EUR 17,26
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
EUR 20,58
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Verlag: Routledge & K.Paul, 1968
Anbieter: HALCYON BOOKS, LONDON, Vereinigtes Königreich
EUR 5,38
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Very Good. Zustand des Schutzumschlags: Very Good. Routledge & K.Paul: London, 1968. Original pictoral dustjacket in vg + condition, not price clipped. Cloth bound. Clean, bright and tight copy. ALL ITEMS ARE DISPATCHED FROM THE UK WITHIN 48 HOURS ( BOOKS ORDERED OVER THE WEEKEND DISPATCHED ON MONDAY) ALL OVERSEAS ORDERS SENT BY TRACKABLE AIR MAIL. IF YOU ARE LOCATED OUTSIDE THE UK PLEASE ASK US FOR A POSTAGE QUOTE FOR MULTI VOLUME SETS BEFORE ORDERING.
Verlag: Bruxelles, Ed. de la Connaissance 1954 illustrated, 1954
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
Erstausgabe
1st ed. - VIIe Festival Belge d'été, 3 juillet - 30 Aout 1954. - Softcover.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 20,61
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
EUR 32,33
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Verlag: Amsterdam, Van Munster, n.d. ca., 1930
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
paperbound, 8vo 15 pp. tekst, 28 platen overzicht van zijn werk, met inleiding; redelijke conditie (rug met slijtage, ex-libris Eugene Strans).
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 22,71
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Verlag: Boekengilde "die Poorte", Oude-God/Antwerpen, 1940
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Japanse binding. Zustand: Goed. 34 pp. 12 z/w illustraties. Het derde boek van de Boekengilde " Die Poorte". Met opdracht op schutblad: " Hartelijk aangeboden aan den Weled. Heer Dr. en mevrouw C. de Leeuw -Hansen ter gelegenheid van hun verjaardag. A. en M. Thiry-van Ael / 4 kinderen. Oude God/Antw. 30 april '41. Binding op een plekje iets door het stofomslag gedrukt.
Verlag: Antwerpen, Drukkerij Van Uffelen & Delagarde 1940, 1940
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn paperback, title frontcover, 8vo: 56pp.
Verlag: De Sikkel, Anvers, 1952
Anbieter: Colin Martin Books, Near Hull, EY, Vereinigtes Königreich
EUR 11,93
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcovers. Zustand: Very Good. Zustand des Schutzumschlags: Good. 16 pages of text followed by 28 pages of plates. A Very Good copy, in a Good dustjacket.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 28,87
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Verlag: Anvers: De Sikkel 1948, 1948
With 24 black-and-white reproductions and photos. /// Hardback (with dust jacket), 15+[28] pp., 8° (18 x 25 cm), dust jacket worn, with (black) colour traces, front endpaper has ownership stamp, condition: good Book Language/s: French.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 30,09
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Verlag: Amsterdam: L J Veen ohne Jahr (um ), 1920
Anbieter: Antiquariat B. Scierski, Erdmannhausen, Deutschland
200 S. + 8 Tafeln mit Abb., Bibliographie. Normalformat, schlichter privater Halbleineneinband. ohne Schutzumschlag, gut erhalten.
Verlag: Baarn, Hollandia, (1917). (6), 248 pp., 1917
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Eigentijdse blauwe halfleren band met titel in goud op rug. Rug wat verkleurd, randen iets geschaafd, inhoud deels gebruind, verder in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Baarn, Hollandia, (1918). (6), 304 pp., 1918
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Eigentijdse rode halfleren band met titel in goud op rug. Rug wat verkleurd, randen iets geschaafd, inhoud deels gebruind, verder in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 32,53
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 32,53
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Sprache: Deutsch
Verlag: Sikkel, 1952
Anbieter: Antiquariat Armebooks, Frankfurt am Main, Deutschland
Gebundene Ausgabe. Zustand: Gut. Edite Par De Sikkel - 1. Auf. 1952 : Andree De Ridder - Taschenbuch. Gr. 18.5x24.5cm. , B9-42 HR-AS1W-7030 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 500.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 33,40
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Sprache: Englisch
Verlag: Anvers, De Sikkel, 1948
Anbieter: Antiquariat Bookfarm, Löbnitz, Deutschland
15, 28 S. Ehem. Bibliotheksexemplar mit Signatur und Stempel. GUTER Zustand, ein paar Gebrauchsspuren. Ex-library with stamp and library-signature. GOOD condition, some traces of use. M03485 Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 300.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 22,71
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Verlag: Brussel, AWLSK. 1961, 1961
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn paperback, red lettering frontcover, large 8vo, 268pp. Very richly illustrated, appendices. Volume 15: Verhandelingen van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België.
40 p 25 cm Estado de conservación: Muy bien.
Anvers, De Sikkel, 1952. 16 pp.text & 27 plts. Softcover. Good. [168645].
Verlag: De Vlaamse Gids, Brussels, 1959
Anbieter: Royal Books, Inc., ABAA, Baltimore, MD, USA
Erstausgabe Signiert
First Edition. First Edition. INSCRIBED and dated in 1960 on the title page by author André de Ridder. Text in Dutch. Very Good plus in saddle-stapled, lightly faded wrappers. Signed.
Verlag: L.J. Veen, Amsterdam/De Nederlandsche boekhandel, Antwerpen, 1900
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Paperback. Zustand: Good. Zustand des Schutzumschlags: Not present. Eigendomsmerk. Naam op schutblad en titelblad. Frontispice Dutch Deze biografische studie schetst het leven en het geestelijk portret van pastoor Hugo Verriest (1840?1922), priester, leraar en toonaangevende figuur binnen de Vlaamse beweging. André De Ridder volgt Verriest vanaf zijn jeugd en priesteropleiding, via zijn jaren als leraar aan het kleinseminarie van Roeselare en als directeur in Ieper, tot zijn pastoraat in Wakken en Ingooigem. Het boek belicht zijn nauwe band met Guido Gezelle, zijn invloed op leerlingen als Albrecht Rodenbach en zijn rol in de culturele en nationale ontvoogdingsstrijd van Vlaanderen. Verriest verschijnt als een bezieler die geloof, literatuur en volksbewustzijn samenbrengt, en als een moreel voorbeeld dat een blijvende stempel drukte op de Vlaamse geestelijke en culturele hernieuwing rond 1900.
Verlag: Paleis der Academiën, Brussel, 1961
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
Wrappers (paperback) With dustjacket. 268 pp.: ill. 26x18 cm. Text in Dutch. - "Verhandelingen Koninklijke Vlaamse Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België. Klasse der Schone Kunsten. Verhandeling Nr. 15" (d.j. worn and dam., sl. browned, although good, see image) 940g.
Verlag: L.J. Veen, Amsterdam, 1917, 55 pp. Geïllustreerd in zwart-wit., 1917
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele decoratieve kartonnen band met stofomslag. Rug stofomslag verkleurd en randen wat beschadigd, exlibris voorin, inhoud in goede staat. Zeldzaam met stofomslag (met tekening van Toorop, uit 'Fidessa') Please see description or ask for photos.