Verlag: 's-Gravenhage : Mouton & Co., 1926. 488 pp. Los deel 2 (van 2)., 1926
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele linnen band met goudopdruk. Band geschaafd, rug aan rand wat beschadigd, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Scheveningen : Firma D. Koek, 1909
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele gepreegde blauwe linnen band met goudopdruk, gedecoreerde schutbladen, geà llustreerd met z/w platen, 8vo.; 2 namen op titelpagina.
Sprache: Englisch
Verlag: Drukkerij Wilco, Amersfoort, 2006
ISBN 10: 9081055917 ISBN 13: 9789081055918
Anbieter: p015, Rotterdam, Niederlande
Paperback. Zustand: Good. 1. Condition: Goed. Binding: Paperback. Edition: 1. Year: 2006. Description: oplage 600 ex. Strak net boek met lichte sporen en vouw achterzijde omslag. Lichte gebruik-/opslagsporen.
Verlag: Tafelberg - Uitgewers, 1969
Anbieter: Chapter 1, Johannesburg, GAU, Südafrika
Hardcover. Zustand: Very Good. Zustand des Schutzumschlags: Good. 3rd Impression. The dust jacket is slightly shelf rubbed and a bit edge worn. It will still look good in cellophane though. The boards are in a very good condition. There are tape residue on the flaps; within the front and back boards as well as on the front and back end pages. Internally clean and tightly bound, except for occasional pencil annotations. There is a previous owner's inscription on the front end page. Complete with 144 pages. [B.K.]. Our orders are shipped using tracked courier delivery services.
Verlag: 's-Gravenhage : Mouton & Co., 1926
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 2 uniforme gepreegde groene hardcovers met goudopdruk, frontispice portret van de auteur deel I, geà llustreerd met z/w foto's, XV,552+488 pagina's, 4to.; Enige foxing.
Hardcover. Zustand: Very Good. Full linen binding with guilt text. In good condition. Illustrated.
Verlag: Uitgegeven voor de Vereeniging Die Haghe door Mouton & Co te 's-Gravenhage 1926, 1926
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Hardcover/Hardback. Zustand: Very Good. In zeer goede staat. 2 Hardcovers. Rijkelijk geà llustreerd. Beide boeken stecig in de band. Compleet in 2 delen.
Den Haag, Die Haghe, 1926. Twee delen. 28 x 20 cm. Linnen. XVI, 552, (4), 488 p. 1e druk. Voorin de handtekening van de Haagse fotografe Marianne Dommisse. Standaard-uitgave, 1000 pagina's informatie, geïllustreerd.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Scheveningen, Firma D. Koek, 1909. 25 x 18 cm. In donkerblauw verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 193 pag. KEURIG EXEMPLAAR [Topography / Dutch [Nederlandse Topografie] Scheveningen ].
Verlag: 's Gravenhage Mouton, 1926
Anbieter: Zentralantiquariat Leipzig GmbH, Leipzig, Deutschland
4to. 15, 552 S. u. 2 Bl., 488 S. Mit Titelportrait u. zahlreichen Textabbildungen. OLwdbde m. goldgeprägtem Rücken- u. Deckeltitel (Vorsätze m. Eckausschnitt, Besitzvermerk, Vortitel u. letzte Seite gebräunt, sonst vereinzelt gering stockfleckig, Bd 1 vorderes Außengelenk unten leicht eingerissen). Sprache: Niederländisch.
's-Grav., 1926. 2 dln. 1040 blz. Geïll. Gebonden. - Rechter bovenhoeken van banden wat vlekkig. Originele editie.
Anbieter: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, Niederlande
's-Grav.1926. 4to. 2 dln. xv,552-488 p. lin (st.op titel).