Zustand: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Zustand: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Hardcover. Zustand: Very Good. No Jacket. May have limited writing in cover pages. Pages are unmarked. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Em. Querido's uitgeverij BV, 2012
ISBN 10: 9021442477 ISBN 13: 9789021442471
Anbieter: medimops, Berlin, Deutschland
Zustand: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Softcover. Zustand: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. This book constitutes the refereed conference proceedings of the 10th International Conference on Advances in Computer Entertainment, ACE 2013, held in Boekelo, The Netherlands, in November 2013. The 19 full paper and 16 short papers presented together 42 extended abstracts were carefully reviewed and selected from a total of 133 submissions in all categories. The papers cover topics across a wide spectrum of disciplines including new devices; evaluation and user studies; games as interface to serious applications; creating immersion; interfaces; new experiences; procedural approaches and AI; and theory. Focusing on all areas related to interactive entertainment they aim at stimulating discussion in the development of new and compelling entertainment computing and interactive art concepts and applications.
Anbieter: Majestic Books, Hounslow, Vereinigtes Königreich
EUR 25,12
Anzahl: 4 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. pp. xiii + 266 Illus.
Anbieter: Romtrade Corp., STERLING HEIGHTS, MI, USA
Zustand: New. This is a Brand-new US Edition. This Item may be shipped from US or any other country as we have multiple locations worldwide.
Hardcover. Zustand: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Hella S. Haasse (1918) en Willem Nijholt (1934) werden beiden geboren op Java en brachten hun kindertijd door in Nederlands-Indie. Hella vertrok in 1938 naar Nederland om te studeren, Willem maakte als kleine jongen in Indie de oorlog mee. Hij belandde in een Japans interneringskamp en kwam pas in december 1945 vrij. Hun leven lang delen zij de liefde voor hun geboorteland met elkaar. In 2004 begon Willem Nijholt zijn herinneringen op te schrijven. Hij schrijft over het paradijselijke Indie en zijn aangrijpende kampervaringen, over zijn liefde voor het toneel en het omgaan met een ernstige ziekte. In de meeslepende verhalen die hij Hella S. Haasse vertelt, bewondert hij en maakt hij zich boos - beide met bonzend hart. 'Uit Willem Nijholts brieven blijkt zijn plezier in het onder woorden brengen van alles wat hem bezighoudt. Ze vormen in de eerste plaats een spontaan en onbevangen opgeschreven zelfportret.' Hella S. Haasse.
Hardcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Hella S. Haasse (1918) en Willem Nijholt (1934) werden beiden geboren op Java en brachten hun kindertijd door in Nederlands-Indie. Hella vertrok in 1938 naar Nederland om te studeren, Willem maakte als kleine jongen in Indie de oorlog mee. Hij belandde in een Japans interneringskamp en kwam pas in december 1945 vrij. Hun leven lang delen zij de liefde voor hun geboorteland met elkaar. In 2004 begon Willem Nijholt zijn herinneringen op te schrijven. Hij schrijft over het paradijselijke Indie en zijn aangrijpende kampervaringen, over zijn liefde voor het toneel en het omgaan met een ernstige ziekte. In de meeslepende verhalen die hij Hella S. Haasse vertelt, bewondert hij en maakt hij zich boos - beide met bonzend hart. 'Uit Willem Nijholts brieven blijkt zijn plezier in het onder woorden brengen van alles wat hem bezighoudt. Ze vormen in de eerste plaats een spontaan en onbevangen opgeschreven zelfportret.' Hella S. Haasse.
