Verlag: 's Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1894. 32 pp., 1894
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Origineel omslag. Omslag beschadigd aan randen, verder goed. 'Van den Schrijver' in druk bovenaan omslag. Please see description or ask for photos.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Meulenhoff, 1993
ISBN 10: 9029029250 ISBN 13: 9789029029254
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, enkele illustraties (waaronder foto's) in z/w, 8vo.; Leesvouwen rug.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam : Meulenhoff, 1993
ISBN 10: 9029029250 ISBN 13: 9789029029254
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Paperback, enkele illustraties (waaronder foto's) in z/w, 8vo.; Leesvouwen rug; rug iets verkleurd.
Verlag: Martinus Nijhoff, 's-Gravenhage, 1939
Anbieter: Barksdale Books, Almere, Niederlande
Zustand: Good. Naam en datum op schutblad.
Verlag: 's-Gravenhage 1922, 1922
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
's-Gravenhage 1922, tweede bijgewerkte druk. XII,436 pp. Fotomechanische herdruk, 1980. Ingeleid door I. Schöffer. Karton. Niieuw exemplaar.
Verlag: Gebhard, Amsterdam, 1861. 444 pp., 1861
Anbieter: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Niederlande
Eigentijdse halflinnen band, rug met titel en decoratie in goud. Iets geschaafd, een goed exemplaar. Please see description or ask for photos.
Verlag: The Hague, Martinus Nijhoff, 1927., 1927
Anbieter: Antiquariaat Ovidius, Bredevoort, Niederlande
Zustand: Gebraucht / Used. Cloth. Good.xii,160pp. Illustr. Exlibris in front.
Sprache: Niederländisch
Verlag: Amsterdam, Meulenhoff 1993, 1993
ISBN 10: 9029029250 ISBN 13: 9789029029254
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's paperback, pictorial covers, 8vo: 318pp., illustrations, 12 contributions, footnotes, sources/bibliography, biographical notes. Fine. Suriname & Nederlandse Antillen - Nederlands Indië.
Verlag: The Hague, Nijhoff 1927 maps, 1927
Anbieter: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Niederlande
Erstausgabe
1st ed. - Transl. From the Dutch. - Halfcloth.
Verlag: 's-Gravenhage, Algemeene Landsdrukkerij, 1926
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Fair. Stukje rug bovenaan, ca 1cm. Mist, verder netjes.
Sprache: Englisch
Verlag: Martinus Nijhoff, The Hague, 1927
Anbieter: WORLD WAR BOOKS, TUNBRIDGE WELLS, Vereinigtes Königreich
Verbandsmitglied: PBFA
Erstausgabe
EUR 47,70
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbHardcover. Zustand: Very Good. No Jacket. 1st Edition. Detailed account of the siege and relief of Leyden in 1574 during the war between Spain and Holland.1st English Edition 1927. Intoduction by G.M.Trevelyan. 160pp., folding maps, notes. Very good condition. Rare.
Verlag: s-Gravenhage, Martinus Nijhoff 1920, 1920
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
(XXII) 256 p. Paperback (Onderste hoek marge van de achterkant en voorgaande twee pagina's gescheurd, verder in goede staat.).
Verlag: 's-Gravenhage; 1902, 1902
Anbieter: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Niederlande
; Martinus Nijhoff; softcover; 18,5x28 cm.; 643 pp. Slightly ruststained at spine and titlepage. Traces of wear at cover.
Verlag: 's-Gravenhage; 1920, 1920
Anbieter: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Niederlande
; Martinus Nijhoff; Werken der Vereeniging tot uitgaaf der bronnen van het oud-vaderlandsche recht, 2e reeks, no. 20; uitgeg. door R. Fruin; XXII en 256 p. Aantekeningen in de marges.
Verlag: Middelburg; 1910, 1910
Anbieter: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Niederlande
; Van Benthum & Jutting; zachte kaft; 35 p. Band enigszins verkleurd en overigens wat hele lichte gebruikssporen.
