Colleen Hoover Umutsuz

ISBN 13: 9789944827171

Umutsuz

4,32 durchschnittliche Bewertung
( 224.960 Bewertungen bei Goodreads )
 
9789944827171: Umutsuz
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Lise son sinif ogrencisi olan Sky capkinligi kendi saniyla yarisan Dean Holder'la tanisir. Ilk karsilastiklari andan itibaren Holder onu hem korkutur hem de cezbeder. Ona dair bir seyler, Sky'in derinlere gommek icin cok ugrastigi sikintili gecmisine ait anilarini atesler. Sky ondan uzak durmaya kararli olsa da Holder'in kararli tutumu ve esrarengiz gulumsemesi savunmasini yerle bir edip aralarindaki bagin guclenmesini saglar. Ama gizemli Holder'in sakladigi sirlar vardir, bu sirlar ortaya cikar cikmaz Sky sonsuza kadar degisir ve guven duygusu gercekler karsisinda yenilgiye ugrar. Sky ve Holder ancak ciplak gerceklerle cesurca yuzleserek yaralarini iyilestirebilecek ve sinir tanimadan yasayip birbirlerini sevebileceklerdir. Umutsuz nefesinizi kesecek, merakinizi uyandiracak size ilk askinizi hatirlatacak bir roman. (Tanitim Bulteninden)

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:


Lise son sınıf öğrencisi olan Sky çapkınlığı kendi şanıyla yarışan Dean Holder'la tanışır. İlk karşılaştıkları andan itibaren Holder onu hem korkutur hem de cezbeder. Ona dair bir şeyler, Sky'ın derinlere gömmek için çok uğraştığı sıkıntılı geçmişine ait anılarını ateşler. Sky ondan uzak durmaya kararlı olsa da Holder'ın kararlı tutumu ve esrarengiz gülümsemesi savunmasını yerle bir edip aralarındaki bağın güçlenmesini sağlar. Ama gizemli Holder'ın sakladığı sırlar vardır, bu sırlar ortaya çıkar çıkmaz Sky sonsuza kadar değişir ve güven duygusu gerçekler karşısında yenilgiye uğrar.

Sky ve Holder ancak çıplak gerçeklerle cesurca yüzleşerek yaralarını iyileş-bilecek ve sınır tanımadan yaşayıp birbirlerini sevebileceklerdir.

Umutsuz nefesinizi kesecek, merakınızı uyandıracak size ilk aşkınızı hatırlatacak bir roman.


„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben