Verlag: Querido, Amsterdam, 1927
Anbieter: Kaaterskill Books, ABAA/ILAB, East Jewett, NY, USA
Paper wrappers. 119 pp. 8vo. Henriette Roland Holst-Van der Schalk (1869-1952), poetess, writer, socialist, and one of the most revered women in the history of the Netherlands. Chip to rear wrapper corner, spine heel chipped and with 2" tear, a very good- copy.
Verlag: AAM Stols, 1938
Anbieter: Anybook.com, Lincoln, Vereinigtes Königreich
EUR 5,33
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Fair. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has hardback covers. In fair condition, suitable as a study copy. Dust jacket in fair condition. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,150grams, ISBN:
Sprache: Englisch
Verlag: Springer-Verlag Telos November 1997, 1997
ISBN 10: 3540625240 ISBN 13: 9783540625247
Anbieter: The Book Garden, Bountiful, UT, USA
Hardcover. Zustand: Very Good - Cash. No Jacket. Glossy blue covers, minor wear. Clean pages, unmarked. Stock photos may not look exactly like the book.
Verlag: Amsterdam Querido's Uit-Matatschappij ;, 1932
Anbieter: Grammat Antiquariat, Oberbarnim, Deutschland
Leinwand, 0. 8°.; 167 S., Leinwand, Kopfschnitt u. Vorsatz fleckig+angegilbt, enthält Namenseintragungen bzw. Bibliotheksstempel, sowie Bleistiftrandnotizen, ansonsten gut erhalten. Sprache: Deutsch 0,428 gr.
Verlag: W.L. & J. Brusse's Uitgevers-Maatschappij, Rotterdam, 1934. 72 pp., 1934
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele linnen band met stofomslag. Rug en randen van de stofomslag en schutbladen verkleurd. Lichte roestvlekjes op de band en op snee, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: W.L.& J. Brusse's Uitgeversmaatchappij, Rotterdam, 1921. 118 pp., 1921
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele linnen band, wat kleine vlekjes op de band, kleine roestvlekjes op snee, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: W.L. & J. Brusse N.V, Rotterdam, 1929
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: enige gebruikssporen. 59 pp. Omslag is iets donkerder gekleurd.
Verlag: W.L. & J. Brusse N.V, Rotterdam, 1931
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: enige gebruikssporen. 59 pp. De eerste en laatste pagina's en de snede zijn roestvlekkig.
Verlag: Gerard Leeu, Gouda, 1944
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Boek goed. Derde druk. 15 pp. Kaft een beetje groezelig. De Jong 706.
Verlag: Van Dishoeck-van Holkema, Wageningen, 1965
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Enige gebruikssporen. Zustand des Schutzumschlags: Stofomslag met enige gebruikss. Hans Buys (illustrator). Ongepagineerd. Zwart-wit illustraties.
Verlag: C.A.J. van Dishoeck, Bussum, 1947
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Halflinnen. Zustand: Enige gebruikssporen. Vierde druk. 35 pp. Namen op schutblad.
Verlag: W.L. & J. Brusse's Uitg. Mij, Rotterdam, 1923
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Halflinnen. Zustand: Boek goed. Derde druk. 130 pp.
Verlag: Podium, Amsterdam, 1948
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Gebruikssporen. Joop Beljon (vignetten) Emiel van Moerkerken (foto's) (illustrator). 64 pp. Podium, Vestdijknummer, 5e jrg, 17 oct. 1948. De kartonnen band is langs de randen verkleurd (donkerder geworden).
Verlag: W.L. & J. Brusse's Uitg. Mij. N.V., Rotterdam, 1932
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Slappe kaft. Zustand: Normale gebruikssporen. 68 pp.
Verlag: de Groene Amsterdammer Winter 1947/1948, 1947
Anbieter: Stadion Books, Amsterdam, Niederlande
Soft cover. Zustand: Good. 8pp.
