Nedim Gürsel Allahin Kizlari

ISBN 13: 9789759916510

Allahin Kizlari

2,85 durchschnittliche Bewertung
( 123 Bewertungen bei Goodreads )
 
9789759916510: Allahin Kizlari
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Kitaplari neredeyse dunyanin butun dillerine cevrilmis usta edebiyatcimiz Nedim Gursel, 10 yil aradan sonra muhtesem romanla dondu. Bu bas yapitin 2008'in en cok konusulan romani olacagindan hicbir kuskumuz yok.

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:


Hz. Muhammed'in hayatı ile Kuran'dan yola çıkarak İslam'da inanç ve şiddeti sorgulayan bu roman, aynı zamanda çoksesli bir destan. Allah'ı kendisine "şahdamarından daha yakın" hisseden hayal dünyası zengin bir çocuk İle Harbi Umumi'de Peygamber'in kenti Medine'yi savunmuş dedesinin hem acıklı hem mutlu öyküsü.

"Bir gün bu satırları yazacağım hayal bile edemezdin. Yazdığın nice muhalif sözcükler, aykırı cümleler gibi. Oysa bu satırlar ne kıyamet gününün habercisi ne isyana çağrt. Ne de çocukluğunda Peygamber'in dünyasına doğru çıktığın yolculuğun izlenimleri. Belki geçmişe yaptığın bir yolculuk bu, ama paylaşılması mümkün olup da anlaşılması pek mümkün olmayan bir şeyi, inancı kurcalıyorsun."

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben