Verlag: Doubleday, Page & Company, New York, 1913
Anbieter: Bookshelf of Maine, Franklin, ME, USA
Erstausgabe
Hardcover. Zustand: Very Good. Zustand des Schutzumschlags: Poor. Illustrated by Ernest Hallen (illustrator). First Edition. Dust jacket has many chips and edgewear - protected in a mylar sleeve. ; Book is in Very Good condition - minimal signs of ex-library (stamps on front and rear inside covers) . Colored fold-out map Is in excellent condition. Profusely illustrated with photographs of details in the construction of the canal and the people involved. ; Ex-Library; B&W Photographs, Map & Illus.; Small 8vo 7½" - 8" tall; 386 pages.
Verlag: Brussel/Amsterdam, Desclee De Brouwer/De Kinkhoren, 1947, 1947
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebonden, beige linnen hardcover met goudopdruk, 20x13.5 cm., 246 pp. + 2, z/w illustraties door Broeder Max. Ex-libris vignet Rik Jacobs getekend door Frank Ivo Van damme. 420 g.
Verlag: Leuven, De Clauwaert, 1949, 1949
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebonden, beige linnen hardcover met blauwe opdruk, 20.4x14.4 cm., 255 pp. + 1. Jaarreeks Boekengilde De Clauwaert derde boek van 1949. 460 g.
Verlag: Brugge, De Kinkhoren, 1943, 1943
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Paperback, originele geillustreerde uitgeversomslag, 20x13.5 cm., 294 pp.+ 2. Korenaren nr. 4. 410 g.
Verlag: Doubleday, Page & Company, Garden City, NY, 1914
Anbieter: Ground Zero Books, Ltd., Silver Spring, MD, USA
Zustand: fair. Ernest Hallen (illustrator). 386, illus., map, color fold-out frontis map, index, rear bd weak, bkplate ins fr bd, bds & spine scuffed & soiled & edges worn.
Verlag: Antwerpen, , 1948, 1948
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
doodsprentje met foto voorzijde en memoriam tekst achterzijde. 370 g.
Verlag: Tielt, Lannoo, S.d.
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebonden met stofomslag, 96pp., 11.5x17.5cm., redelijke staat 205 g.
Verlag: Antwerpen, Leeslust, 1924, 1924
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Softcover, stevige papieromslag met flappen, 24x20 cm., 90 pp. + 4 + XXIV z/w platen. 710 g.
Verlag: Nijmegen/Kortrijk, De Koepel/Zonnewende, 1947, 1947
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Oorspronkelijk uitgevers omslag, 51 pag *prima staat. sleutelbloemreeks 0 g.
Verlag: Leuven, Davidsfonds, 1941, 1941
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Gebonden, originele beige lederen uitgeversomslag geillustreerd door Frans Mertens, 19.5x15.5 cm., 169 pp. + 1, binnentekstillustraties in z/w door Frans Mertens. Volksreeks nr. 299. Vierde boek der Jaarreeks 1941. 390 g.
Verlag: Doubleday, Page & Company, Garden City, NY, 1913
Anbieter: Ground Zero Books, Ltd., Silver Spring, MD, USA
Erstausgabe
Zustand: good, poor. Ernest Hallen (illustrator). First? Edition. 386, illus., map, color fold-out frontis map, index, covers worn: several large tears, edges tears & chips, pieces missing fr DJ.
Verlag: Haringe, 't Bertennest, 1966, 1966
Anbieter: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
Originele geillustreerde uitgeversomslag z/w, 10,5x10,5 cm., 121 pp. + 5. Uitgegeven in Jeugdgemeenschap bij 't maandelijks werkschrift "Onze Arbeid", nr. 26 - bloeimaand 1966. 250 g.
Verlag: Uitgave Wiek Op, 1938
Anbieter: Antiquariat Wortschatz, Markt Hartmannsdorf, Österreich
Softcover/Taschenbuch. Zustand: Gut. kA (illustrator). kA. Auflage. Anzahl Bände: 1 - Bd.Nr.: kA - Sprache: nl - Einband: Broschur - Gewicht: 482 - Illust.: kA - Zustand: Gut - berieben, Umschlag bestoßen und beschmutzt.
