Anbieter: Antiquariat Thomas Haker GmbH & Co. KG, Berlin, Deutschland
Verbandsmitglied: GIAQ
EUR 4,00
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbHardcover/Pappeinband. Zustand: Sehr gut. 432 p. Very good. Shrink wrapped. / Sehr guter Zustand. In Folie verschweißt. Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 866.
Sprache: Niederländisch
Verlag: VanSpijk/Rekafa Publishers bv, 2017
ISBN 10: 9062169082 ISBN 13: 9789062169085
Anbieter: medimops, Berlin, Deutschland
Zustand: as new. Wie neu/Like new.
Verlag: Van de Ven, Tilburg, juni 2007. 64 pp. Rijk geïllustreerd in zwart-wit en enkele foto's in kleur., 2007
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Hardcover, enkele lichte leessporen, verder in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: International New Town Institute, 2010. 48 pp., 2010
ISBN 10: 9079163031 ISBN 13: 9789079163038
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback, in very good condition. Text in English. Please see description or ask for photos.
Anbieter: Universitätsbuchhandlung Herta Hold GmbH, Berlin, Deutschland
135 p. Softcover. Versand aus Deutschland / We dispatch from Germany via Air Mail. Einband bestoßen, daher Mängelexemplar gestempelt, sonst sehr guter Zustand. Imperfect copy due to slightly bumped cover, apart from this in very good condition. Stamped. Stamped. Sprache: Englisch.
Verlag: Stichting Beeldende Amamteurkunst, Utrecht, 1997
ISBN 10: 9080200735 ISBN 13: 9789080200739
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebrocheerd. Zustand: Boek goed. 39 pp. Illustraties in kleur.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Aspekt B.V., 1999
ISBN 10: 9075323158 ISBN 13: 9789075323153
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Paperback met fris en schoon binnenwerk. Recht boekblok. Omslag zonder leeslijjntjes in de rug.
Verlag: Veen, L.J., 2004
ISBN 10: 9020406914 ISBN 13: 9789020406917
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: As New. First Edition. Al sinds de pioniers in de negentiende eeuw naar de frontier trokken en het Amerikaanse westen koloniseerden, roept het gebied beelden op van utopische beloften en oneindige mogelijkheden, van fier individualisme en wild avontuur. Mythes die zich mede dankzij de Wild West Shows van Buffalo Bill hebben ontwikkeld tot de Amerikaanse identiteit. In werkelijheid is de regio al jaren het snelst groeinde, meest verstedelijkte deel van het land. In het het Nieuwe Westen schuurt de droom voortdurend tegen re?le problemen als een nijpend watergebrek, de poreuze grens met Mexico, de autonomie van de indianen en een bittere sttrijd over het gebruik van door federale overheid beheerde wildernis.Dromen van Buffalo Bill schetst deze frictie in de elf westelijke staten. H?l?ne Schilders legt uit waarom woestijnstad Las Vegas ondanks te weinig water meer uitdijt dan welke metropool ook, beschrijft hoe miljoenen Mexicaanse immigranten hun veroverde land terugnemen, laat zien dat rijke Amerikanen met behulp van forse subsidies de onafhankelijke cowboy uithangen, en bezoekt een dorp vol polygamisten die hun verboden 'koninkrijk' weigeren op te geven. Tenslotte steekt ze de grens over naar het Canadese Vancouver om te bekijken wat mogelijk is en wat ondenkbaar wanneer een land niet aan de frontiermythe zit vastgeketend.; Puntgaaf exemplaar met schoon en fris binnenwerk.
Verlag: Den Haag : Antiquariaat Minerva, 1987
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Cahiersteek, ca. 8,6x13,4cm. Genummerde oplage va 100 exemplaren.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : W&L Boeken, 1986
ISBN 10: 9067564036 ISBN 13: 9789067564038
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, 8vo.; Leesvouwen rug; naam op verso voorplat.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Nieuwegein, Uitgeverij Aspekt 1997, 1999
ISBN 10: 9075323158 ISBN 13: 9789075323153
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's paperback, pictorial frontcover, 8vo: 110pp., illustrations. - as new.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Nieuwland, 2005
ISBN 10: 9086450024 ISBN 13: 9789086450022
Anbieter: Yellowed Leaves Antique & Vintage Books, Port Williams, NS, Kanada
Hardcover. Zustand: As New. Groot formaat: 23.5 cm x 32.5 cm.
