Stephenie Meyer Bree Tannerin Ikinci Hayati

ISBN 13: 9789944822947

Bree Tannerin Ikinci Hayati

 
9789944822947: Bree Tannerin Ikinci Hayati
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Bir Tutulma Romani Tutulma filmi vizyona girmeden once tum dunyada yayimlandiktan on gun sonra Stephenie Meyer in yeni romani raflarda! Alacakaranlik Efsanesi'nin hayranlari, Tutulma kitabinda tanitilan ve yeni dogan bir vampirin karanlik dunyasinda Bree Tanner'in surukleyici hikâyesiyle buyulenecekler. Bedeninin degisimini izledim. Catida yere comelmis, tek eliyle tutunmaya calisiyordu. Tum o tuhaf samimiyet bir anda yok olmustu, o artik bir avciydi. Ne oldugunu bildigim, nasil oldugunu anladigim icin yanindayken rahat oldugum bir seydi. Beynimi kapattim. Av zamaniydi. Derin bir nefes aldim. Asagidaki insanlarin damarlarinda akan kanin kokusu icime isledi. Cevredeki insanlar onlardan ibaret degildi, ama en yakin olanlardi. Avinizin kim olacagini, avinizin kokusunu almadan once, bir sekilde karar vermis olmaliydiniz. Artik secim yapmak icin cok ama cok gecti.

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

Bir Tutulma Romanı
Tutulma filmi vizyona girmeden önce tüm dünyada yayımlandıktan on gün sonra Stephenie Meyer in yeni romanı raflarda!

Alacakaranlık Efsanesinin hayranları, Tutulma kitabında tanıtılan ve yeni doğan bir vampirin karanlık dünyasında Bree Tannerın sürükleyici hikayesiyle büyülenecekler.

Bedeninin değişimini izledim. Çatıda yere çömelmiş, tek eliyle tutunmaya çalışıyordu. Tüm o tuhaf samimiyet bir anda yok olmuştu, o artık bir avcıydı. Ne olduğunu bildiğim, nasıl olduğunu anladığım için yanındayken rahat olduğum bir şeydi.

Beynimi kapattım. Av zamanıydı. Derin bir nefes aldım. Aşağıdaki insanların damarlarında akan kanın kokusu içime işledi. Çevredeki insanlar onlardan ibaret değildi, ama en yakın olanlardı. Avınızın kim olacağını, avınızın kokusunu almadan önce, bir şekilde karar vermiş olmalıydınız.

Artık seçim yapmak için çok ama çok geçti.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben