Verlag: Developm. Brain Res,. 30, 157-168 (1986).,, 1986
Anbieter: Antiquariat Petri, Jena, Deutschland
SC. Zustand: Gut. Obr., WES43]., Deu 400g.
Verlag: J. Comp. Neurol. 353, 553-571 (1995),, 1995
Anbieter: Antiquariat Petri, Jena, Deutschland
SC. Zustand: Gut. Obr., 4?, 18s., in gutem Zustand, [WES138] Deu 300g.
Anbieter: crealivres, La fontennelle, Frankreich
Zustand: Good. Envoi rapide Bon Etat couverture un peu défraîchie intérieur frais. 21x13x2cm. 2000. Broché. 254 pages. Good.
Verlag: Stiching Hollandse Historische Reeks, Den Haag, 1988
ISBN 10: 9072627016 ISBN 13: 9789072627018
Couverture rigide. Zustand: Très bon. Zustand des Schutzumschlags: Jaquette en parfait état. Jaquette et reliure pleine toile éditeur, titre doré, 336p., illustr., index. Hollandse historische reeks X. Exemplaire à l'état quasi neuf.(C97) Size: 17,5 x 24,5. Livre.
Anbieter: Universitätsbuchhandlung Herta Hold GmbH, Berlin, Deutschland
VIII, 293 p. Hardcover. Versand aus Deutschland / We dispatch from Germany via Air Mail. Einband bestoßen, daher Mängelexemplar gestempelt, sonst sehr guter Zustand. Imperfect copy due to slightly bumped cover, apart from this in very good condition. Stamped. Stamped. Sprache: Englisch.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Boom uitgevers Amsterdam, 1996
ISBN 10: 9061684684 ISBN 13: 9789061684688
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Erstausgabe
Zustand: Good. First Edition. Dit product is Goed; Goed/zeer goed: gave paperback met fris en schoon binnenwerk.
Verlag: s-Gravenhage, Stichting Hollandse Historische Reeks, 1988
ISBN 10: 9072627016 ISBN 13: 9789072627018
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Kleine scheurtjes stofomslag geplakt.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Veen Media, 2017
ISBN 10: 9085716039 ISBN 13: 9789085716037
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, enkele illustraties in z/w, 8vo.; Naam en datum in balpen op verso voorplat.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Nijmegen, Uitgeverij Sun 1996, 1996
ISBN 10: 9061684684 ISBN 13: 9789061684688
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
255 p. Paperback (In goede staat.).
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Verlag: Amsterdam, NEHA. 1995, 1995
ISBN 10: 9071617947 ISBN 13: 9789071617942
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, large 8vo: 288pp., 11 contributions with illustrations - notes - references, general bibliography, notes authors, index persons. Very fine copy - as new., Volume 22: Neha Series III.
Anbieter: Gallix, Gif sur Yvette, Frankreich
Zustand: Neuf.
Zustand: Very good.
Zustand: Very good.
Verlag: Den Haag, Stichting HHR 1988, 1988
ISBN 10: 9072627016 ISBN 13: 9789072627018
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's dark-red paper-covered hardback, gilt lettering spine and frontcover, pictorial dustjacket, large 8vo: frontispiece, 336pp. illustrated, footnotes, bibliographical notes, summary in English, appendices, abbreviations, sources, notes, bibliography, index. - as new. Volume 10: Hollandse Historische Reeks.
Verlag: Den Haag, 1980, 1980
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
Den Haag, 1980. 2 dln. Omslag. 231 en 237 pp. (Geschiedenis in Veelvoud 10 en 11).
Verlag: Stichting Hollandse Historische Reeks 1988, 1988
ISBN 10: 9072627016 ISBN 13: 9789072627018
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Geb., met stofomslag, minimale verkleuring rug, verder nette staat, 336 pagina's.
Verlag: NEHA, Amsterdam / NEHA-Series III, 22, 1995
ISBN 10: 9071617947 ISBN 13: 9789071617942
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
1995, 288pp. Geïllustreerd. Paperback. In zeer goede staat.
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
24 cm. or softcover. xii,232 pp. "Geschiedenis in Veelvoud". 777g.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Niederlande
Zustand: very good. Nijmegen : Sun, c1996. Paperback. 255 p. : ill. ; 24 cm. Condition : very good copy. ISBN 9789061684688. Keywords : RECHT, rechtsgeschiedenis NL.
Verlag: 's-Gravenhage, Stichting Hollandse Historische Reeks, 1988, 1988
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
's-Gravenhage, Stichting Hollandse Historische Reeks, 1988. Gebonden met stofomslag. 336 pp. Goed ex. Ills. (Hollandse Historische Reeks; 10).
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, NEHA 1996, 1996
ISBN 10: 9057420058 ISBN 13: 9789057420054
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
624 p. Linnen met stofomslag (Mooi exemplaar.).
Anbieter: Antiquariaat Clio / cliobook.nl, Odijk, UTREC, Niederlande
(Nijm.), SUN, (c. 1998); 24x16 cm. Pb. 255 pp., m.m.v. 9 auteurs, geïllustreerd, literatuurlijst, register; bundel n.a.v.een congres over de politieke en culturele modernisering van Nederland. In goede staat. ISBN 90 6168 468 4.
Verlag: Stichting Hollandse Historische Reeks 1988, 1988
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Geb., met stofomslag, rug enigszins verkleurd, verder mooi en gaaf exemplaar, 336 pagina's.
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Verlag: VU Uitgeverij
ISBN 10: 9062566030 ISBN 13: 9789062566037
Anbieter: Mooney's bookstore, Den Helder, Niederlande
Zustand: Very good.
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Niederlande
Den Haag, Martinus Nijhoff, 1980. 2 delen. XII,231 & XII,237 blz. Paperbacks. Fraai. #9024722543. [99545].
's- Grav., 1988. 336 pp. Ills. Hardcover, d./j. (Hollandse Historische Reeks 10).