Jong a m raemdonck (27 Ergebnisse)

Verlag: Amsterdam : N.V. De Arbeiderspers 1955
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good.

- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Verhaal 23 - strook 2187-2292.
Verlag: Boumaar, Zutphen 2001
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar

Verlag: De Arbeiderspers, Amsterdam 1970
- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Kreukje in kaft voorzijde.

- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, z/w strip met tekst eronder, 4to.

- Softcover
Anbieter: Barksdale Books, Almere, NiederlandeBarksdale Books
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 10,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, z/w strip met tekst eronder, 4to.

Bulletje & Boonestaak: feiten en verhalen
Raemdonck, George van & A.M. de Jong & Jan Kooijman (samenstelling) & Hans Stoovelaar (samenstelling)
Verlag: Amsterdam : d'Roodkoopren Knoop 1979
- Softcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 11,00
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, illustraties en strips in z/w, 4to.

Bulletje & Boonestaak: feiten en verhalen
Raemdonck, George van & A.M. de Jong & Jan Kooijman (samenstelling) & Hans Stoovelaar (samenstelling)
Verlag: Amsterdam : d'Roodkoopren Knoop 1979
- Softcover
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 13,75
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. Paperback, illustraties en strips in z/w, 4to.
Verlag: N.V. De Arbeiderspers, Amsterdam 1955
- Softcover
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, NiederlandeErwin Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 7,50
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
soft cover, geniet/stapled. Zustand: good / goed. 5de / 5th. Gebruiksspoortjes / naam en adres geschreven met pen op de binnenzijde van de kaft. 43 pagina's. Illustraties, beeldverhaal. Deel 2 uit een serie van 18 boekjes. Size: A4 oblong formaat. Raemdonck, G. van (illustrator). paperback.
Verlag: N.V. De Arbeiderspers, Amsterdam 1958
- Softcover
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, NiederlandeErwin Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 7,50
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
soft cover, geniet/stapled. Zustand: good / goed. 3de / 3rd. Gebruiksspoortjes / naam - adres op de binnenkant van de kaft geschreven met pen. 44 pagina's. Illustraties, beeldverhaal. Deel 3 uit een serie van 18 boekjes. Size: A4 oblong formaat. Raemdonck, G. van (illustrator). paperback.
Verlag: N.V. De Arbeiderspers, Amsterdam 1958
- Softcover
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, NiederlandeErwin Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
soft cover, geniet/stapled. Zustand: good / goed. 3de / 3rd. Kleine gebruiksspoortjes. 47 pagina's. Illustraties, beeldverhaal. Deel 5 uit een serie van 18 boekjes. Size: A4 oblong formaat. Raemdonck, G. van (illustrator). paperback.
Verlag: N.V. De Arbeiderspers, Amsterdam 1959
- Softcover
- Erstausgabe
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, NiederlandeErwin Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
soft cover, geniet/stapled. Zustand: good / goed. 1ste / 1st. Kleine gebruiksspoortjes. 42 pagina's. Illustraties, beeldverhaal. Deel 16 uit een serie van 18 boekjes. Size: A4 oblong formaat. Raemdonck, G. van (illustrator). paperback.
Verlag: N.V. De Arbeiderspers, Amsterdam 1958
- Softcover
- Erstausgabe
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, NiederlandeErwin Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 10,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
soft cover, geniet/stapled. Zustand: good / goed. 1ste / 1st. Kleine gebruiksspoortjes. 35 pagina's. Illustraties, beeldverhaal. Deel 14 uit een serie van 18 boekjes. Size: A4 oblong formaat. Raemdonck, G. van (illustrator). paperback.