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
soft cover. Zustand: good / goed. 1ste / 1st. 331 pagina's. Foto's. Size: A5 formaat. paperback.
Verlag: Tilburg : Gianotten, 2014
ISBN 10: 9066630620 ISBN 13: 9789066630628
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, veel illustraties in kleur en z/w, vierkant (circa 21x21cm). Ik kan het niet langer houden! Berichten over poep, pies en winderigheid in Tilburg en aangrenzende hogedrukgebieden : verzameld uit luimige doch smaakvolle bronnen, voorzien van deskundige uitleg en opvoedkundige inzichten, verrijkt door vele zegslieden uit alle Tilburgse windstreken verlucht met welgekozen versieringen.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Tilburg : Uitgeverij Nieuwland, 2005
ISBN 10: 9086450032 ISBN 13: 9789086450039
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele halflinnen band, kaart op schutbladen, geà llustreerd met veel (dubbele pagina) kaarten in kleur, 4to.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Stad Antwerpen/Hessenhuis, 1999
ISBN 10: 9058460169 ISBN 13: 9789058460165
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Zustand: Very good.
Verlag: Tilburg, Boekhandel Gianotten bv. 1990, 1990
ISBN 10: 9071077241 ISBN 13: 9789071077241
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's green cloth hardback, gilt title spine, pictorial dustjacket, 4to: viij, 200pp. very richly illustrated, bibliography & sources, index, colophon. - as new. Volume 6: De Geschiedenis van Tilburg in Foto's.
Verlag: Tilburg, Van de Ven bv. 2007, 2007
ISBN 10: 9090220798 ISBN 13: 9789090220796
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's red paper-covered boards, pictorial backcover, large 8vo: 64pp., very richly illustrated, notes & references, intewrviews, colophon. Lossely added: 6 cards with photographs & drawings. Very fine copy - as new.
Verlag: XYZ 1295, 1295
Anbieter: ANTIQUARIAAT DE MINSTREEL, KAMPEN, Niederlande
Noten
Overall condition: Very good / Zustand: Sehr gut. Sheetmusic / Noten.
Verlag: XYZ 1296, 1296
Anbieter: ANTIQUARIAAT DE MINSTREEL, KAMPEN, Niederlande
Noten
Overall condition: Very good / Zustand: Sehr gut. Sheetmusic / Noten.
Verlag: XYZ 1293, 1293
Anbieter: ANTIQUARIAAT DE MINSTREEL, KAMPEN, Niederlande
Noten
Overall condition: Very good / Zustand: Sehr gut. Sheetmusic / Noten.
Anbieter: Revaluation Books, Exeter, Vereinigtes Königreich
EUR 25,06
Anzahl: 2 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Brand New. German language. 9.37x6.69x0.67 inches. In Stock.
Sprache: Niederländisch
Verlag: De Prom: Amsterdam, 1997, 1997
ISBN 10: 9068015494 ISBN 13: 9789068015492
Anbieter: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Niederlande
Zustand: Good. Pb, ingenaaid, 331pp, ills., register. goede staat.
Verlag: Jan van Laarhoven Boeken B.V: Tilburg, 1998, 1998
Anbieter: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Niederlande
Zustand: Good. Paperback met stofomslag 71 pp. Verschenen in een oplage van 750 exemplaren. Poging tot reconstructie. Illustraties: Nelleke de Laat. 21x14.3x0.8 cm. In nagenoeg nieuwstaat.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 55,63
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Verlag: Gianotten 1988, 1988
ISBN 10: 9071077187 ISBN 13: 9789071077180
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, verkleuring kaft, verder prima, 223 pagina's.
Anbieter: Antiquariat Bookfarm, Löbnitz, Deutschland
Hardcover. Ehem. Bibliotheksexemplar mit Signatur und Stempel. GUTER Zustand, ein paar Gebrauchsspuren. Ex-library with stamp and library-signature. GOOD condition, some traces of use. AB-8110 9783540788409 Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 1550.
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
24 cm. original hardcover. 418 pp. many ills, diagrams. references. index. "Mathematics in Industry". -(foot spine bumped, otherwise (very) good). 770g.
Anbieter: PBShop.store US, Wood Dale, IL, USA
PAP. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.