Verlag: Antwerpen, Leeslust 1924, 1924
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
90pp.met illustraties van Felix Timmermans, gesigneerd met opdracht door auteur, 21cm., orig.omslag (rug hersteld), enkele stempeltjes.
Verlag: Het Spectrum, Utrecht, 1940
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Very Good. 1. Dutch ?Zonnewijzer 1940? is een almanak voor katholieke gezinnen, met bijdragen van verscheidene auteurs en redactieleden. De bundel bevat verhalen, bijdragen en illustraties, onder meer verhalen als ?De Kruislievenheer? van Felix Timmermans en bijdragen van o.a. Ernest Claes. De almanak is samengesteld als een breed cultuur-, religie- en gezinsboek, met aandacht voor spiritualiteit, literatuur, kunst en gezinsleven binnen katholieke context.
Paperback. Zustand: Fair. Verkleuring. Ongeopend. Dutch.
Paperback. Zustand: Good. Verkleurd, 160p. Dutch.
Paperback. Zustand: Good. Handtekening van Marcel Ureel op schutblad, wat verkleurd, slechts deels opengesneden. Dutch.
Verlag: Het Spectrum, 1938
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Good. 415 p omsl., pll., figg., mus 8° Almanachs Almanakken Text Dutch.
Verlag: Het Spectrum, 1939
Anbieter: Untje.com, Roeselare, Belgien
Hardcover. Zustand: Good. 414 p. : ill., muz. ; 21 cm. Boekbandill. Ries Mulder. Dutch.
Paperback. Zustand: Poor. Markeringen en notities. Eigendomsmerk. Verkleuring. Roestvlekjes. Dutch.
Paperback. Zustand: Good. pp. 96 / tweede druk Dutch.
Paperback. Zustand: Good. 161 p. : ill. ; 21 cm. Dutch literature Dutch.
Paperback. Zustand: Fair. 1. Dutch.
Paperback. Zustand: Fair. Vergeling, 161p. Dutch.
Paperback. Zustand: Fair. 110p. Dutch.
Paperback. Zustand: Fair. Eerste druk, verkleurd, 110p. Dutch.
Hardcover. Zustand: Fair. 110 p. 8-o Dutch.
Hardcover. Zustand: Good. Stofwikkel vervuild, 96p. Dutch.
Paperback. Zustand: Good. pp. 153 / geïllustreerd door Frans Mertens Dutch I. In exitu de Egypto . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Blz. 9 II. Jerusalem, teken van verdeelheid . . . . . . . . . . . . . 17 III. Via Doloris . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 25 IV. Het heilig Paasvuur . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 29 V. Paasavond te Jerusalem . . . . . . . . . . . . . . . . . . 40 VI. Herinneringen aan Bethlehem . . . . . . . . . . . . . . 50 VII. De Klaagmuur . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 60 VIII. Vrome dagen te Jerusalem . . . . . . . . . . . . . . . . 67 IX. Een uur stilte te Jerusalem . . . . . . . . . . . . . . . . . 73 X. Een man daalde af van Jerusalem naar Jericho . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 80 XI. Gesprekken met den wandelenden Jood . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 88 XII. Gesprekken met den thuisgekommen Jood . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 92 XIII. Gesprekken met den eigenaar van het Joodsche huis . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 97 XIV. Het nieuwe Israël: communistische koloniën en landbouwmachines . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 105 XV. In het nieuwe Beloofde Land . . . . . . . . . . . . . . . . . 114 XVI. Tel Aviv. De Lenteheuvel en de nieuwe zakelijkheid . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 124 XVII. Gesprekken in het paleis van den Landvoogd van Judea . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 131 XVIII. Gesprekken van den pelgrim te Jerusalem met zichzelf . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 137 XIX. In het landschap Samarië . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 141 XX. Galilea, het Nieuw-Testamentische land . . . . . . . . 147.