Verlag: Antwerpen: De Sikkel, 1943. 586 pp., 1943
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele halflinnen band. Band iets gevlekt, papier (zoals gebruikelijk) deels wat gebruind, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Antwerpen : De Sikkel, 1978
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele bedrukte hardcover, geà llustreerd met (paginagrote) afbeeldingen in z/w (waaronder foto's), 4to.
Verlag: Antwerpen : De Sikkel, 1978
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele bedrukte hardcover, geà llustreerd met (paginagrote) afbeeldingen in z/w (waaronder foto's), 4to.
Verlag: Antwerpen, L. Opdebeek. 1945, 1945
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn paperback, coloured pictorial frontcover, 8vo: 168pp., illustrations, table of contents. Very fine copy.,
Verlag: Antwerpen, De Sikkel . 1943, 1943
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Erstausgabe
Original publisher's red cloth spine, cream coloured paper covered boards, pictorial coloured frontcover, 4to: 586pp., [ij], very richly illustrated, list of plates, bibliography. Fine copy. First edition.
Verlag: Antwerpen : De Sikkel, 1978
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele linnen band met opgeplakte plaat, illustraties (waaronder foto's) in z/w, facsimile (oorspronkelijk verschenen in 1943), 4to.; Foxing snede.
Verlag: , Aug. Bossaerts 1945, 1945, 1945
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Hardcover, 152 pagina's, NL, 240 x 160 mm, in prima staat, veel info en mooie foto's in z/w, . 330 g.
Verlag: Antwerpen, Verweercomiteit voor de Gildekamersstraat 1936, 1936
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
68pp.met zw/w ills., 25cm., gebroch., goede staat, B88089.
Verlag: Antwerpen, De Palm, 1945, 1945
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
: Gaston Schuermans (illustrator). softcover , geillustreerde papieromslag, 20x15cm., 126 pp. + 1, geillustreerd z/w. **zeer mooie staat. In goede staat. illustratie's Gaston Schuermans. 450 g.
Verlag: Antwerpen, Opdebeek 1945, 1945
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
168pp.met buitentekstills., 21cm., B64367.
Verlag: Maldeghem, Victor Delille 1908, 1908
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
64pp., 22cm., geïll.kaft, in de reeks "Duimpjesuitgave" nr. 69, enkele stempeltjes, enkele roestvlekjes, goede staat.
Verlag: Antwerpen,
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
131pp.+ 4 platen buitentekst, onopengesneden, 29cm., mooie staat.
Verlag: Antwerpen, Verweercomiteit voor de Gildekamersstraat 1936, 1936
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
68pp. met zw/w ills., één van de 100 genummerde luxe-exemplaren op zwaar kunstdrukpapier: dit is nr.74/100, 25cm., gebrocheerd, goed, B88089.
Verlag: s.l., Hulde Comité 1951, 1951
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
59pp. met illustraties, gesigneerd door de kunstenaar, beperkte oplage van 300 exemplaren, 24cm., goede staat, S58755.
Verlag: Antwerpen, De Sikkel . 1943, 1943
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Erstausgabe
Original publisher's red cloth spine (damaged spine), cream coloured paper covered boards, pictorial coloured frontcover, 4to, 586pp. [ij], very richly illustrated, list of plates, bibliography. First edition.
Verlag: Antwerpen, Janssens, 1931, 1931
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Geniet, 40 pagina's, 18 x 13 cm, NL. *prima staat. Tooneelfonds Jos. Janssens. - Antwerpen; vol. 564 0 g.
Verlag: Boekuil en "Karveel"-uitgave, 1944
ISBN 13: 6094045611639
Anbieter: p015, Rotterdam, Niederlande
Paperback. Zustand: Good. Condition: Goed. Binding: Paperback. Year: 1944. Description: Strak net gebruind (papiersoort) boekje. Lichte gebruik-/opslagsporen.
Verlag: Antwerpen, Brouwers, 1935, 1935
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
oorspronkelijk papieromslag en originele titelpagina met vignet, 200 x 280mm., 131pp., z/w platen. In goede staat. 777 g.
Verlag: , Antwerpen : De Vos-Van Kleef, 1944,, 1944
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Oorspronkelijk uitgevers omslag, 0 g.
Verlag: Antwerpen, , 't lantaarntje , 1946, 1946
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
oorspronkelijk uitgeversomslag, 19.9x13.5 cm., 109 pp., illustraties door Willy Mertens. 350 g.
Verlag: Antwerpen, L. Opdebeek, 1944, 1944
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
:Gaston Schuermans (illustrator). originele papieren uitgeversomslag in kleur door Gaston Schuermans, 15.2x20.4 cm., 144 pp., teekeningen in z/w door Gaston Schuermans, pag Reeks Levende folklore en anecdotisch Antwerpen onder leiding van Jan De Schuyter nr. 3. 450 g.
Verlag: Antwerpen, "Boekuil-" en "Karveel-" Uitgave, 1944, 1944
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Originele geillustreerde uitgeversomslag z/w, 21x13.5 cm., 124 pp. + 18 buitentekstplaten z/w. Karveel-folklorereeks, vol. 2. 270 g.
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Niederlande
Anstwerpen, 1943. 586 pp. Ills. H.cloth, spine partly loosening. - Exlibris on endpapers.
Verlag: , Antwerpen : Janssens, 1917,, 1917
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
ing. oorspronkelijk omslag, 43 pagina's . Deel van: Tooneelfonds Jos. Janssens. - Antwerpen; vol. 419 0 g.
Verlag: L. Opdebeek, 1945
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Poor. Verkleuring. Roestvlekjes. Omslag vervuild. Dutch.
Verlag: L. Opdebeek, 1944
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. Dutch.
Verlag: Antwerpen, Opdebeek, 1942, 1942
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
: Gaston Schuermans (illustrator). oorspronkleijke geillustreerde papieromslag, originele titelpagina met vignet, 20.7x15.3 cm., 103 pp. + 1, penteekeningen in z/w van Gaston Schuermans. Goede staat. Reeks Levende folkore en anecdotisch Antwerpen onder leiding van Jan De Schuyter nr. 1. 390 g.
Verlag: S.l., Boekuil en Karveel, 1943, 1943
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Map met 22pp. tekst en 40 losse kleurenreprocucties, 20.5x30cm., goede staat. Uit Antwerpen's oude schatkist. Deel I. 450 g.
Verlag: , Antwerpen, Opdebeek, 1945,, 1945
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
: Gaston Schuermans (illustrator). Gebrocheerd onder geillustreerde papieromslag, originele titelpagina met vignet, 150 x 205mm., 120pp., geillustreerd z/w. Reeks Levende folkore en anecdotisch Antwerpen nr. 4. In goede staat. 777 g.
Verlag: Victor Delille, Maldeghem, 1908
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. 1. Verkleuring. Eigendomsmerk. Dutch.