Verwandte Artikel zu Dikkat Bebek Var Bebeğimin İlk Günlü&#...

Dikkat Bebek Var Bebeğimin İlk Günlüğü Pembe

 
9789944472142: Dikkat Bebek Var Bebeğimin İlk Günlüğü Pembe
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 
Reseña del editor:

Bebeğinizin büyümesini adım adım takip ederek, onun sağlık ve sosyal gelişimi hakkında notlar tutmanızı sağlamakla beraber; bebeğiniz büyüdüğünde ona ve size iyi bir anı olarak kalması amacıyla tasarlanan ‘Dikkat Bebek Var! - Bebeğimin İlk Günlüğü' şimdiye kadar Türkiye'de yayınlanan en geniş kapsamlı bebek güncesi olma özelliğini taşımaktadır.

Bebeğinizin size müjdelendiği ilk andan, bebeğinizin 1 yaşına kadar olan periyotta nasıl gelişme gösterdiğini adım adım takip edecek ve yine Türkiye'de bir ilki gerçekleş-rek hazırlamış olduğumuz interaktif CD-ROM sayesinde bu bilgileri bilgisayar ortamında da tutabileceksiniz.

‘Dikkat Bebev Var! - Bebeğimin İlk Günlüğü' adlı eser şık kutusu içinde bir adet interaktif CD-ROM ve arabanıza yapıştırabileceğiniz ‘Dikkat Bebek Var! ' sticker ile birlikte sizlere sunulmaktadır...

Bebeğinizi büyütürken her aşamasında birlikte olmak dileği ile...

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben