Sprache: Niederländisch
Verlag: Zutphen : Walburg Pers, 2005
ISBN 10: 905730290X ISBN 13: 9789057302909
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele groene hardcover, stofomslag, geïllustreerd met enkele foto's in z/w, kleine kaartjes, 8vo.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Zutphen : Wallburg Pers, 2005
ISBN 10: 9057303639 ISBN 13: 9789057303630
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele witte hardcover, stofomslag, geïllustreerd met foto's in kleur en z/w, noten, 8vo.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Hilversum : Verloren, 2013
ISBN 10: 9087043775 ISBN 13: 9789087043773
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: As New. Originele bedrukte vierkante hardcover, circa 22x22cm, geà llustreerd in kleur en z/w.
Zustand: As New. Like New condition. (Johannes Vermeer, Dutch Artists, Exhibition Catalogs) A near perfect copy that may have very minor cosmetic defects.
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
224 p. Hardcover, mooi exemplaar.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Zutphen, De Walburg Pers 2005, 2005
ISBN 10: 905730290X ISBN 13: 9789057302909
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's green paper-covered boards, title spine and frontcover, pictorial dustjacket, large 8vo: 280pp., illustrations, sources, bibliography, index persons, geographical index. Very fine copy - as new. Still shrink-wrapped.
Zustand: Very good.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Zutphen, Walburg Pers 2005, 2005
ISBN 10: 9057303639 ISBN 13: 9789057303630
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's white paper-covered boards, black title spine, pictorial dustjacket, large 8vo: frontispiece, 336pp., illustrations, boxes, conclusions, appendices, chapternotes & references, sources, bibliography, index. Very fine copy.
Verlag: Prometheus/Bert Bakker: 2001, 2001
ISBN 10: 9035122976 ISBN 13: 9789035122970
Anbieter: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Niederlande
Zustand: Good. Proefschrift aan de EUR. Paperback, 474 pp. Bijlagen, noten, literatuur, summary in English, persoons-, geografisch en thematisch register, z-w afbeeldingen. Inleg met stellingen. Lichte verkleurde rug, lichte gebruikssporen aan omslag. 23x15x3,2 .
Sprache: Niederländisch
Verlag: New York/Amsterdam : WBOOKS, 2025
ISBN 10: 9462586845 ISBN 13: 9789462586840
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele geà llustreerde hardcover, geà llustreerd met foto's in kleur en z/w, kaart, 8vo.
Verlag: Prometheus/Bert Bakker, 2001
ISBN 10: 9035122976 ISBN 13: 9789035122970
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Verlag: Prometheus/Bert Bakker, 2001
ISBN 10: 9035122976 ISBN 13: 9789035122970
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Amsterdam : Prometheus/Bakker, 2001. Paperback. 474 pp. Bibliotheekstempel. Neeltge Michiels stond in het zeventiende-eeuwse Delft regelmatig in de rij voor armenzorg, lange tijd zelfs wekelijks. Zij had de taak haar gezin van voedsel te voorzien, maar haar man verdiende weinig en haar eigen werkzaamheden leverden ook niet veel op. Neeltge had bovendien last van een 'quaede borst' en een 'seere arm', terwijl ook haar kinderen regelmatig ziek waren. Bedeling, evenals familie- en burenhulp, waren onontbeerlijk om het hoofd hoven water te houden. Neeltge Michiels was niet de enige die bedeling aanvroeg. Vele Delftenaren hadden in de rijke zeventiende eeuw met armoede en tegenspoed te maken. Een uitkering van een paar broden, wat stuivers en soms een hemd hield hen op de heen. Het gezin van Neeltge Michiels is een van de honderden bedeelde huishoudens waarvan de levensgeschiedenis in dit hoek uit de doeken wordt gedaan. Leven in armoede laat zien op welke manier deze armen met hun armoede omgingen, hoe zij hun kost bijeen- sproklcelden en wanneer zij een beroep deden op de armenzorg. Niet alleen de praktische kant van armoede en bedeling komt aan bod, maar ook de meer immateriële betekenis van het hulp vragen. Armen hadden immers ook hun eergevoel. Wat was voor hen nog aanvaardbaar en wat niet meer? Door de reconstructie van de levens van arme gezinnen geeft Leven in armoede een uniek beeld van het leven van zeventiende- eeuwers in een Hollandse stad. Condition : very good copy. ISBN 9789035122970. Keywords : HISTORY,
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Verloren, 2013
ISBN 10: 9087043775 ISBN 13: 9789087043773
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Delft, Gemeentearchief 2003 foto's, 2003
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
1e dr. - Met opgave van bronnen en lit. opg. - Gebonden.
Verlag: Prometheus/Bert Bakker, 2001
ISBN 10: 9035122976 ISBN 13: 9789035122970
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Prometheus/Bert Bakker, 2001
ISBN 10: 9035122976 ISBN 13: 9789035122970
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Zwolle, Uitgeverij Waanders & De Kunst, 2023, 2023
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Softcover, 144 pagina's, 27 x 23 cm, rijkelijk ge llustreerd. *Nieuw. ISBN 9789462624498. Delft was in de zeventiende eeuw een broedplaats van talent, een plek waar belangrijke innovaties plaatsvonden. Hier groeide Johannes Vermeer uit tot een schilder van wereldformaat. Er is niet veel bekend over Vermeer. Deze rijk ge llustreerde publicatie toont wat er w l te ontdekken valt in het Delft van Vermeer. Inzicht in het artistieke, intellectuele en sociale klimaat in het zeventiende-eeuwse leven van Delft krijgen we via sleutelfiguren uit Vermeers leven, zoals schoonmoeder Maria Thins, familienotaris n kunstverzamelaar Willem de Lange en schilder Leonaert Bramer. Door in te zoomen op de wereld en de mensen rondom Vermeer krijgen we meer inzicht in het leven en werk in zijn tijd. Het mysterie over zijn genialiteit blijft daarentegen intact. 0 g.
Verlag: Gemeente Archief Delft, 2015
ISBN 10: 9078132019 ISBN 13: 9789078132011
Anbieter: p015, Rotterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: As new. Condition: Als nieuw. Binding: Hardcover. Year: 2015. Description: Lichte gebruik-/opslagsporen.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: Boom, 2012, 2012
Anbieter: Handled With Care, Bocholt, Belgien
Hardcover/Hardback. Zustand: New. Als nieuw. Hardcover. Rijkelijk geà llustreerd. GESIGNEERD door beide auteurs.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Waanders & De Kunst, 2023
ISBN 10: 9462624496 ISBN 13: 9789462624498
Anbieter: Buchpark, Trebbin, Deutschland
Zustand: Hervorragend. Zustand: Hervorragend | Seiten: 144 | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.
Anbieter: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Niederlande
2005, 336 pp, hardcover met stofomslag, als nieuw.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Schiedam, Scriptum Publishers, 2008. 16,5 x 16,8 cm. Hardcover. Gebonden. 224 pag. Met veel foto's. NIEUW EXEMPLAAR [Geschiedenis (History) / Nederlands / Dutch [Nederlandse Geschiedenis] Photography / Dutch [Nederlandse Fotografie] Gedenkboek (Companybooks) [Gedenkboeken] ].