Anbieter: WorldofBooks, Goring-By-Sea, WS, Vereinigtes Königreich
EUR 2,67
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Very Good. The book has been read, but is in excellent condition. Pages are intact and not marred by notes or highlighting. The spine remains undamaged.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Unieboek | Het Spectrum 17 A, 2021
ISBN 10: 900037880X ISBN 13: 9789000378807
Anbieter: AwesomeBooks, Wallingford, Vereinigtes Königreich
EUR 5,28
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Very Good. Heartstopper: Nick en Charlie ontmoeten elkaar⦠(Heartstopper, 1) This book is in very good condition and will be shipped within 24 hours of ordering. The cover may have some limited signs of wear but the pages are clean, intact and the spine remains undamaged. This book has clearly been well maintained and looked after thus far. Money back guarantee if you are not satisfied. See all our books here, order more than 1 book and get discounted shipping. .
Sprache: Niederländisch
Verlag: Unieboek | Het Spectrum 02/g /17 A, 2021
ISBN 10: 900037880X ISBN 13: 9789000378807
Anbieter: Bahamut Media, Reading, Vereinigtes Königreich
EUR 5,28
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Very Good. Shipped within 24 hours from our UK warehouse. Clean, undamaged book with no damage to pages and minimal wear to the cover. Spine still tight, in very good condition. Remember if you are not happy, you are covered by our 100% money back guarantee.
Zustand: as new. Aleid Van Eekelen (illustrator). Wie neu/Like new.
Softcover. Zustand: Bon. Petite(s) trace(s) de pliure sur la couverture. Edition 2005. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Good. Slightly creased cover. Edition 2005. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Sprache: Englisch
Verlag: Amsterdam & Atlanta: Editions Rodopi, 1989. 9051831420, 1989
ISBN 10: 9051831420 ISBN 13: 9789051831429
Anbieter: Rothwell & Dunworth (ABA, ILAB), Dulverton, Vereinigtes Königreich
Erstausgabe
EUR 14,31
Anzahl: 1 verfügbar
In den Warenkorb1st edn. 8vo. Original silver lettered blue cloth (shallow indentation on lower board - otherwise near Fine), dustwrapper (small nick at top edge of upper cover - otherwise VG in protective cover). Pp. 171, illus with b&w photos and figures (no inscriptions).
Sprache: Englisch
Verlag: SDU - Centre for European Policy Studies, 1998
ISBN 10: 9039914826 ISBN 13: 9789039914823
Anbieter: Antiquariaat Die Sammlung, Amsterdam Zuidoost, Niederlande
Erstausgabe Signiert
Soft cover. Zustand: Near Fine. 1st Edition. 371 p. Inscribed by Author(s).
Sprache: Deutsch
Verlag: ESG, Paris, 1991
Anbieter: Antiquariat BM, Flensburg, Deutschland
Broschiert. Zustand: -- Good --. -- 79 p. -- Report from the European Strategy Group --Bibliotheks-Exemplar mit dem entsprechendem Rücken-Aufkleber und Stempel auf dem Vorsatz, ansonsten einwandfrei. // Library Copy. Geschichte.
