Sprache: Englisch
Verlag: Egbert Forsten Publishing, 1999. xx, 410 pp. / Volume 7, Gonda Indological Studies., 1999
ISBN 10: 9069801035 ISBN 13: 9789069801032
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback. Binding a bit discoloured, some minor traces of use, else in (very) good condition. Text in English. Please see description or ask for photos.
Verlag: Behav. Brain Res. 10, 209-232 (1983)., 1983
Anbieter: Antiquariat Petri, Jena, Deutschland
SC. Zustand: Gut. , Obr., [WES98].,// Deu 300g.
Anbieter: Hay-on-Wye Booksellers, Hay-on-Wye, HEREF, Vereinigtes Königreich
EUR 10,39
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Very Good. This Paperback edition is in a good clean condition throughout.
Garenloos. Zustand: Lichte gebruikssporen. Geen plaats, geen datum.
Verlag: Kluitman, Alkmaar
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gekartoneerd. Zustand: Goed. Reint de Jonge (illustrator). Eerste druk. 152 pp. Het stofomslag is licht beschadigd.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Zoetermeer, Boekencentrum 1992, 1992
ISBN 10: 9023901894 ISBN 13: 9789023901891
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
216 p. Paperback (Mooi exemplaar.).
Zustand: As New. First Edition. Gelukkig degenen die liederen tot hun beschikking hebben. Wat een voorrecht als we bij hoogte- en dieptepunten kunnen terugvallen op psalmen en gezangen. Het kan ons zomaar toevallen: te worden meegevoerd op de vleugels van een lied.Deze bundel bevat 61 liederen voor gebruik in en rond de kerkelijke erediensten. Het zijn bijbelliederen, liederen voor het kerkelijk jaar en voor specifieke onderdelen in de kerkdienst. De melodie?n zijn deels bekend, deels speciaal voor de liederen gecomponeerd door verschillende musici. De liederen zijn ontstaan in de kerkelijke praktijk, hebben een stijlvol taalgebruik en zijn steeds toegankelijk in taal en melodie.Gert Jan de Bruin (1954) is als predikant verbonden aan de protestantse gemeente te St. Michielsgestel, daarvoor in Oegstgeest.; Puntgaaf exemplaar met fris en schoon binnenwerk.
Verlag: Arnhem, Gouda Quint BV, 1991
ISBN 10: 9060008529 ISBN 13: 9789060008522
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Verlag: Groningen : Nederlands Agronomisch-Historisch Instituut, 1983
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele groene hardcover, enkele afbeeldingen, 8vo. Historia Agriculturae XIV.; Naam op titelpagina; rug iets verkleurd.
Verlag: Amsterdam, Scheltema & Holkema, 1917
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Sprache: Englisch
Verlag: Utrecht, Stichting Werkgroep, 2006
Anbieter: ACADEMIA Antiquariat an der Universität, Freiburg, Deutschland
Verbandsmitglied: BOEV
Erstausgabe
Originalkartoniert. Zustand: Sehr gut. 1st edition. 198 Seiten / pages kartonierte Ausgabe mit Deckelbild im Format 15 x 23 cm; sehr gutes Exemplar mit Abbildungen und Textbeiträgen - -paperback copy in very good condition with text contributions and illustrations Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 1.
Verlag: J.J. Groen en Zoon 1995, 1995
ISBN 10: 9050303099 ISBN 13: 9789050303095
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback,een enkel kantlijnstreepje, optisch in nette staat, 172 pagina's.
Verlag: Amsterdam, 1988
Anbieter: Aquila Antiquariaat, Lochem, GLD, Niederlande
8vo, 24.5cm. Pp. 211, 11 illustr., notes & refs., bibliogr., index. Orig. pictorial wrappers. Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, VU-Uitgeverij 1994, 1994
ISBN 10: 9053833102 ISBN 13: 9789053833100
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
88 p. Paperback.
