

      Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. Binnenzijde voorkaft: twee namen en datum met pen.

    • Sprache: Englisch

      Verlag: Amsterdam : Ambo/Anthos Uitgevers 2002

      9076341435 / 9789076341439

      • Hardcover

      Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. Originele geïllustreerde hardcover met goudopdruk op rug, gedecoreerde schutbladen, geïllustreerd met veel foto's in kleur, 4to.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Amsterdam : Ambo |Anthos 2020

      9026346875 / 9789026346873

      • Softcover
      • Erstausgabe

      Anbieter: art4us - Antiquariat, Bonn, , Deutschlandart4us - Antiquariat

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Sehr gut

      EUR 14,00

      EUR 9,60 Versand 
      Versand von Deutschland nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      8°, Original-Karton. Zustand: Sehr gut. 1. Auflage / first edition. 262 S. / p. Leichter Fleck auf oberem Schnitt, sonst wie neu! / Slight stain on upper cut, otherwise like new! M-02-47 9789026346873 Aufgrund der EPR-Regelung kann zur Zeit in folgende Länder KEIN Versand mehr erfolgen: Bulgarien, Griechenland, Luxemburg, Österr

    • Weitere Bilder

      Sprache: Niederländisch

      Verlag: Ambo|Anthos uitgevers Amsterdam en Peter Abelsen 2007

      9041411275 / 9789041411273

      • Softcover

      Anbieter: Bookbot, Prague, TschechienBookbot

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Sehr gut

      EUR 4,13

      EUR 20,99 Versand 
      Versand von Tschechien nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Softcover. Zustand: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke. Een jonge Amerikaan, Jonathan Safran Foer geheten, reist naar het platteland van Oost-Europa. Slechts gewapend met een vergeelde foto gaat hij op zoek naar Augustine, de vrouw die, zo is hem verteld, zijn groo

    • Verlag: Ambo, Amsterdam 2001

      • Hardcover

      Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, , NiederlandeIn 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 7,00

      EUR 19,50 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. 5th or later printing. In goede staat, hardcover met stofomslag, 294 pp., 12e druk Naam op schutblad, wordt verzonden als brievenbuspakket.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Ambo | Anthos, Amsterdam 2014

      9041423117 / 9789041423115

      • Softcover
      • Erstausgabe

      Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, , NiederlandeIn 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Gut

      EUR 7,50

      EUR 19,50 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Very Good. First Edition. In zeer goede staat, softcover, 444 pp., 1e druk Wordt verzonden als postpakket.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Ambo, Amsterdam (Netherlands) 2007

      9026321708 / 9789026321702

      • Softcover

      Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, , NiederlandeIn 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 7,50

      EUR 19,50 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. In goede staat, paperback, 315 pp., 51 x 33 x 0 Naam op schutblad, vergeeld papier, verder i.z.g.st., wordt verzonden als brievenbuspakket.

    • Verlag: Amsterdam: Ambo/Anthos 2013

      • Softcover

      Anbieter: Aquila Antiquariaat, Lochem, GLD, NiederlandeAquila Antiquariaat

      Verkäufer/-in mit 3 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht

      EUR 6,00

      EUR 21,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Kl. 8vo, 16.3cm. 32 blz. Geb., geïllustr. kart. band. In nieuwstaat. - Nieuwjaarsgeschenk van de uitgeverij voor 2014.

    • Verlag: Ambo, Amsterdam 2000

      • Softcover

      Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, , NiederlandeIn 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 8,50

      EUR 19,50 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. 2nd Edition. In goede staat, softcover, 416 pp., 2e druk, ill. (foto's [zw.&w.]), met bibliografie, noten, register Wordt verzonden als postpakket.

