Verlag: Stedelijk Museum, Amsterdam, 1963
Anbieter: Jeff Hirsch Books, ABAA, Wadsworth, IL, USA
Erstausgabe
First Edition. First edition. Softcover. 16 pages. Exhibition catalog for a show that ran Mary 3 through June 3, 1963. Text in Dutch. Includes 1 color and several black and white illustrations. An about very good copy in stapled wrappers and from the Cranbrook Academy of Art Library with their stamp to the front cover. Otherwise, a clean copy.
Verlag: Amsterdam, Stedelijk Museum, 1963
Anbieter: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Niederlande
paperbound, 4to 16 pp, num ills Pieter Defesche, exhibition catalogue, tentoonstellingscatalogus; VG condition.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Stedelijk Museum, Amsterdam, 1963
Anbieter: Colin Martin Books, Near Hull, EY, Vereinigtes Königreich
EUR 11,94
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Very Good. 16 pages, illustrated, includes colour plates. A Very Good copy.
Verlag: Galerie Magdalene Sothmann, 1964
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Niederlande
Geniete paperback. (7) p. Ills in b/w. -(Minor signs of use, but overall in good condition.).
Anbieter: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Niederlande
Eindhoven, Galerie Willy Schoots, 1992. Tekst & 48 gekl.ills. Slappe kaft. Als nieuw. [170714].
Den Haag, Galerie Nouvelles Images 8 - 26 oktober 1966. 6 blz. 2 ills. Slappe kaft. [165594].
Verlag: Venlo : Museum van Bommel van Dam,, 2006
ISBN 10: 907829003X ISBN 13: 9789078290032
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Niederlande
Hardcover. Zustand: Fine. Hardcover, 191 p. : ill., photos. ; 28 cm. Fine. Text in Dutch.
Verlag: [ca 1960], 1960
Anbieter: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, Niederlande
Kartonnen portfolio met 11 litho's en een affiche. Zowel de portfolio als de litho's zijn genummerd 210/11x. De Keerkring was een Amsterdamse kunstenaarsgroep, met als doel het samenkomen van alle kunstenaars ter bevordering van de culturele ontwikkeling van het Nederlandse volk. Opgericht in 1949, opgeheven in 1999. -(De map is rafelig aan de randen, lichte roest en verkleuring aan de randen van de litho's en vouwen in het affiche.).
Verlag: Stedelijk Museum, Amsterdam, 1963
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Niederlande
Soft cover. Zustand: Fine. Lithographed wrappers (softcover), 15 unnumbered pages : illustrations (12 black and white, 2 color). Fine. Cat.#336.
Verlag: Amsterdam : Galerie Magdalene Sothmann,, 1964
Anbieter: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Niederlande
Soft cover. Zustand: Very Good. Lithographed wrappers, 8 p. : ill. ; 26 cm. Very good copy with some age toning. Auction catalogue.
Anbieter: ARTBOOKS, Schoorl, Niederlande
Erstausgabe
Soft cover. Zustand: Near Fine. 1st Edition. Title - De Amsterdamse Limburgers - Limburgse bijdrage aan de Nederlandse schilderkunst tussen 1950 en 2000 Author - Pieter Defesche Publisher - Rosbeek Books Year - 2001 Language - Dutch Binding - Paperback Size - 17 x 23 cm Pages - 120 ISBN - 9073367247.
Amst., Stedelijk Museum. [15 pp]. Ills (Col. & b./w.). Soft cover. (SM 336). With an or. photograph made by Marije Romme.
(Maastricht, Provincie Limburg/ Stichting Promotie en Presentatie, z.j.); 26x27cm. Hardcover overslagdoos/ cassette met 8 foto's naar ets/aquatinten met blindstempel Antony van Lieshout geplakt op Moorman Museumkarton en tekst gedrukt op Van Gelder Koperdruk en Hollandsdruk, teksten met de hand gezet door Dick Wessels te Maastricht. Inleiding door Pieter Defesche, met een dichtstuk door Rutger Kopland. In linnen overslagdoos/ cassette. Oplage 150 exemplaren.
AK Stedelijk Museum, Amsterdam 1963. 4°. 8 Bl. OBr. Verz. 41 Arb., 7 abgeb.
Amst., Galerie Magdelene Sothmann 2-23 november 1964. 8 blz. 5 ills. Slappe kaft. Omalg originele litho van Peter Fesfeche. [165593].
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Niederlande
Eindhoven, Willy Schoots, 1998. 120 pp. Col. ills. Orig. hardcover.
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Niederlande
Venlo, Museum Van Bommel Van Dam, 2006. 191 pp. Col. & b./w. ills. Hardcover.
Nederlandse Gasunie, 1988. 21 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. Oplage 1500 exemplaren. [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
Schilderijen. Amsterdam, Stedelijk Museum, 1963. Orig. wrappers. Illustrated. Typ. P. van der Have. 16 pag. [Stedelijk Museum / Municipal Museum [Stedelijk Museum Amsterdam] ].
Verlag: Banholot : In de Bonnefant, 1991
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Good. 1 colofon blad en 5 mappen met losse tekstbladen en 6 originele litho's in kleur, in originele bruin linnen doos met goudopdruk op rug. Alle tekstbladen en litho's genummerd en gesigneerd. Genummerde oplage van 50 exemplaren. Dit is nummer 12.; Vlek op deksel van linnen doos.
Venlo, Van Spijk, 1978. 26 x 26 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. Text in Dutch and English. 174 pages. Signed by the artist. Numbered copy [159] of an edition 250 copies. Spine a bit discolored, else a FINE COPY [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
Anbieter: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Niederlande
Amst; Stedelijk Museum, 1963. Unpag. ills. Stapled soft cover. (SM 336).Added: Original abstract-expresionistic ecoline-drawing on paper (in blue, magenta & orange) by Pieter Defesche (1921-1998). Folded as a postcard. Measures are 22,2 x 29,3 cm. (unfolded); 20,0 x 14,5 cm. (drawing-size). With dedication in ink by the artist: 'van Pieter Defesche + echtgenote'.