Verlag: 's-Gravenhage, 1903, 1903
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
's-Gravenhage, 1903. 211 pp. Omslag. Niet afgesneden exemplaar. (Oude Vaderlandsche Rechtsbronnen I,13).
Verlag: Martinus Nijhoff, 's-Gravenhage, 1905
Anbieter: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Niederlande
Red half cloth. Marbled covers. vi,278,ii pp.; 24 cm. - "Oud-Vaderlandsche Rechtsbronnen, Tweede reeks, 7" (library binding, library label on spine, sl. worn and faded, ex-libris on endpaper, library stamp on rear title page, paper sl. browned/ foxed, although still good). Werken der Vereeniging tot Uitgave der Bronnen van het Oude Vaderlandsche Recht, gevestigd te Utrecht. 700g.
Verlag: 's-Gravenhage : Martinus Nijhoff, 1911
Anbieter: Klondyke, Almere, Niederlande
Zustand: Fair. Latere blauwe rexine band en schutbladen, klein 4to.; Naam en datum op titelpagina; hoek onder boekblok gebutst; enkele bruine vlekjes snede.
Verlag: Leiden, E.J. Brill, 1891, 1891
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
Leiden, E.J. Brill, 1891. Omslag. XLV-652 p. Rug overplakt ter versteviging.
Verlag: 's-Gravenhage, 1897, 1897
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
's-Gravenhage, 1897. Omslag. 126 pp. (omslagen rafelig).
Verlag: Groningen 1957, 1957
Anbieter: Antiquariaat Matthys de Jongh, Zutphen, Niederlande
. XV,518p. (Werken Historisch Genootschap IV,4).
Verlag: The Hague: Martinus Nijhoff, 1927., 1927
Anbieter: D & E LAKE LTD. (ABAC/ILAB), Toronto, ON, Kanada
Erstausgabe
8vo. pp. xii, 160. 3 maps (2 folding). cloth-backed bds. (joints partly cracked, covers lightly foxed). First Edition of the English Translation.
Verlag: 's-Gravenhage, 1897, 1897
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
's-Gravenhage, 1897. 432 pp. Omslag. Niet afgesneden exemplaar. Vlek op achteromslag. (Oude Vaderlandsche Rechtsbronnen I,13).
Verlag: 's-Gravenhage, Nijhoff, 1920, 1920
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
's-Gravenhage, Nijhoff, 1920. Omslag. XXII,256 pp.Niet afgesneden exemplaar. (Oude Vaderlandsche Rechtsbronnen II,20).
Verlag: s-Gravenhage, Algemene Landsdrukkerij 1926, 1926
Anbieter: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Niederlande
Original publisher's sewn brown paperback, black title spine and frontcover, large 8vo: 248pp., footnotes, bibliographical notes, table of contents.
Verlag: 's-Gravenhage, 1897, 1897
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
's-Gravenhage, 1897. 432 pp. Omslag. Niet afgesneden exemplaar. (Oude Vaderlandsche Rechtsbronnen I,13).
Verlag: 's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1904, 1904
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1904. Blind omslag. 312 pp. (opnieuw gebonden). (Rijks Achief-Depôt in de Provincie Zeeland).
Verlag: Leiden: E J Brill, 1891
Anbieter: Aquila Antiquariaat, Lochem, GLD, Niederlande
8vo, 23.8cm. XLVI,652 blz., fotogr. frontisp. portr. van Cobet, noten, registers. Ingen. in oude geglaz. papieren omslag, titeldeel van orig. vooromslag opgeplakt. Enkele minimale sporen van gebruik, een goed exemplaar.
Anbieter: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, Niederlande
The Hague, Nijhoff, 1927. xii,160 pp. Orig.cloth.
Verlag: 's-Gravenhage, 1909, 1909
Anbieter: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Niederlande
's-Gravenhage, 1909. Blind omslag. 509 pp. (opnieuw gebonden).