Verlag: Erasmus, 1993
Anbieter: Anybook.com, Lincoln, Vereinigtes Königreich
EUR 4,77
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Good. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has soft covers. In good all round condition. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,500grams, ISBN:
Verlag: Martinus Nijhoff, 1964
Anbieter: Anybook.com, Lincoln, Vereinigtes Königreich
EUR 4,83
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Poor. This is an ex-library book and may have the usual library/used-book markings inside.This book has hardback covers. Book contains pen & pencil markings. In poor condition, suitable as a reading copy. No dust jacket. Re-bound by library. Please note the Image in this listing is a stock photo and may not match the covers of the actual item,600grams, ISBN:
Hardcover. Zustand: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke. Amber heeft veel verdriet om het afscheid van haar merrie die verkocht moest worden. Daarom heeft ze zich voorgenomen om zich niet meer aan een paard te hechten.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Lemniscaat, 2011
ISBN 10: 9047703472 ISBN 13: 9789047703471
Anbieter: Bookbot, Prague, Tschechien
Softcover. Zustand: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Pancho wil wraak. Zijn zus is vermoord - al denkt de politie daar anders over - en hij heeft gezworen de dader te doden. Omdat zijn vader is omgekomen bij een ongeluk en hij geen moeder meer heeft, belandt Pancho in St. Anthony's Home. Daar krijgt hij de taak om D.Q., die een hersentumor heeft, bij te staan in zijn laatste dagen. Alsof hij nog niet genoeg met de dood werd geconfronteerd! Maar D.Q. zit nog vol levenslust. Hij schrijft het Manifest van de Krijgers des Doods, een plan om alles uit zijn korte leven te halen. En hij is verliefd, op Marisol. Hij wil niet sterven voor hij haar voor zich gewonnen heeft. Zal Pancho zich laten leiden door D.Q.'s visie en door zijn steeds sterkere gevoelens voor Marisol, of kiest hij er toch voor zijn wraakactie uit te voeren?
Softcover. Zustand: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Als begin 1945 het Russische leger het instortende nazirijk nadert, proberen de zwangere Poolse Emilia (15), de zogenoemde Pruisische soldaat Florian (19) en de Litouwse verpleegster Joana (21) een voormalig cruiseschip te bereiken, dat hen naar Polen kan brengen. Vanaf ca. 16 jaar.
Hardcover. Zustand: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Amber heeft veel verdriet om het afscheid van haar merrie die verkocht moest worden. Daarom heeft ze zich voorgenomen om zich niet meer aan een paard te hechten.
Sprache: Englisch
Verlag: Addison-Wesley Longman, Incorporated, 1993
ISBN 10: 0201416638 ISBN 13: 9780201416633
Anbieter: Better World Books, Mishawaka, IN, USA
Zustand: Good. Former library copy. Pages intact with minimal writing/highlighting. The binding may be loose and creased. Dust jackets/supplements are not included. Includes library markings. Stock photo provided. Product includes identifying sticker. Better World Books: Buy Books. Do Good.
Softcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Farbtonänderung. Zij, de incarnatie van een godin? No way! Morrigan mag dan altijd hebben geweten dat ze anders was dan haar oppervlakkige vriendinnen - zeg nu zelf, echt normaal is het niet als je stemmen hoort, vlammen uit je handen kunt laten komen en met bomen kunt praten - maar zoiets bizars heeft ze nog nooit gehoord. En dat wil wat zeggen, na alle absurde verhalen die haar grootouders haar hebben verteld over Partholon, de mythische wereld van haar moeder, Rhiannon. Toch blijkt er geen woord van gelogen, wanneer Morrigan zich na een ijzingwekkende ervaring ineens in diezelfde parallelle wereld bevindt. In deze wereld zijn haar krachten als uitverkorene van de godin groter dan ze ooit voor mogelijk heeft gehouden, en blijkt er ook nog eens een beestachtig aantrekkelijke, eh. centaur naar haar gunsten te dingen. Maar helemaal zonder twijfel is Morrigan niet. Want wie zegt haar dat de stem die ze steeds in haar hoofd hoort die van haar godin is, en niet van de duistere god Pryderi? Ze was er immers al vroeg voor gewaarschuwd dat hij haar in zijn macht wilde hebben. Als dat zo is, lukt het haar dan wél de verleiding van het kwaad te weerstaan en te kiezen voor het goede? Zelfs als dat betekent dat ze alles wat haar lief is zal verliezen?
Sprache: Englisch
Verlag: Centre for European Policy Studies, 2006
ISBN 10: 9290796073 ISBN 13: 9789290796077
Anbieter: Hay-on-Wye Booksellers, Hay-on-Wye, HEREF, Vereinigtes Königreich
EUR 10,37
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbZustand: Very Good. Unused. Minor shelf wear otherwise fine.
broché. Zustand: Assez bon.