Verlag: Amsterdam : De Arbeiderspers 1949
- Softcover
- Erstausgabe
Anbieter: Klondyke, Almere, NiederlandeKlondyke
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 27,50
EUR 20,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Good. First Edition. De eerste 3 delen uit deze reeks, geniete omslagen, softcovers, oblong, circa 19x27, geà llustreerd met veel tekeningen (in deel 1 met steunkleuren, de andere delen in z/w). Eerste boekje: 1e druk 1949; Tweede boekje: 3e druk 1952; Derde boekje: 1e druk 1952.
Verlag: N.V. "Ontwikkeling", Amsterdam 1927
- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, NiederlandeErwin Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 30,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
half linnen, hard cover. Zustand: good / goed. 1ste / 1st. Gebruiksspoortjes / naam- adresstempel op het eerste schutblad. 208 pagina's, illustraties, beeldverhaal. Staat - goed.Beige platten met lichtere tint bruin / zwart opdruk, olijfgroene linnen rug met vergulde letters. Size: A6 formaat. Raemdonck, G. van (illustrator).
Verlag: N.V. Boekhandel & Uitgeversmaatschappij "Ontwikkeling", Amsterdam
- Hardcover
- Erstausgabe
- Signiert
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, NiederlandeErwin Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 35,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Cloth / Linnen Hardcover. Zustand: Good / Goed. 1ste / 1st. Kleine gebruiksspoortjes. 101 pagina's. Illustraties door George van Raemdonck, Voorkaft ontwerp en vignet op de verantwoordingspagina door Fre Cohen. Gesigneerd door A.M. de Jong (met de letter A:) met opdracht. De opdracht luidt: "Voor Saar en Herman van A: A'dam 29 n…ov. '24.". Boek is tevens van voor tot achteren voorzien van notities (spelling, oud naar nieuw) met potlood en taalaanpassingen / verbeteringen. Size: A5. Raemdonck, G. Van + Cohen, Fre (illustrator). Signed by Author/ Gesigneerd Auteur.
Verlag: N.V. "Ontwikkeling", Amsterdam 1927
- Hardcover
- Erstausgabe
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, NiederlandeErwin Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 4 SternenZustand: Gebraucht
EUR 40,00
EUR 27,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
half linnen, hard cover. Zustand: good / goed. 1ste / 1st. Gebruiksspoortjes / naam- adresstempel op het eerste schutblad / kleine hoekje van pagina 153 - 154 en iets groter van pagina 202 - 203 (in de marge geen tekst of beeldverlies), pagina 207-208, voor 1/3 ingescheurd in het midden. 208 pagina's, illustraties, beeldverhaal.… Staat redelik - goed. Groene platten met rode opdruk, olijfgroene linnen rug met vergulde letters. Size: A6 formaat. Raemdonck, G. van (illustrator).

Sprache: Niederländisch
Verlag: o.V., o.O. o.J.
Anbieter: Antiquariat Uwe Berg, Toppenstedt, , DeutschlandAntiquariat Uwe Berg
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 16,00
EUR 41,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
96 S., Oktn., quer, Comic, Abb., etwas fleckig/knickspurig. 35 Sprache: Niederländisch.

Sprache: Niederländisch
Verlag: o.V., o.O. o.J.
Anbieter: Antiquariat Uwe Berg, Toppenstedt, , DeutschlandAntiquariat Uwe Berg
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 16,00
EUR 41,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
96 S., Oktn., quer, Comic, Abb., Umschlag etwas angeschmutzt/knittrig. 35 Sprache: Niederländisch.

Sprache: Niederländisch
Verlag: o.V., o.O. o.J.
Anbieter: Antiquariat Uwe Berg, Toppenstedt, , DeutschlandAntiquariat Uwe Berg
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 16,00
EUR 41,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
96 S., Oktn., quer, Comic, Abb., Gebrauchsspuren, etwas fleckig/knickspurig. 35 Sprache: Niederländisch.

Sprache: Niederländisch
Verlag: o.V., o.O. o.J.
Anbieter: Antiquariat Uwe Berg, Toppenstedt, , DeutschlandAntiquariat Uwe Berg
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 16,00
EUR 41,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
96 S., Oktn., quer, Comic, Abb., Umschlag gering angeschmutzt/knittrig. 35 Sprache: Niederländisch.