    • Verlag: Ambo, Amsterdam 2004

      • Hardcover

      Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, , NiederlandeIn 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Gut

      EUR 9,00

      EUR 19,50 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Very Good. In zeer goede staat, hardcover met stofomslag, 232 pp., vertaling Coral Polet Wordt verzonden als brievenbuspakket.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Ambo | Anthos, Amsterdam 2020

      9026352603 / 9789026352607

      • Softcover

      Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, , NiederlandeIn 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Wie neu

      EUR 10,00

      EUR 19,50 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: As New. Z.g.a.n., paperback met flappen, 413 pp., met bibliografie, noten, register Wordt verzonden als postpakket.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Ambo Anthos, Amsterdam 2016

      9026337523 / 9789026337529

      • Softcover

      Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, , NiederlandeIn 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 19,50 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. In goede staat, softcover, 379 pp., ill. (foto's [zw.&w.], kaarten), met bibliografie, noten, register Met enige potl.onderstr., wordt verzonden als postpakket.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Ambo | Anthos, Amsterdam 2015

      9026321929 / 9789026321924

      • Softcover

      Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, , NiederlandeIn 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Gut

      EUR 10,00

      EUR 19,50 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Very Good. In zeer goede staat, softcover, 480 pp., vertaling Bab Westerveld, ill. (foto's [zw.&w.], kaarten), met bibliografie, noten, register Wordt verzonden als postpakket.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Ambo | Manteau, Amsterdam | Antwerpen 2008

      9026321570 / 9789026321573

      • Softcover

      Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, , NiederlandeIn 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 19,50 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. Softcover, 472 pp., met bibliografie, noten, register Met potl.aant. en -onderstrepingen op schutblad en in kantlijnen, wordt verzonden als postpakket.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Amsterdam : Ambo 1997

      9026314183 / 9789026314186

      • Softcover

      Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. Paperback, 8vo.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Amsterdam : Ambo/Anthos 1998

      9041405283 / 9789041405289

      • Softcover

      Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. 4th Edition. Pocket, vertaald door Irma van Dam, 8vo. Flamingo reeks.; Kopsnede verbruind.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Amsterdam : Ambo/Anthos 2023

      902635455X / 9789026354557

      • Softcover

      Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. Paperback, 8vo.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Amsterdam : Ambo 2012

      9026325924 / 9789026325922

      • Hardcover

      Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. Originele zwarte linnen band, stofomslag, leeslint, kaart op schutbladen, geïllustreerd met z/w foto's, 8vo.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Amsterdam : Ambo/Anthos Uitgevers 2001

      9041406115 / 9789041406118

      • Softcover

      Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Ausreichend

      EUR 10,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Fair. Paperback, 8vo.; Deel verkleurd; foxing voor- en achterplat; foxing op snede.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Amsterdam : Ambo|Anthos 2022

      9026346794 / 9789026346798

      • Softcover

      Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. Paperback, 8vo.; Onderrand rug gebutst.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Amsterdam : Ambo | Anthos 2019

      9026346506 / 9789026346507

      • Softcover

      Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. Paperback, geïllustreerd met veel foto's in kleur en z/w, 8vo.; Enkel leesvouw in rug.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Amsterdam : Ambo|Anthos 2018

      9026332106 / 9789026332104

      • Softcover

      Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. Paperback, geïllustreerd met enkele foto's in z/w, 8vo.; Lichte oranje vlekje voorsnede.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Amsterdam : Ambo/Anthos 2020

      9026348649 / 9789026348648

      • Softcover

      Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. Paperback, 8vo.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Amsterdam : Ambo/Anthos 2020

      9026348649 / 9789026348648

      • Softcover

      Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. Paperback, 8vo.; Vlekjes op staartsnede.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Amsterdam : Ambo/Anthos 2022

      9026360096 / 9789026360091

      • Softcover

      Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. 4th Edition. Paperback, figuren/tabellen, 8vo.; Heel licht vlekje in hoekje voorplat.

    • Sprache: Niederländisch

      Verlag: Amsterdam : Ambo/Anthos 2020

      9026354002 / 9789026354007

      • Hardcover

      Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books

      Verkäufer/-in mit 5 Sternen
      Verkäufer/-in kontaktieren

      Zustand: Gebraucht - Befriedigend

      EUR 10,00

      EUR 20,00 Versand 
      Versand von Niederlande nach USA

      Anzahl: 1 verfügbar

      Zustand: Good. Originele blauwe linnen band met goudopdruk op rug, stofomslag, geïllustreerd met veel z/w foto's, 8vo.; Onder- en bovenrand omslag lichte schaatst.