Kemper jeronimo bosch (23 Ergebnisse)

- Softcover
Anbieter: PBShop.store UK, Fairford, GLOS, Vereinigtes KönigreichPBShop.store UK
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 29,70
EUR 7,83 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 15 verfügbar
PAP. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.

- Softcover
Anbieter: PBShop.store UK, Fairford, GLOS, Vereinigtes KönigreichPBShop.store UK
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 32,13
EUR 7,83 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 15 verfügbar
PAP. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.

- Softcover
Anbieter: PBShop.store UK, Fairford, GLOS, Vereinigtes KönigreichPBShop.store UK
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 32,13
EUR 7,83 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 15 verfügbar
PAP. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.

Verlag: HardPress Limited 2019
Anbieter: PBShop.store UK, Fairford, GLOS, Vereinigtes KönigreichPBShop.store UK
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 29,70
EUR 6,80 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 15 verfügbar
HRD. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.

- Softcover
Anbieter: PBShop.store UK, Fairford, GLOS, Vereinigtes KönigreichPBShop.store UK
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 38,22
EUR 9,83 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: 15 verfügbar
PAP. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.

Verlag: HardPress Limited 2019
Anbieter: PBShop.store US, Wood Dale, IL, USAPBShop.store US
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 40,69
Versand nach gratisVersand innerhalb von USAAnzahl: 15 verfügbar
HRD. Zustand: New. New Book. Shipped from UK. Established seller since 2000.

- Softcover
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes KönigreichRia Christie Collections
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 34,46
EUR 13,88 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New. In.

- Hardcover
Anbieter: Ria Christie Collections, Uxbridge, Vereinigtes KönigreichRia Christie Collections
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 43,01
EUR 13,88 VersandVersand von Vereinigtes Königreich nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New. In.

- Softcover
Anbieter: moluna, Greven, , Deutschlandmoluna
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 34,02
EUR 48,99 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New. KlappentextrnrnThis is a reproduction of the original artefact. Generally these books are created from careful scans of the original. This allows us to preserve the book accurately and present it in the way the author intended. Since the origina.
- Hardcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 28,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Amsterdam : J.D. Sijbrandi,1837. Modern hardcover binding. xxiv,376 pp. Back repaired. Fair copy. Condition : very good copy. Keywords : RECHT, history of law, Netherlands Nederlands recht, 19e eeuw staats- & bestuursrecht.

- Softcover
Anbieter: moluna, Greven, , Deutschlandmoluna
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 36,48
EUR 48,99 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New. KlappentextrnrnThis is a reproduction of the original artefact. Generally these books are created from careful scans of the original. This allows us to preserve the book accurately and present it in the way the author intended. Since the origina.

- Softcover
Anbieter: moluna, Greven, , Deutschlandmoluna
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 36,48
EUR 48,99 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New. KlappentextrnrnThis is a reproduction of the original artefact. Generally these books are created from careful scans of the original. This allows us to preserve the book accurately and present it in the way the author intended. Since the origina.

- Softcover
Anbieter: AHA-BUCH GmbH, Einbeck, DeutschlandAHA-BUCH GmbH
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 25,38
EUR 60,41 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 2 verfügbar
Taschenbuch. Zustand: Neu. Neuware.

- Softcover
Anbieter: moluna, Greven, , Deutschlandmoluna
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 26,25
EUR 48,99 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: Mehr als 20 verfügbar
Zustand: New. KlappentextrnrnThis scarce antiquarian book is a facsimile reprint of the original. Due to its age, it may contain imperfections such as marks, notations, marginalia and flawed pages. Because we believe this work is culturally important, we have.

- Softcover
Anbieter: AHA-BUCH GmbH, Einbeck, DeutschlandAHA-BUCH GmbH
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 41,72
EUR 62,97 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 2 verfügbar
Taschenbuch. Zustand: Neu. Neuware.

- Hardcover
Anbieter: AHA-BUCH GmbH, Einbeck, DeutschlandAHA-BUCH GmbH
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 54,45
EUR 63,86 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 2 verfügbar
Buch. Zustand: Neu. Neuware.

- Softcover
Anbieter: AHA-BUCH GmbH, Einbeck, DeutschlandAHA-BUCH GmbH
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Neu
EUR 31,37
EUR 60,45 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 2 verfügbar
Taschenbuch. Zustand: Neu. Neuware - This scarce antiquarian book is a facsimile reprint of the original. Due to its age, it may contain imperfections such as marks, notations, marginalia and flawed pages. Because we believe this work is culturally important, we have made it available as part of our commitment for protecting, pr…eserving, and promoting the world's literature in affordable, high quality, modern editions that are true to the original work.
- Hardcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 44,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Amsterdam : Johannes Müller.,1853. Contemp. red morocco binding. xxiv,432 pp. Dutch text. 8vo. Gilt decorated spine. 18,5x11 cm. Exlibris Belastingmuseum. - Een van de vroegste systematische verklaringen van het nieuwe Nederlandse staatsrecht en bestuur in de periode na de grondwetsherziening van 1848. Jeroni…mo de Bosch Kemper (1808-1876)beschrijft de constitutionele beginselen, de inrichting van de staat, de rol van koning en ministers, de werking van het parlement en de rechten van burgers. Centraal staat een liberaal-rechtsstatelijke staatsleer, waarin de macht wordt begrensd door de grondwet, de wet boven de overheid staat en burgers beschikken over onvervreemdbare rechten. De scheiding der machten, ministeriële verantwoordelijkheid en rechterlijke onafhankelijkheid vormen kernbeginselen. Het werk weerspiegelt de overgang van een monarchaal naar een parlementair systeem en laat zien hoe vrijheid, legaliteit en bestuurlijke controle juridisch werden verankerd. Als studiehandleiding was het bedoeld voor juristen en bestuurders, maar is nu een historische bron voor de ontwikkeling van de Nederlandse rechtsstaat en constitutionele traditie in de negentiende eeuw. Condition : very good copy. Keywords : RECHT, staatsrecht & bestuursrecht *2006-100 staats- & bestuursrecht *2006-100 ned. recht.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 28,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Amsterdam : Johannes Müller.,1853. Contemp. halfcalf binding. xxiv,432 pp. 8vo. 18,5x11 cm. Top of spine chipped. - Een van de vroegste systematische verklaringen van het nieuwe Nederlandse staatsrecht en bestuur in de periode na de grondwetsherziening van 1848. Jeronimo de Bosch Kemper (1808-1876)beschrijft…de constitutionele beginselen, de inrichting van de staat, de rol van koning en ministers, de werking van het parlement en de rechten van burgers. Centraal staat een liberaal-rechtsstatelijke staatsleer, waarin de macht wordt begrensd door de grondwet, de wet boven de overheid staat en burgers beschikken over onvervreemdbare rechten. De scheiding der machten, ministeriële verantwoordelijkheid en rechterlijke onafhankelijkheid vormen kernbeginselen. Het werk weerspiegelt de overgang van een monarchaal naar een parlementair systeem en laat zien hoe vrijheid, legaliteit en bestuurlijke controle juridisch werden verankerd. Als studiehandleiding was het bedoeld voor juristen en bestuurders, maar is nu een historische bron voor de ontwikkeling van de Nederlandse rechtsstaat en constitutionele traditie in de negentiende eeuw. Condition : very good copy. Keywords : RECHT, staatsrecht & bestuursrecht.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 38,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Amsterdam : Johannes Müller,1860. Contemp. halfcloth binding. xx,402 pp. Back repaired. Condition : very good copy. Keywords : RECHT.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 38,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Amsterdam : Johannes Müller.,1853. Contemp. green halfcalf binding. xxiv,432 pp. 8vo. 18,5x11 cm. - Een van de vroegste systematische verklaringen van het nieuwe Nederlandse staatsrecht en bestuur in de periode na de grondwetsherziening van 1848. Jeronimo de Bosch Kemper (1808-1876)beschrijft de constitutione…le beginselen, de inrichting van de staat, de rol van koning en ministers, de werking van het parlement en de rechten van burgers. Centraal staat een liberaal-rechtsstatelijke staatsleer, waarin de macht wordt begrensd door de grondwet, de wet boven de overheid staat en burgers beschikken over onvervreemdbare rechten. De scheiding der machten, ministeriële verantwoordelijkheid en rechterlijke onafhankelijkheid vormen kernbeginselen. Het werk weerspiegelt de overgang van een monarchaal naar een parlementair systeem en laat zien hoe vrijheid, legaliteit en bestuurlijke controle juridisch werden verankerd. Als studiehandleiding was het bedoeld voor juristen en bestuurders, maar is nu een historische bron voor de ontwikkeling van de Nederlandse rechtsstaat en constitutionele traditie in de negentiende eeuw. Condition : very good copy. Keywords : RECHT, staatsrecht & bestuursrecht *2006-100 ned. recht, 19e.
- Softcover
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 82,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam : Johannes Müller, 1845. Modern wrappers. [4],156 pp. Orig. printed frontcover pasted on. Ticket on spine. - Een belangrijke en invloedrijke anonieme tekst waarin de visie van Jeronimo de Bosch Kemper (1808-1876) op de Nederlandse staatshervorming wordt weergegeven in de nasleep van de Belgische Revolutie (1830). Later…, in 1848 was hij lid van de Dubbele Kamer, waarin hij de grondwetsherziening van Thorbecke steunde. De Grondwet van 1848 breidde de parlementaire democratie aanzienlijk uit door de macht van de koning te beperken en de rechten van burgers te vergroten. Dit was het resultaat van een lange periode van politieke onrust, waarbij de roep om meer democratische rechten en minder koninklijke macht steeds luider werd. De Grondwet 1848 legde de basis voor de moderne rechtsstaat in Nederland. Condition : copy. Keywords : RECHT, *2006-100 ned. recht, 19e.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , NiederlandeKloof Booksellers & Scientia Verlag
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 44,95
EUR 30,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: very good. Amsterdam : Johannes Müller,1863. Contemp. halfcalf binding. xxxvi,1005 pp. Index. Band wat vlekkig. - Condition : very good copy. Keywords : RECHT, staatsrecht & bestuursrecht.