Verlag: Bussum, van Dishoeck, (1946)., 1946
Anbieter: Rödner Versandantiquariat, Den Haag, Niederlande
Erstausgabe
8°, 8 nn.S., typogr. OBrosch. m. Fadenheftung, ger. gebäunt; schönes Expl. Erste Nachkriegsausgabe: "Dit gedicht werd illegaal gedrukt en gratis verspreid in 1943, door van Dishoeck te Bussum"; vgl. Simoni, S.169; de Jong 898. Sprache: Niederländisch.
Verlag: Gouda, Gerard Leeu (d.i. Den Haag, A.A.M.Stols), 1944., 1944
Anbieter: Rödner Versandantiquariat, Den Haag, Niederlande
Erstausgabe
Gr.8°, 14 (+1)S., 1 S.(= Impr.), typogr. OBrosch.; schönes Expl. Derde druk in duizend exemplaren. Insgesamt gab es vier Auflagen; Simoni, S.168; de Jong 706. Sprache: Niederländisch.
Sprache: Englisch
Verlag: Cambridge University Press, 1998
ISBN 10: 0521583667 ISBN 13: 9780521583664
Anbieter: JuddSt.Pancras, London, Vereinigtes Königreich
Verbandsmitglied: PBFA
EUR 17,32
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Very Good. Zustand des Schutzumschlags: Very Good. dustwrapper rubbed.
Sprache: Englisch
Verlag: Cambridge University Press, 1998
ISBN 10: 0521583667 ISBN 13: 9780521583664
Anbieter: Prior Books Ltd, Cheltenham, Vereinigtes Königreich
Erstausgabe
EUR 17,91
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Very Good. First Edition. Bright and clean, firm and square, just a few minor bumps and rubs. Hence a non-text page is stamped 'damaged'. Despite such this book is in better than very good condition. Thus it looks and feels unread with contents that are crisp, fresh and tight. Now offered for sale at a special bargain price.
Verlag: SUN reprint [Qeurido, 1933] z.j., Nijmegen, 1933
Anbieter: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Niederlande
Zustand: Good. I.g.st., met naam I.C. En aanschafdatum (1973). Paperback, 160 pp. Uit de collectie van Igor Cornelissen, wordt verzonden als brievenbuspakket.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Prometheus, 2001
ISBN 10: 9060194683 ISBN 13: 9789060194683
Anbieter: MaxiBooks, Paris, Frankreich
Zustand: D'occasion - Très bon état. ===ENVOI LE JOUR MEME===.
Verlag: Unieboek / Het Spectrum
ISBN 10: 9026956363 ISBN 13: 9789026956362
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Fair. Boevenkant boekband en kopsnee ietsjes roestplekjes; binnenwerk OK.
Verlag: Rotterdam : Brusse, 1931
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, 8vo.; Voor- en achterplat gedeeltelijk verkleurd, enige foxing.
Verlag: A.A.M. Stols, 's-Gravenhage z.j.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 2nd Edition. Zonder stofomslag; naam op schutblad.
Verlag: Agathon, 1977
ISBN 10: 9026956312 ISBN 13: 9789026956317
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Originele geïllustreerde hardcover, enkele illustraties in z/w, 8vo.; Rug licht vergeeld.
Verlag: 's-Gravenhage : A.A.M. Stols, 1946
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Oorspronkelijk omslag met flappen, softcover, onafgesneden, oplage 300 genummerde exemplaren (dit exemplaar is echter ongenummerd), 8vo.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : De Arbeiderspers, 1981
ISBN 10: 902953592X ISBN 13: 9789029535922
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback met flappen, met inleiding en aantekeningen bezorgd door Margaretha H. Schenkeveld, omslag Kees Kelfkens, 8vo. Privé-domein nummer 58.
Zustand: Good. Oplage 250 genummerde exemplaren. Dit is nummer 104. Uit de bibliotheek van Bert Bakker (met opdrachtje aan Bert Bakker en Victorine Hefting.; Kaft deels iets verkleurd; slijtage rug.
Verlag: Haarlem : Carlinapers, 1981
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback met flappen, oplage 125 genummerde exemplarne, dit is nummer 29.; Naam en datum op schutblad.
Verlag: Nederlandsche Vereeniging voor Druk- en Boekkunst, 1954
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Oplage 450 genummerde exemplaren. Dit is nummer 336.