Sprache: Englisch
Verlag: Springer Berlin / Heidelberg, 1980
ISBN 10: 3540102450 ISBN 13: 9783540102458
Anbieter: Better World Books Ltd, Dunfermline, Vereinigtes Königreich
EUR 39,76
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Good. Former library copy. Pages intact with minimal writing/highlighting. The binding may be loose and creased. Dust jackets/supplements are not included. Includes library markings. Stock photo provided. Product includes identifying sticker. Better World Books: Buy Books. Do Good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Rubinstein Publishing Bv, 2012
ISBN 10: 9021442477 ISBN 13: 9789021442471
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 5th or later printing. Hella S. Haasse (1918) en Willem Nijholt (1934) werden beiden geboren op Java en brachten hun kindertijd door in Nederlands-Indi? Hella vertrok in 1938 naar Nederland om te studeren, Willem maakte als kleine jongen in Indi? de oorlog mee. Hij belandde in een Japans interneringskamp en kwam pas in december 1945 vrij. In brieven aan Hella S. Haasse begon Willem Nijholt zijn herinneringen op te schrijven. In deze meeslepende verhalen bewondert hij en maakt hij zich boos, beide met bonzend hart.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Atlas Contact B.V., 1997
ISBN 10: 9025423930 ISBN 13: 9789025423933
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Gerard Reve en Willem Nijholt kennen elkaar al lang. Ooit was er een korte maar hevige en hartstochtelijke romance tussen hen. Daarna verloren ze elkaar echter niet uit het oog, noch uit het hard. Weliswaar gingen ze ieder hun eigen weg, maar ze bleven elkaar schrijven. Er bleef iets bestaan wat zich moeilijk benoemen laat, maar waarover in deze unieke briefwisseling veel wordt gesuggereerd. Gerard Reve en Willem Nijholt zijn twee verschillende karakters, maar wat hen bindt is dat ze beiden oer-romantici zijn die het beslist niet gemakkelijk voor zichzelf maken. Op indrukwekkende wijze tonen deze brieven hoe ze de moeilijkheden in hun bestaan bevechten. Nijholt schrijft onthullend over zichzelf en over Reve, waardoor hij aan de autobiografie van onze grootste schrijver weer een dimensie toevoegt. En ook Reve zelf draagt in zijn brieven een belangwekkend en verrassend bestanddeel bij. Tot nu toe werden in de legendarische brievenboeken van Gerard Reve alleen de brieven van de meester zelf; goed / heel goed, ook de losse stofomslag ! Ex Libris op schutblad.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Rubinstein Publishing Bv, 2011
ISBN 10: 9021440148 ISBN 13: 9789021440149
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Hella S. Haasse (1918) en Willem Nijholt (1934) werden beiden geboren op Java en brachten hun kindertijd door in Nederlands-Indi? Hella vertrok in 1938 naar Nederland om te studeren, Willem maakte als kleine jongen in Indi? de oorlog mee. Hij belandde in een Japans interneringskamp en kwam pas in december 1945 vrij. Hun leven lang delen zij de liefde voor hun geboorteland met elkaar.In 2004 begon Willem Nijholt zijn herinneringen op te schrijven. Hij schrijft over het paradijselijke Indi? en zijn aangrijpende kampervaringen, over zijn liefde voor het toneel en het omgaan met een ernstige ziekte. In de meeslepende verhalen die hij Hella S. Haasse vertelt, bewondert hij en maakt hij zich boos beide met bonzend hart.'Uit Willem Nijholts brieven blijkt zijn plezier in het onder woorden brengen van alles wat hem bezighoudt. Ze vormen in de eerste plaats een spontaan en onbevangen opgeschreven zelfportret.' Hella S. Haasse.
Sprache: Niederländisch
Verlag: L.J. Veen, Amsterdam, 1997
ISBN 10: 9025423833 ISBN 13: 9789025423834
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 2nd Edition. Paperback, 8vo.; Vlekje op snede.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam/Antwerpen : Querido, 2011
ISBN 10: 9021440148 ISBN 13: 9789021440149
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 4th Edition. Originele linnen band met goudopdruk op rug, stofomslag, 8vo.
Verlag: Querido, 2011
Anbieter: Stadion Books, Amsterdam, Niederlande
hardcover + dustjacket. Zustand: very good. 340pp. book.
Anbieter: Plurabelle Books Ltd, Cambridge, Vereinigtes Königreich
Verbandsmitglied: GIAQ
Erstausgabe
EUR 38,21
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: As New. Series: Lecture Notes in Computer Science. xii 446p paperback, shiny red and silver cover, like new condition, a fresh copy, tight binding, pages clean and bright, many photos and diagrams throughout, excellent copy Language: English Weight (g): 419.
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Universitätsbuchhandlung Herta Hold GmbH, Berlin, Deutschland
XI, 377 p. Hardcover. Versand aus Deutschland / We dispatch from Germany via Air Mail. Einband bestoßen, daher Mängelexemplar gestempelt, sonst sehr guter Zustand. Imperfect copy due to slightly bumped cover, apart from this in very good condition. Stamped. Gaming Media and Social Effects. Sprache: Englisch.
Zustand: New. This is a Brand-new US Edition. This Item may be shipped from US or any other country as we have multiple locations worldwide.
Verlag: Springer 1980, 1980
Anbieter: Andere Welten Medienvertriebs GmbH, Ahrensburg, SH, Deutschland
Softcover Sehr gut erhalten.
Sprache: Englisch
Verlag: Singapore, Springer Singapore., 2019
ISBN 10: 9811397643 ISBN 13: 9789811397646
Anbieter: Universitätsbuchhandlung Herta Hold GmbH, Berlin, Deutschland
16 x 24 cm. XI, 377 S. XI, 377 p. 124 illus., 119 illus. in color. Hardcover. Versand aus Deutschland / We dispatch from Germany via Air Mail. Einband bestoßen, daher Mängelexemplar gestempelt, sonst sehr guter Zustand. Imperfect copy due to slightly bumped cover, apart from this in very good condition. Stamped. (Gaming Media and Social Effects). Sprache: Englisch.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Em. Querido's uitgeverij BV, 2012
ISBN 10: 9021442477 ISBN 13: 9789021442471
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Hardcover. Zustand: As New. unread, like new - will be dispatched immediately.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 60,65
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 60,65
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes Königreich
EUR 60,65
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. In.