Ask Adinda Hayat: Gercek aski bulmak mi, yoksa ondan kacmak mi daha kolay

3,62 durchschnittliche Bewertung
( 2.369 Bewertungen bei Goodreads )
 
9789759996796: Ask Adinda Hayat: Gercek aski bulmak mi, yoksa ondan kacmak mi daha kolay
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Gercek aski bulmak mi, yoksa ondan kacmak mi daha kolay? Teeny Templeton, sonunda kaderin ona da guldugunu dusunmektedir. Evlenecektir, kendi dugun pastasini kendisi yapacaktir ve o sikintili gecmisini ardinda birakacaktir. Ta ki nisanlisini kendi evlerinin seftali bahcesinde iki kadinla yakalayana kadar... Hem de cirilciplak bir haldelerken... Bu skandalin ardindan dugunleri iptal olur. Ne var ki Teeny'nin basina gelenler bununla sinirli kalmayacaktir. Nisanlisi bu olaydan birkac gun sonra olu bulunur ve herkes Teeny'nin suclu oldugunu dusunur. Tek umudu, artik basarili bir avukat olan ilk aski Coop O'Malley'dir. Ancak onunla yuzlesmek demek, gecmisle de yuzlesmek anlamina gelmektedir. Peki, Teeny basina gelenlere ragmen kalbinin sesini dinleyip karsisindaki bu adama yeniden guvenebilecek midir? Sikintilarin bir sekilde guzelliklere yol verdigini gosteren Ask Adinda Hayat, eglenceli dili, muthis kurgusuyla kalbinizi fethedecek.

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

HAZIRLANIYOR

Reseña del editor:


Gerçek aşkı bulmak mı, yoksa ondan kaçmak mı daha kolay?

Teeny Templeton, sonunda kaderin ona da güldüğünü düşünmektedir. Evlenecektir, kendi düğün pastasını kendisi yapacaktır ve o sıkıntılı geçmişini ardında bırakacaktır. Ta ki nişanlısını kendi evlerinin şeftali bahçesinde iki kadınla yakalayana kadar... Hem de çırılçıplak bir haldelerken...

Bu skandalın ardından düğünleri iptal olur. Ne var ki Teeny'nin başına gelenler bununla sınırlı kalmayacaktır. Nişanlısı bu olaydan birkaç gün sonra ölü bulunur ve herkes Teeny'nin suçlu olduğunu düşünür.

Tek umudu, artık başarılı bir avukat olan ilk aşkı Coop O'Malley'dir. Ancak onunla yüzleşmek demek, geçmişle de yüzleşmek anlamına gelmektedir. Peki, Teeny başına gelenlere rağmen kalbinin sesini dinleyip karşısındaki bu adama yeniden güvenebilecek midir?

Sıkıntıların bir şekilde güzelliklere yol verdiğini gösteren Aşk Adında Hayat, eğlenceli dili, müthiş kurgusuyla kalbinizi fethedecek.


„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben