Yabanci: Milyonlari Büyüleyen Bir Efsane

4,22 durchschnittliche Bewertung
( 669.283 Bewertungen bei Goodreads )
 
9789944822541: Yabanci: Milyonlari Büyüleyen Bir Efsane
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Sene 1945. Eski bir savas hemsiresi olan Claire Randall, evine donmustur. Tekrar bir araya geldigi esiyle ikinci bir balayina cikar. Salisbury Duzlugu'nde bulunan tarihi tas cemberini ziyaret ederler. Bu taslardan birine dokunan Claire birden kendini, savas yuzunden yikilmis ve gruplasmis sinir baskinlarina maruz kalan Iskocya'da bir yabanci olarak bulur. Sene 1743'tur. Anlayamadigi gucler tarafindan zaman icinde gecmise savrulan Claire, hayati icin tehdit olusturabilecek mulk sahipleri ve casuslarin arasina dusmustur. Cesur bir Iskoc savascisi olan James Fraser, Claire'e oyle sinirsiz bir ask sunar ki, genc kadin sadakat ve tutku gibi iki zit duygunun arasinda sikisip kalir. Farkli zamanlarda yasayan ve hic ortak ozellikleri olmayan bu iki adam arasinda bir secim yapmasi gerekmektedir.

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

Eşsiz bir hikaye anlatımı... Unutulmaz karakterler... Zengin tarihi detaylar...

İşte bunlar Diana Gabaldon'ın romanlarına damgasını vuran en büyük özellikler.

Yayınlanır yayınlanmaz New York Times gazetesinin en çok satan kitaplar listesine hızlı bir giriş yapan Yabancı serisi, eleştirmenlerin büyük övgüsünü kazandı ve milyonlarca okuyucuyu etkisi altına aldı. Serinin başlangıç kitabı olan ve heyecanlı bir macera ile bir aşk hikayesini başarıyla harmanlayan bu büyüleyici ve tutku dolu romanda olağanüstü iki karakterle tanışıyoruz&#59;
-Claire Randall ve Jamie Fraser.-

Sene 1945. Eski bir savaş hemşiresi olan Claire Randall, evine dönmüştür. Tekrar bir araya geldiği eşiyle ikinci bir balayına çıkar. Salisbury Düzlüğü'nde bulunan tarihi taş çemberini ziyaret ederler. Bu taşlardan birine dokunan Claire birden kendini, savaş yüzünden yıkılmış ve gruplaşmış sınır baskınlarına maruz kalan İskoçya'da bir yabancı olarak bulur. Sene 1743'tür.

Anlayamadığı güçler tarafından zaman içinde geçmişe savrulan Claire, hayatı için tehdit oluşturabilecek mülk sahipleri ve casusların arasına düşmüştür. Cesur bir İskoç savaşçısı olan James Fraser, Claire'e öyle sınırsız bir aşk sunar ki, genç kadın sadakat ve tutku gibi iki zıt duygunun arasında sıkışıp kalır. Farklı zamanlarda yaşayan ve hiç ortak özellikleri olmayan bu iki adam arasında bir seçim yapması gerekmektedir.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Gebraucht kaufen Angebot ansehen

Versand: EUR 8,00
Von Deutschland nach USA

Versandziele, Kosten & Dauer

In den Warenkorb

Beste Suchergebnisse beim ZVAB

1.

Diana Gabaldon
Verlag: Epsilon Yayincilik (2010)
ISBN 10: 994482254X ISBN 13: 9789944822541
Gebraucht Softcover Anzahl: 1
Anbieter
medimops
(Berlin, Deutschland)
Bewertung
[?]

Buchbeschreibung Epsilon Yayincilik, 2010. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present. Artikel-Nr. M0994482254X-G

Weitere Informationen zu diesem Verkäufer | Verkäufer kontaktieren

Gebraucht kaufen
EUR 5,00
Währung umrechnen

In den Warenkorb

Versand: EUR 8,00
Von Deutschland nach USA
Versandziele, Kosten & Dauer