Sprache: Englisch
Verlag: Amsterdam-Atlanta, Rodopi. 2000, 2000
ISBN 10: 9042005106 ISBN 13: 9789042005105
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, large 8vo: 120pp., 7 contributions, graphs, notes, references, table of contents. Very fine copy - as new.
Sprache: Niederländisch
Verlag: uitg. Meinema, Zoetermeer, 1999
ISBN 10: 9021137585 ISBN 13: 9789021137582
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Paperback. Zustand: Boek goed. 131 pp.
Verlag: Scriptum, Schiedam, 2001
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebrocheerd. Zustand: Boek goed. 64 pp. Kleurenfoto's. Size: A 4.
Anbieter: Revaluation Books, Exeter, Vereinigtes Königreich
EUR 30,47
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Brand New. 112 pages. 8.50x9.50x0.75 inches. In Stock.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Zoetermeer, Uitgeverij Meinema 2005, 2004
ISBN 10: 9021139448 ISBN 13: 9789021139449
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
144 p. Paperback (In goede staat.).
Sprache: Niederländisch
Verlag: Tilburg : Uitgeverij Nieuwland, 2005
ISBN 10: 9086450059 ISBN 13: 9789086450053
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Originele halflinnen band, geà llustrerd met paginagrote kleurenkaarten, 4to.; Naam, plaats en datum in potlood op schutblad.
Verlag: Stichting Kunst en Beweging m.m.v. Boekhandel Fanoy, Middelburg, 1992
ISBN 10: 9080092215 ISBN 13: 9789080092211
Anbieter: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Niederlande
Gebrocheerd. Zustand: Vrijwel als nieuw. Foto's : Carel Blazer (illustrator). 83 pp. Z/w foto's. Uitgegeven n.a.v. de gelijknamige tentoonstelling.
Verlag: Ten Hagen N.V., Den Haag
Anbieter: Erwin Antiquariaat, Kampen, Niederlande
Erstausgabe
cardboard / karton - hardcover. Zustand: good / goed. Thole, Carel (illustrator). 1ste / 1st. 158 pagina's. Illustraties. Oorspronkelijke titel: "Challenge to adventure". Serie: 'Atkinson reeks", nummer 5. Vertaling door Helene Swildens. Size: A5 formaat.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Westbroek, Harlekijn Uitgeverij 1983, 1983
ISBN 10: 9063860323 ISBN 13: 9789063860325
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
239 p. Paperback (Net exemplaar.).
Verlag: Middelburg, Stichting Kunst in Beweging, 1992
ISBN 10: 9080092215 ISBN 13: 9789080092211
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
paperbound, square 4to 84 pp., ca. 70 plates uitgave bij de tentoonstelling in de Zeeuwse bibliotheek te Middelburg, 1992; zeer goede conditie.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Becht ohne Jahr.
26 x 19 cm. Zustand: Gut. 60 Seiten ; With many Illustrations Palet Serie : Een Reeks Monografieen over Hollandsche en Vlaamsche Schilders, Zeventiende en Achttiende Eeuw ; Original Paperback little used. Inside book end paper a few blotchy, otherwise in very clean condition. In Dutch. Please note our pictures PG-20 Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 212.
Verlag: 's Gravenhage, Gebr. van Cleef, 1822. 48 pp., 1822
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Later gemarmerd omslag, in goede staat. Please see description or ask for photos.
Verlag: Boom Juridische Uitgevers, Den Haag, 2005
ISBN 10: 9054546476 ISBN 13: 9789054546474
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
Original hardcover. 216 pp.; 22x14 cm. Text in Dutch / Nederlands. - (previous owner's name, small signs of use) Although very good, see picture. 420g.
Verlag: Bauverlag GmbH, Wiebaden, Berlin, o.J.
ISBN 10: 3464573117 ISBN 13: 9783464573112
Anbieter: Versandantiquariat Kerzemichel, Wittenberge, Deutschland
Seite 1 - 160 , in Teil I + Seite 163 - 328 in Teil II, Ringbuch,Obrosch, 8°, zweite, überarbeitete und erweiterte Auflg., Eingentümereintrag auf Vs, sehr gut.
Sprache: Englisch
Verlag: Abbeville / Los Angeles County Museum Of Art, Los Angeles / New York, 1986
ISBN 10: 0875871305 ISBN 13: 9780875871301
Anbieter: Arroyo Seco Books, Pasadena, Member IOBA, Pasadena, CA, USA
Verbandsmitglied: IOBA
Erstausgabe
Soft cover. Zustand: Fine. No Jacket. 1st Edition. 436 Pp. First Printing, Softcover Issue. Highly Readable, One Of Those Few Exhibition Catalogs That Has Become A Standard Reference In A Wide Field Of Art Still Attuned To Modern Sensibilities. Fine, No Wear Or Marks. With The Multifold Exhibition Brochure Prepared By The Education Department Of The Los Angeles County Museum Of Art, And Thematic Drawings By Laurie Haycock.
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Groningen, Instituut voor Noord- en Oosteuropese Studies, 1997. 25 x 17 cm. Hardcover with dustjacket. 190 pages. FINE COPY [.
Verlag: Gaume s. d, Paris
Anbieter: Librairie Farfouille, Paris, Frankreich
XII, 460 pp. In-12 - demi-perc. rouge, dos à nerfs.
Verlag: Weil der Stadt bei Stuttgart: Hädecke. No date.
Anbieter: Antiquariaat Ovidius, Bredevoort, Niederlande
Zustand: Gebraucht / Used. Hardcover. Fine state. 192pp. Illustr.
Sprache: Englisch
Erscheinungsdatum: 1820
Anbieter: K Books Ltd ABA ILAB, York, YORKS, Vereinigtes Königreich
EUR 41,76
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbNo Binding. Zustand: Very Good. A fine antique engraved portrait. Mounted and ready to frame. An excellent opportunity to purchase a dedorative and attractive portrait. C. 1820.
Couverture souple. Zustand: bon. RO40171726: 1879. In-12. Broché. Etat passable, Plats abîmés, Dos abîmé, Intérieur acceptable. 460 pages. Etiquette de code sur le dos. Plats détachés. Quelques cahiers se détachant. . . . Classification Dewey : 922-Religieux.
Verlag: Published by Gaume et Cie, 1979
Anbieter: Démons & Merveilles, Joinville, Frankreich
Zustand: Good. Bon état. 1979. Good.
Various (illustrator). A'dam/Antw., Veen, 1996. 28,5 x 21 cm. Groot formaat paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 400 pag. - UITSTEKEND EXEMPLAAR [Art / Dutch art general [Algemene Nederlandse Kunst] ].
Blotkamp, Carel / Esser, Hans / Ex. Sjarel (illustrator). Utrecht, Reflex, 1982. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. Stempeltje op schutblad. 295 pag. - GOED EXEMPLAAR [Art / Dutch art general [Algemene Nederlandse Kunst] ].
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
SDU, 1989. 26,5 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 205 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR [Typografie / Typography [Typografie] ].
Sprache: Niederländisch
Verlag: Uitgeverij Nieuwland, 2005
ISBN 10: 9086450059 ISBN 13: 9789086450053
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Tilburg, Uitgeverij Nieuwland, 2008. Tweede druk. 32,5 x 23,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. 168 pag. NIEUW BOEK [Topography / Dutch [Nederlandse Topografie] Cartografie / Cartography Zuid-Holland ].
Anbieter: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Niederlande
Tentoonstellings catalogus Het Valkhof, Nijmegen & Zwolle, Waanders, 2002. 28 x 21,5 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR [Art / Dutch art general [Algemene Nederlandse Kunst] ].
Verlag: Paris, Gaume s.d. [1879], 1879
Anbieter: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgien
Verbandsmitglied: ILAB
xii + 460pp., 18cm., reliure cart. (plats marbrés, dos en toile avec titre doré), peu de rousseurs, bon état, R82791.
Anbieter: Antiquariaat Spinoza, Amsterdam, Niederlande
Amsterdam, De Erven H. van Munster & Zoon, 1892. 64 pp. Slight brown age-staining. Internally good. Orig wraps, spine repaired with filmoplast. Backcover lacking.
Couverture souple. Zustand: bon. RO40249639: Non daté. In-12. Broché. Etat passable, 1er plat abîmé, Dos abîmé, Intérieur acceptable. 460 pages. Etiquette de code sur la couverture. Quelques tampons de bibliothèque. 1er plat partiellement jauni et détaché. 1re page de garde partiellement jaunie. Envoi manuscrit de l'auteur en page de faux-titre. . . . Classification Dewey : 97.2-Dédicace, envoi.
Couverture rigide. Zustand: bon. RO40261997: 1879. In-12. Relié demi-cuir. Bon état, Couv. convenable, Dos à nerfs, Intérieur acceptable. 460 pages. Auteur, titre et fleurons dorés sur le dos. . . . Classification Dewey : 922-Religieux.