Peter yvon vries (20 Ergebnisse)

Verlag: Amsterdam, La Chambre d'Amour 1976
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback met los geniet boekje met afbeeldingen; Naam, plaats en datum en gelegenheid op schutblad; kaft deels verkleurd.

Verlag: Dordrecht : Galerie Segaar 1994
- Softcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 11,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Good. Originele fluwelen kaft, softcover, oblong, circa 17x12cm, illustratie sin kleur en z/w, oplage 500 exemplaren.

- Softcover
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, NiederlandeMooney's bookstore
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 23,86
EUR 14,95 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Very good.

Verlag: Amsterdam, De Lange Afstand
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, NiederlandeAntiquariaat Looijestijn
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb1984, plano, Oplage 50 exemplaren. Dit is nummer 39. In perfecte staat met beschermpapier.

Verlag: Amsterdam, De Lange Afstand
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, NiederlandeAntiquariaat Looijestijn
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 30,00
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb1984, paperback, [12 pp.], oplage 40 genummerde exemplaren, fraai exemplaar in beschermpapier.
Verlag: De Lange Afstand, Amsterdam 1984 1984
Anbieter: Casanova Books, Amsterdam, NiederlandeCasanova Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 30,00
EUR 18,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb8x20 cm, cloth, fold-out etching, 5 p., first edition limited to 50 copies (this is nr. 37). Artist' book In very good condition. K15.
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 22,00
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbAmsterdam, De Lange Afstand, 1991. 12 pp. B./w. ills. Softcover.Limited edition of 50 copies. Text in English.

Verlag: De Lange Afstand, Amsterdam 1978
- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 49,50
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Good. First Edition. Gesigeneerd door Peter Yvon de Vries; 100 genummerde exemplaren. Dit is nummer 26.

Verlag: De Lange Afstand, Amsterdam
- Softcover
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, NiederlandeAntiquariaat Looijestijn
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 65,00
EUR 25,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb1980, 24 pp.,softcover, ietwat verkleurd maar verder in zeer goede staat.

Anbieter: Fokas Holthuis, Den Haag, NiederlandeFokas Holthuis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 20,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbEefde, De Lange Afstand, 2002. Leporello in halflinnen omslag. Bevat een viertal linosneden van Iris Le Rütte en Peter Yvon de Vries. Gedrukt in een oplage van 50 exemplaren. Gedrukt voor de donateurs van Stichting De Lange Afstand. Curieus omslag van antiek ogend Zaans Bord.
Anbieter: Fokas Holthuis, Den Haag, NiederlandeFokas Holthuis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 20,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbEefde, De Lange Afstand, 2003. Vouwblad in omslag. Met de hand gezet en gedrukt op Zerkall-Bütten in een oplage van 50 [door de kunstenaar] gesigneerde exemplaren. De tekst van Valéry bestaat uit slechts één regeltje. Uitgave bestemd voor donateurs van Stichting De Lange Afstand.
Verlag: De Lange Afstand, Amsterdam 1987
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, NiederlandeAntiquariaat Berger & De Vries
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 45,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbGebonden in half linnen, 23,5 x 13 cm. [8] pp. Oplage 60 ex, dit is no 19. Met een originele ets van Peter Yvon de Vries. In uitstekende staat.
Anbieter: Fokas Holthuis, Den Haag, NiederlandeFokas Holthuis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 22,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbAmsterdam, De Lange Afstand, 1984. Plano in omslag. Met de hand gezet uit de Nobel cursief en gedrukt in een oplage van 50 genummerde exemplaren. Bewerking van Nijhoffs vers door de drukker.
Anbieter: Fokas Holthuis, Den Haag, NiederlandeFokas Holthuis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 25,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbAmsterdam, De Lange Afstand, 1980. Zeven ansichtkaarten in mapje. Met de hand gezet en gedrukt in een oplage van 50 genummerde exemplaren. Quotes van Kurt Schwitters, Octavio Paz, Marcel Duchamp, Pablo Picasso e.a. Gesigneerd en gedateerd door de drukker-bloemlezer onder het colofon.

Verlag: Amsterdam, De Lange Afstand 1979
- Softcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 144,10
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Good. 7 etsen van Peter Yvon de Vries, elk ca. 24x29 cm., alle gesigneerd, van een titel voorzien en genummerd "20/36" in potlood, op de acterzijde met een stempel van de kunstenaar. Los zoals uitgegeven in kartonnen portfolio met opgedrukt colofon, oblong groot folio. Zonder het genoemde begeleidend boekje.; Kleine bes…chadiging box.
Anbieter: Fokas Holthuis, Den Haag, NiederlandeFokas Holthuis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 32,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbAmsterdam, De Lange Afstand, 1991. Uitklapblad ingenaaid in omslag. Met de hand gezet uit de Baskerville en gedrukt op Zerkall-Bütten door Peter Yvon de Vries in een oplage van 50 door Anneke Brassinga, Tom Van Deel en Peter Yvon de Vries gesigneerde exemplaren. 1e druk. Mét prospectus.
Anbieter: Fokas Holthuis, Den Haag, NiederlandeFokas Holthuis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 45,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb(Amsterdam, De Lange Afstand, 1982). Linnen met stofomslag. 12 p. Met de hand gezet uit de Hollandse Mediaeval en gedrukt op Velin d'Arches in een oplage van 15 genummerde exemplaren. Omslag niet smetteloos. GJ is de grafisch ontwerper en tuinauteur Gerritjan Deunk (1951-2017), een oude studievriend van de drukker. Uitvoerige br…ief ter gelegenheid van Deunks verjaardag, mooi en in minimale oplage gedrukt.

Anbieter: Fokas Holthuis, Den Haag, NiederlandeFokas Holthuis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 50,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb(Amsterdam, De Lange Afstand, 1984). Originele, gesigneerde ets, gevouwen als leporello en geplakt in linnen bandje. Met de hand gezet en gedrukt in een oplage van 50 genummerde exemplaren. Deze opmerkelijke uitgave heeft zelfs een ISB-nummer.
Anbieter: Fokas Holthuis, Den Haag, NiederlandeFokas Holthuis
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 50,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb(Den Haag, De Althaea Pers, 2002). Twee leporello's, ingenaaid in uitvouwbaar omslag. gedrukt in een oplage van 20 exemplaren. Twee teksten over de typograaf Huib van Krimpen: Swiers' artikel heet 'Bezield boekvormer', De Vries' bijdrage 'Bezield typograaf'. Effectieve, plechtige vormgeving. Swiers 45.
Verlag: De Lange Afstand, Amsterdam 1989
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, NiederlandeAntiquariaat Berger & De Vries
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 650,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbIngenaaid, telt ca 30 pp. Fraaie uitgave met letters in alle kleuren van de regenboog. Opl. 45 ex. Omslag iets verkleurd. Binnenwerk heeft aan binnenzijde achterflap een verkleuring van eoa inlegvel. Verder een fraaie uitgave.