Sprache: Englisch
Verlag: Centre for European Policy Studies, 1998
ISBN 10: 9039914826 ISBN 13: 9789039914823
Anbieter: ThriftBooks-Dallas, Dallas, TX, USA
Paperback. Zustand: Very Good. No Jacket. Former library book; May have limited writing in cover pages. Pages are unmarked. ~ ThriftBooks: Read More, Spend Less.
Sprache: Englisch
Verlag: Brill, The Hague, The Lutfia Rabbani Foundation, 1985
ISBN 10: 9004079076 ISBN 13: 9789004079076
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
Wrappers (paperback) 80 pp. With ill. ; 23 cm. - "Euro-Arab dialogue lectures,; 1". Cover title: Europeans and Arabs in a dialogue. (small stain on endpaper and half title page, sl. worn, although good copy).
Sprache: Englisch
Verlag: Amsterdam-Atlanta, Rodopi. 1989, 1989
ISBN 10: 9051831420 ISBN 13: 9789051831429
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
171 (4) p. Bound in the publisher's blue cloth with cream-coloured pictorial dustjacket (In very good condition.).
Anbieter: Plurabelle Books Ltd, Cambridge, Vereinigtes Königreich
Verbandsmitglied: GIAQ
EUR 19,08
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Very Good. Series: Pantaleon 175p large format paperback, fresh and clean copy, very good Language: Dutch.
Verlag: M. Nijhoff, 1964
Anbieter: HALCYON BOOKS, LONDON, Vereinigtes Königreich
EUR 7,76
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Very Good. A clean, tight copy. ALL ITEMS ARE DISPATCHED FROM THE UK WITHIN 48 HOURS ( BOOKS ORDERED OVER THE WEEKEND DISPATCHED ON MONDAY) ALL OVERSEAS ORDERS SENT BY TRACKABLE AIR MAIL. IF YOU ARE LOCATED OUTSIDE THE UK PLEASE ASK US FOR A POSTAGE QUOTE FOR MULTI VOLUME SETS BEFORE ORDERING.
Verlag: Institut Francais des Relations Internationales, Paris, 1991
Anbieter: Beach Hut Books, Lingfield, Vereinigtes Königreich
Erstausgabe
EUR 8,35
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Very Good. 1st Edition. 79 page booklet.
Softcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrücken. Al heeft Shannon Parker als lerares Engels voor heel wat hete vuren gestaan, zelfs voor haar is het wat bizar om eerst op mysterieuze wijze te worden aangetrokken door een Keltische pot, dan met haar auto in een heftige storm verzeild te raken en door haar spiegelbeeld een vuurbal in gelokt te worden, om uiteindelijk geradbraakt wakker te worden in een andere wereld. Een mythische wereld zonder auto's, computers of opstandige pubers, waarin ze van identiteit heeft geruild met ene Rhiannon - incarnatie van de godin Epona - die op het punt staat in het huwelijk te treden met. een centaur. Shannon mag dan altijd een paardenmeisje zijn geweest en, toegegeven, de centaur in kwestie is een zeer aantrekkelijk exemplaar, maar wat moet een simpel meisje uit Oklahoma nu met een half paard als echtgenoot?
Verlag: Galerie Nouvelles Images, Den Haag, 1990
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Ingenaaid. Zustand: Enige gebruikssporen. 105 pp. Met z/w afbeeldingen van werken van de deelnemende kunstenaars. B/w illustrations of works of art. Tentoonstellingscatalogus / exhibition catalogue. Ezelsoor r.o. in kaft voorkant. Front cover with dog's-ear.
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback,veel (uitvouwbare) illustraties in kleur en z/w, oblong (circa 24x29cm).; Kreukje onderrand voorplat.
Verlag: Rotterdam, Erasmus Publishing, 1997
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good.
Verlag: Den Dungen : Uitgeverij van Gerwen, 1984
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, geïllustreerd met z/w foto's, kaarten, 8vo.
Sprache: Englisch
Verlag: The Hague, Martinus Nijhoff, 1964
Anbieter: Antiquariat Bookfarm, Löbnitz, Deutschland
Softcover. 220 S. 6692 Ex-library with stamp and library-signature in good condition, some traces of use. Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 500.