Verlag: De Arbeiderspers 1968
- Softcover
Anbieter: Untje.com, Roeselare, , BelgienUntje.com
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Befriedigend
EUR 9,51
EUR 72,00 VersandVersand von Belgien nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Paperback. Zustand: Good. Dutch.

Sprache: Deutsch
Verlag: Nürnberg (Fränkische) 1925
- Hardcover
Anbieter: Antiquariat REDIVIVUS, Regensburg, DeutschlandAntiquariat REDIVIVUS
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht - Gut
EUR 120,00
EUR 100,00 VersandVersand von Deutschland nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Zustand: Gut. übers. v. D.v. Georg Gärtner. 191 S. mit getönten Bildern von G. van Raemdonck und den farbigen Vorsätzen. A. M. de Jong (Adrianus Michiel de Jong) (* 29. März 1888 in Nieuw-Vossemeer, Gemeinde Steenbergen; 18. Oktober 1943 in Blaricum) war ein niederländischer Schriftsteller und Journalist. Der Arbeitersohn und be…kennende Sozialist wurde im Alter von 55 Jahren von deutschen Faschisten ermordet.1939 legte De Jong mit dem Roman "Tanz auf dem Vulkan" eine heftige Anklage gegen den Faschismus, aber auch gegen die Halbherzigkeit der westlicher Demokratien vor. 1942 wurde De Jong seiner Gesinnung wegen von den deutschen Besatzern verhaftet, allerdings aufgrund seiner schlechten Gesundheit nach wenigen Wochen wieder entlassen. Doch im Jahr darauf wurde er in seinem eigenen Haus im Rahmen eines Vergeltungszuges von Angehörigen des berüchtigten niederländischen SS-Sonderkommandos Silbertanne erschossen. Mit Raemdonck veröffentlichte er zwischen 1925 und 1927 Comics unter dem Serientitel "Appelsnoet en Goudbaard" in einem Magazin. **** Der Illustrator des Buches George Van Raemdonck *28 August 1888 - + 28 Januar 1966 war ein belgischer Comic-Künstler. Es sind 158 Comic-Bücher von ihm nachgewiesen." 2000 Hec.Bib. OG Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 499 16 cm, ill. OHLn. EB etwas berieben und Kanten bestoßen. Gelenk leicht gelockert. StaT, Papier altersbd. etwas nachgedunkelt. Insgesamt jedoch mit geringfügigen Gebrauchsspuren, guter Zustand.
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , NiederlandeAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 44,00
EUR 28,27 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amst.; N.V. Ontwikkeling, 1926. 2 vols. Text & b./w. ills.Hardcovers. - Spines worn. *Matla (1998): 2.1 & 2.2.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, NiederlandeFrans Melk Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 68,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1954. Eerste druk. Oblong: 19,5 x 27 cm. Oorspronkelijke omslag. Geniet. 47 pag. MOOI EXEMPLAAR [Strips / comics ].
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, NiederlandeFrans Melk Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 68,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Rotterdam, Erven de Wed. J. van Nelle, (1928). Oblong: 15,5 x 24 cm. Oorspronkelijke omslag. Geniet. Met illustraties in z/w. 96 pag. Redelijk goed exemplaar. [Strips / comics ].
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, NiederlandeFrans Melk Antiquariaat
Verkäufer/-in kontaktierenVerkäufer/-in mit 5 SternenZustand: Gebraucht
EUR 15,00
EUR 68,00 VersandVersand von Niederlande nach USAAnzahl: 1 verfügbar
Rotterdam, Erven de Wed. J. van Nelle, (1928). Oblong: 15,5 x 24 cm. Oorspronkelijke omslag. Geniet. Met illustraties in z/w. 96 pag. Redelijk goed exemplaar. [Strips / comics ].