Wattjes prof (15 Ergebnisse)
Amsterdams Bouwkunst en Stadsschoon 1306-1942
Wattjes, Prof. ir. J.G. in samenwerking met F.A. Warners (Architect te Amsterdam)
Verlag: C.V. Allert de Lange, Amsterdam, 1944. 2e herziene druk. 400 pp. Met vele foto's in zwart-wit. 1944
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, NiederlandeAntiquariaat Hortus Conclusus
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 3,50
EUR 14,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Originele halflinnen band, rug verkleurd, wat kleine roestvlekje op snee en op de rand van de band, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Amsterdam: Uitgevers-maatschappi 1926
- Hardcover
Anbieter: Books From California, Simi Valley, CA, USABooks From California
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 21,36
EUR 4,31 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
hardcover. Zustand: Good. General shelf wear. Pages/boards clean, binding sturdy.
Sprache: Niederländisch
Verlag: N.v Uitgevers-Maatschij Kosmos, Amsterdam 1929
- Hardcover
Anbieter: Samuel Lasenby Bookseller, Corona del Mar, CA, USASamuel Lasenby Bookseller
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 31,15
EUR 4,32 VersandVersand innerhalb von USAAnzahl: 1 verfügbar
Cloth. Zustand: Very Good. No Jacket. Third Edition. Green boards with gilt title. [4]+v-xx+298p+[plates],pl,illus Dutch Text 1930 ink on fep with some foxing on Tp.
Anbieter: Antiquariaat Van Veen, Veelerveen, , NiederlandeAntiquariaat Van Veen
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 6,00
EUR 24,50 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Delft, Meinema, 1926. 2e herziene en vermeerderde druk 628 pp. linnen met goudopdruk gebonden bandillustratie. in goede staat. Nette markeringen / onderstrepingen (potlood).

Verlag: Drukkerij W.D. Meinema, n.d. (1920?), Delft,, 1920
Anbieter: adr. van den bemt, Groningen, NL, Niederlandeadr. van den bemt
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 26,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Linn. geb., oblong 11 x 14 cm., 182 pp. Op blauw linnen goede belettering en vignet.Fraai drukwerk,tekst omlijst met rood kader.Ex Libris op 1e p.Fels-Uhlenbeck.

Verlag: Kosmos,, Amsterdam,, 1927
- Hardcover
Anbieter: adr. van den bemt, Groningen, NL, Niederlandeadr. van den bemt
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht
EUR 50,00
EUR 26,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Orig.hard cover (no dustjacket), 4to. 307 examples of modern architecture in Europe and USA on photographs, plans. Subscriptions in Eng.,Ger.,Fr.,Dutch. Some names: Behrens, Gropius, Mendelsohn, Taut, Hoffmann, Le Corbusier, Mallet Stevens, Hoste, Wright. Condition: dustjacket is missing. Otherwise very good condition.

Verlag: Uitg. Kosmos,, Amsterdam,, 1931
- Hardcover
Anbieter: adr. van den bemt, Groningen, NL, Niederlandeadr. van den bemt
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht
EUR 80,00
EUR 26,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Orig bright purple cloth with gold lettering. Introduction in Dutch, English and German language(XIX). 303 illustrations, plans, facades. Condition: small stamp on first. VG.

Verlag: Kosmos 1927
- Hardcover
Anbieter: p015, Rotterdam, , Niederlandep015
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 69,99
EUR 38,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Hardcover. Zustand: Very good. Condition: Zeer goed. Binding: Hardcover. Year: 1927. Description: Lichte gebruik-/opslagsporen. Naam schutblad. Lichte verkleuring.

Verlag: Leiden, A.W. Sijthoff
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, NiederlandeAntiquariaat Looijestijn
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 45,00
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
1940, 1e druk, linnen, 194 pp., band minimale slijtage, schutbladen met stempel "Gemeentewerken Bibliotheek", verder zeer goed.
Verlag: Kosmos,, Amsterdam,, 1937
- Hardcover
Anbieter: adr. van den bemt, Groningen, NL, Niederlandeadr. van den bemt
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht
EUR 85,00
EUR 26,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Orig. cloth, dustjacket. 78 pp. Folio. French, Germ., Eng. text. Profusely illustrated with examples of 'Functionalism'.

Verlag: Kosmos,, Amsterdam,, 1926
- Hardcover
Anbieter: adr. van den bemt, Groningen, NL, Niederlandeadr. van den bemt
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht
EUR 100,00
EUR 26,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Orig. cloth, dec. gilt lettering, leather spine (deluxe edition). 2. ed. xx pp. + 298 plts. Germ., Eng., Dutch text.On first free paper owner's entry. ( top of spine sl. damaged).

Verlag: Kosmos,, Amsterdam,, 1927
- Hardcover
Anbieter: adr. van den bemt, Groningen, NL, Niederlandeadr. van den bemt
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht
EUR 100,00
EUR 26,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Orig. dec. goldl. cloth + dustjacket, 4to. 307 examples of modern architecture in Europe and USA on photographs, plans. Subscriptions in Eng.,Ger.,Fr.,Dutch. Some names: Behrens, Gropius, Mendelsohn, Taut, Hoffmann, Le Corbusier, Mallet Stevens, Hoste, Wright.
Weitere BilderSprache: Niederländisch
Verlag: Kosmos, Amsterdam 1927
- Hardcover
Anbieter: Librairie de l'Escurial, NICE, , FrankreichLibrairie de l'Escurial
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut bis sehr gut
EUR 180,00
EUR 50,00 VersandVersand von Frankreich nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Couverture rigide. Zustand: Bon. In-4°, toile illustré de l'éditeur. Texte en néerlandais. 307 figures hors-texte légendées en néerlandais, allemand, anglais et français.

Verlag: Uitg. Kosmos,, Amsterdam,, 1944
Anbieter: adr. van den bemt, Groningen, NL, Niederlandeadr. van den bemt
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 3 SternenZustand: Gebraucht
EUR 65,00
EUR 26,80 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Orig linn. gebonden, 4to, 363 pp. Deel 10 van de serie 'Constructie van Gebouwen". Derde verb. druk. Rijk geillustreerd in zw/wit, foto's, tekeningen, details. 1 uitklapbare tekening.
- Hardcover
Anbieter: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgienAntiquariaat Wim de Goeij
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 122,00
EUR 34,80 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
4. Amsterdam, Kosmos, 1929, in-4°, 31 x 23,5 cm, xx pp + 298 pp with plates + (22)nn pp with groundfloors, blue publisher's cloth with gilt decoration and title. Nice copy. Fanelli 259. Important illustrations of Dutch architecture of the first quarter of the 20th century; work by Dudok, Wijdeveld, Berlage. This is the complete…third edition which is a one volume edition incorporating the part I (published in 1924) and part II (published 1926).