OKart., 153 Seiten, kl.-8°, Umschlag leicht berieben und beschmutzt, sonst guter Zustand. Book Language/s: Dutch.
Verlag: Groen 1995, 1995
ISBN 10: 9050303099 ISBN 13: 9789050303095
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, nette staat, 172 pagina's.
Verlag: J.J. Groen en Zoon 1995, 1995
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Paperback, in nette staat, 172 pagina's.
Sprache: Niederländisch
Verlag: ThiemeMeulenhoff bv, 1999
ISBN 10: 9042511575 ISBN 13: 9789042511576
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good. Cornelis, P.A. (illustrator).
Verlag: Haren/Groningen, Rijksuniversiteit Groningen 1992, 1992
ISBN 10: 9036703247 ISBN 13: 9789036703246
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
146 p. Paperback (Net exemplaar.).
Verlag: Naarden : Drukkerij Naarden, 1959
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, figuren/tabellen, academisch proefschrift, met los stellingenblad, 8vo.
Verlag: Apeldoorn, Sektor Stadsontwikkeling Gemeente Apeldoorn-Gert Donderwinkel Arch ca 2004, 2004
ISBN 10: 9080124923 ISBN 13: 9789080124929
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's paper-covered boards, pictorial front- & backcover, large 4to: map & list buildings on last endpaper, 48pp. very richly illustrated, side-notes & references, bibliography. - as new.
Anbieter: ArteBooks, Madrid, M, Spanien
Encuadernación de tapa dura. Zustand: Buen estado. 1976. Gran formato y peso (5 kg.). Catálogo de la totalidad de las obras del Rijksmuseum (Amsterdam). 911 pp. Numerosas reproducciones en b/n. Idioma: Inglés. La sobrecubierta de protección está levemente deteriorada en los bordes. La cubierta de tela y el interior, en perfecto estado. LIB 9F.
Verlag: The Powys Society, 1993
ISBN 10: 1874559066 ISBN 13: 9781874559061
Anbieter: Hay-on-Wye Booksellers, Hay-on-Wye, HEREF, Vereinigtes Königreich
EUR 10,39
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Very Good. Some light shelfwear and fading to covers. Content is like new.
Sprache: Englisch
Verlag: WHO Regional Office for Europe, 1996
ISBN 10: 9289013222 ISBN 13: 9789289013222
Anbieter: Roland Antiquariat UG haftungsbeschränkt, Weinheim, Deutschland
Softcover. 174 p. Good condition. Reading pages are clean and without marks. Retired library exemplar, with the usual marking. Book shows slight signs of storage and usage. No dust jacket. Still good copy. 9789289013222 Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 505.
Verlag: Valkhoff & Co., Amersfoort
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Normale gebruikssporen. W.K. de Bruin e.a. (illustrator). 2e Druk. 195 pp.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Zoetermeer : Boekencentrum, 1992
ISBN 10: 9023901894 ISBN 13: 9789023901891
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
Wrappers (paperback) 216 pp.; 24 cm. Summary in English, 5 pp. Includes bibliographical references pp. 213-215 and index. - (covers sl. worn, although good copy).
Verlag: Dordrecht, D.J. van Brummen 1911, 1911
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
172 (1) p. Linnen (Uiteinden van de rug sleets, verder een net exemplaar.).
Soft cover. Thesis 0.0.
Amst., VU Uitgeverij, 1994; Reeks: Serta Historica VI. 22x15 cm. Pb. 88 pp., geïllustreerd, noten/literatuurlijsten. In goede staat. ISBN90 5383 310 2.
EUR 30,16
Anzahl: Mehr als 20 verfügbar
In den WarenkorbZustand: New. De Bruin, Joan A.; Annetts, Chloe (illustrator). Über den AutorA lover of books, Joan A. de Bruin has made up stories since she was a child. Integrating writing and art, she uses The Hero s Journey, Joseph Campbell s archetypal mythic structure, to carry the younger and older r.