Kolektif ŞİFALI YEMEKLER

ISBN 13: 9789759891916

ŞİFALI YEMEKLER

 
9789759891916: ŞİFALI YEMEKLER
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Sifali Yemekler

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

HAZIRLANIYOR

Reseña del editor:

Tadı ve görüntüsü ile itici görünebilen gıdaların bir kebap tarifi gibi çekici ve lezzetli görünümü ile bu kitap, bu alanda büyük bir boşluğu doldurmuştur. Bu kitaptaki beslenme tarzını sadece hastaların değil her yaştaki kişilerin uygulaması gerektiğini düşünüyor ve tavsiye ediyorum.
Doç. Dr. Sefa Saygılı
(Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzmanı)
Beslenme ile sağlık arasındaki münasebet kuşkusuz çok iyi bilinmektedir. Tarihi Mısır yazmalarında şöyle bir ifade geçmektedir&#59; insanların yediklerinin 3/1 kendilerini, 3/2'si ise hemkimleri beslemektedir. Bu eserin sağlıklı beslenme doğrultusunda değişen alışkanlıklara müspet katkısı olacağına inanıyorum. Daha öncede kıymetli eserler vücuda ge-n Remziye ve Mebrure Şenler hanımefendileri tebrik ederim.
Dr. Fazıl Genç (Nöroloji Uzmanı)
Gıdaların üretiminde kullanılan katkı maddeleri ve hormonlar sağlığımızı ciddi şekilde tehdit etmektedir. Böyle bir ortamda şifalı ot, bitki ve sebzelerden oluşturulan bu doğal yemek menülerinin çok faydalı olacağı kanaatindeyim. İnsan sağlığına faydalı olacak olan bu kitabı hazırlayanları tebrik ederim.
Dr. Ahmet Laçin (İç Hastalıkları Uzmanı)

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben