Verlag: Utrecht, 1979, 1979
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
Utrecht, 1979. Linnen. 4to. 144 pp.
Verlag: Dijkstra's Drukkerij N.V., Groningen - Den Haag, 1959
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebnonden. Zustand: Normale gebruikssporen. 209 pp. Geïllustreerd met z/w foto's. Met overzichten van: Bestuursleden, curatoren, docenten en leerlingen. Linnen voorplat en rug met enkele vage vlekken.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Historische Uitgeverij, Groningen, 1991
ISBN 10: 9065542612 ISBN 13: 9789065542618
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Groningen: Historische Uitgeverij,1991. Paperback. 171p. Condition : very good copy. ISBN 9789065542618. Keywords : , philosophy, general.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Historische uitgeverij Groningen, 1989
ISBN 10: 9065541616 ISBN 13: 9789065541611
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Groningen: Historische Uitgeverij,1989. Paperback. 210p. Condition : very good copy. ISBN 9789065541611. Keywords : PHILOSOPHY, philosophy, general.
Zoetermeer, Boekencentrum, 1999. 175 pp. Paperback. Portret. *naam op schutblad, verder in goede staat* Met bijdragen van o.a.: H. Kaptein, K. Deurloo, T. Witvliet.
Breda, Papieren tijger, 1999. 268 pp. Paperback. Bibliografie. *vlekje op binnenkant omslag en schutblad, verder in goede staat* Met bijdragen van o.a.: F. Bourgonje, E. van Well, H. Hofland.
ISBN 10: 906554061X ISBN 13: 9789065540614
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Groningen: Historische Uitgeverij,1991. Paperback. 191p. Condition : very good copy. ISBN 9789065540614. Keywords : PHILOSOPHY, philosophy, general.
Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, Niederlande
Alphen a.d. Rijn, Tjeenk Willink, 1978. 308 pp. Linnen + omslag. Portret. *oud bibliotheekstickertje op rug en binnenzijde band, bibliotheekstempel verso titelpagina, verder in goede staat* Met bijdragen van o.a.: E.J. Beker, K.A. Deurloo, H.J. de Jonge.
Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, Niederlande
Groningen, HU, 1988-1996. 191, 210, 171, 213, 241 pp. Paperbacks + cassette. (Ithaka) *naam op schutbladen, vlekjes op cassette, verder in goede staat* Deel 1: Tien filosofische lezingen, Deel 2: Een nieuwe stijl van denken, Deel 3: Portret van een nieuwe generatie, Deel 4: Het ideeënmuseum, Deel 5: Pleidooi voor de filosofie, Met bijdragen van o.a.: R. de Wilde, J. de Mul, H.M. Dupuis.
Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, Niederlande
Groningen, HU, 1988-1996. 191, 210, 171, 213, 241 pp. Paperbacks + cassette. (Ithaka) *goede staat* Deel 1: Tien filosofische lezingen, Deel 2: Een nieuwe stijl van denken, Deel 3: Portret van een nieuwe generatie, Deel 4: Het ideeënmuseum, Deel 5: Pleidooi voor de filosofie, Met bijdragen van o.a.: R. de Wilde, J. de Mul, H.M. Dupuis.
Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, Niederlande
Groningen, HU, 1988-1996. 191, 210, 171, 213, 241 pp. Paperbacks + cassette. (Ithaka) *goede staat* Deel 1: Tien filosofische lezingen, Deel 2: Een nieuwe stijl van denken, Deel 3: Portret van een nieuwe generatie, Deel 4: Het ideeënmuseum, Deel 5: Pleidooi voor de filosofie, Met bijdragen van o.a.: R. de Wilde, J. de Mul, H.M. Dupuis.
Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, Niederlande
Groningen, HU, 1988-1996. 191, 210, 171, 213, 241 pp. Paperbacks + cassette. (Ithaka) *goede staat* Deel 1: Tien filosofische lezingen, Deel 2: Een nieuwe stijl van denken, Deel 3: Portret van een nieuwe generatie, Deel 4: Het ideeënmuseum, Deel 5: Pleidooi voor de filosofie, Met bijdragen van o.a.: R. de Wilde, J. de Mul, H.M. Dupuis.
Verlag: , Zwolle, Waandetrs, 1993.,, 1993
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebonden in linnen, zilveropdruk op platen en rug, 19,5x26cm, 242pp, geillustreerd. ISBN 9789066304338. Tekst nederlands/ francais/ english. Nederlands Kunsthistorisch Jaarboek/ Netherlands Yearbook for History and Art, deel 44. Relaties in de beeldende kunst van de Nederlanden en Italie/ Artistic relations between the Low Countries and Italy. 777 g.
Verlag: , Zwolle, Waanders Uitgevers, 1995**,, 1995
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebonden in linnen/ bound, cloth, originele omslagwikkel geillustreerd in kleur/ originale dust - jacket illustrated in color, 19,5x26,5cm, 439pp, geillustreerd z/w / illustrated b/w, goed exelplaar/ good copy. ISBN 9789040097478. Tekst nederlands/ english. Nederlands Kunsthistorisch Jaarboek 1995, deel 46/ Netherlands Yearbook for History of Art. In good condition. 777 g.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Fibula-Van Dishoeck, 1983. 27 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag (licht verkleurd). Hardcover. 206 pag. Op verkleuring van de rug van stofomslag na MOOI EXEMPLAAR [Art / Dutch art general [Algemene Nederlandse Kunst] ].
ISBN 10: 904008775X ISBN 13: 9789040087752
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Blaricum, V + K Publishing, 2002. 24,5 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 157 pag. In nieuwstaat [Architecture / Dutch [Nederlandse Architectuur] Almere ].
Den Haag, Sdu Uitgevers, 1999. 25 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. 262 pa. Met foto's. ALS NIEUW [Taalkunde / Linguistics ].
Anbieter: Antiquariaat Isis, Groningen, Niederlande
Zwolle, Waanders, 1999. 307 pp. Gebonden. (Nederlands Kunsthistorisch Jaarboek 1998, 49) *bibliotheekband, goede staat*.
Verlag: Alphen aan den Rijn, Kluwer 2004, 2004
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
xvi + 801pp., 25cm., gecart. uitgeversband, goede staat, G88578.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Zwolle, Waanders, 2002. Gebonden met stofomslag. 128 pag. NIEUW [Architecture / Dutch [Nederlandse Architectuur] ].