Verlag: Het Nederlands Muntmuseum, Utrecht, 1998. 95 pp. (Bronnen van de Vaderlandse Muntgeschiedenis, Deel 3), 1998
ISBN 10: 9073465060 ISBN 13: 9789073465060
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback, rug en rand van de omslag verkleurd, verder in (zeer) goede staat. Met illustraties in zwart-wit. Please see description or ask for photos.
Verlag: Uitgeverij Happinez, 2014. Geïllustreerd., 2014
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback, oblong formaat, in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Yoga Magazine, ca. 2020. 113 pp. Rijk geïllustreerd in kleur., 2020
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback, in zeer goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Natuurmonumenten, 's-Graveland. Juni 2015. 66 pp. Rijk geïllustreerd in zwart-wit en kleur., 2015
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback, geniet, oblong formaat, rug iets geschaafd, verder in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Boekhandel Brabant, Vught, 1995. 192 pp. (Vughtse Historische Reeks nr. 3), 1995
ISBN 10: 9080156442 ISBN 13: 9789080156449
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback, rug wat verkleurd, verder in (zeer) goede staat. Rijk geïllustreerd in zwart-wit. Please see description or ask for photos.
Sprache: Englisch
Verlag: Dordrecht : Dordrechts Museum, 1992
ISBN 10: 9071722015 ISBN 13: 9789071722011
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele linnen band met goudopdruk, stofomslag, (paginagrote) in kleur en z/w, 4to.; Naam op schutblad.
Verlag: Het Nederlands Muntmuseum, Utrecht, 1997. iv, 73 pp. (Bronnen van het Nederlands Muntmuseum, deel 1), 1997
ISBN 10: 9073465044 ISBN 13: 9789073465046
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback, rug en rand wat verkleurd, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Natuurmonumenten, 's-Gravelande, april 2006, 142 pp. Rijk geïllustreerd in kleur. Met CD rom achterin., 2006
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Hardcover boek, groot formaat, in zeer goede staat. Please see description or ask for photos.
Sprache: Englisch
Verlag: Waanders/Museum Beelden aan Zee, Zwolle / Scheveningen, 2005
ISBN 10: 9040090912 ISBN 13: 9789040090912
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Softcover. Zustand: Boek goed. 118 pp. Teksten in het Nederlands en Engels. Bi-langual: Dutch and English. Coloured illustrations. Size: A 4.
Verlag: Buitengoed Fredesheim, 2005. 96 pp. Met vele foto's in kleur en zwart-wit., 2005
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback, enkele lichte leessporen, in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Landschapsbeheer Nederland, Utrecht, november 2003, 79 pp., 2003
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback, schaafplek bovenaan de omslag, verder in goede staat. Met tekeningen van Wim van Overbeeke en Frans Voncken. Please see description or ask for photos.
Verlag: EON Pers, Amstelveen, 2009. 351 pp., 2009
ISBN 10: 9077246339 ISBN 13: 9789077246337
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Paperback. Rug miniem verkleurd, verder in zeer goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Tropenmuseum Amsterdam / Koninklijk Instituut voor de Tropen, juni 1975. 22 pp. Met foto's en illustraties in zwart-wit., 1975
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Oorspronkelijk omslag, geniet, omslag iets verkleurd, verder in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Gemeente Maastricht, 1973. 533 pp. Met foto's en illustraties in zwart-wit, waaronder een uitvouwbare plattegrond., 1973
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Originele linnen band, rug iets verkleurd, rand van de pagina's wat verkleurd, naam klein op schutblad, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Stichting Duinbehoud, Leiden, 1990
ISBN 10: 9062241581 ISBN 13: 9789062241583
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebrocheerd. Zustand: Boek goed. 96 pp. Z/w foto's. Getekende kaartjes.
Verlag: Bouw- en Woningdienst Amsterdam, Amsterdam, 1993
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Boek goed. 218 pp. Z/w illustraties.
Verlag: Stichting MMVH, Amsterdam, 1997
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Lichte gebruikssporen. 86 pp. Zwart-wit illustraties. Het boek gaat over de Okee-krant voor verstandelijk gehandicapten.
Verlag: Uitg. Poldervondsten, Hoorn, 2022
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebrocheerd. Zustand: Boek goed. 226 pp. Magazine met artikelen over onder meer Willy Sluiter, Piet van der Hem, Paus Adrianus, de marine en het koningshuis etc.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Stichting Rijksmuseum, Amsterdam, 1993
ISBN 10: 9066114320 ISBN 13: 9789066114326
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebonden. Zustand: Boek goed. 160 pp. Illustraties in kleur. Size: 30 x 25,5 cm.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Het Oog in 't Zeil/ uitg. Bas Lubberhuizen, Amsterdam, 2015
ISBN 10: 9059373871 ISBN 13: 9789059373877
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebrocheerd. Zustand: Boek goed. 72 pp, Hans Keilson, vader en dochter Van Schendel in Italië, Groningse schrijvers.
Verlag: NRC Handelsblad, Rotterdam, 1991
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebrocheerd. Zustand: Boek goed. 128 pp. Z/w foto's. Size: 29,5 x 22 cm.
Verlag: Den Haag Sculptuur 2003, Den Haag, 2003
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Soft Cover. Zustand: Lichte gebruikssporen. 184 pp. Teksten in het Nederlands en Engels. Text in Dutch and English.Illustraties in kleur en z/w. Coloured and b/w illustrations. Stempel op het schutblad en op de titelpagina. Stamps on the half title page and the title page.
Verlag: Sijthoff Pers B.V, Den Haag, 1995
ISBN 10: 9070682230 ISBN 13: 9789070682231
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Garenloos. Zustand: Boek goed. 96 pp. Zwart-wit foto's.
Verlag: Museum De Schilpen, Maasland, 1985
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Garenloos. Zustand: Lichte gebruikssporen. 80 pp. Zwart-wit foto's. Uitgegeven ter gelegenheid van de opening van het museum op 26 april 1985.
Verlag: Stichting Raad van Tien, Haaksbergen, 1989. 20 pp. Met foto's in kleur., 1989
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Oorspronkelijk omslag, ingebonden, oblong formaat, rug wat geschaafd, verder in goede staat. Tekst in het Nederlands en Engels. Please see description or ask for photos.
Verlag: Wiardi Beckman Stichting, Den Haag, 2010
ISBN 10: 9490565032 ISBN 13: 9789490565039
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Vrijwel als nieuw. 72 pp. Illustraties in z/w en in kleur. Size: 22 x 22 Cm.
Verlag: Historische Kring Voorhout, Voorhout, 2008
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Boek goed. 105 pp. Met veel z/w foto's.
Sprache: Niederländisch
Verlag: De Bataafsche Leeuw, Amsterdam, 1997
ISBN 10: 9067074438 ISBN 13: 9789067074438
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebrocheerd. Zustand: Boek goed. 79 pp. Coloured illustrations. Tekst: Dutch with English summanry. Size: 23 x 29 cm.
Verlag: ENFB (afd. Leiden ), Leiden, 1990
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Geniet. Zustand: Boeken goed. 201 pp. in totaal. Z/w illustraties.
Verlag: Stichting Beeldende Amamteurkunst, Utrecht, 1997
ISBN 10: 9080200735 ISBN 13: 9789080200739
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebrocheerd. Zustand: Boek goed. 39 pp. Illustraties in kleur.