Jed Mckenna Aydınlanma Çılgınlığı

ISBN 13: 9789759064563

Aydınlanma Çılgınlığı

 
9789759064563: Aydınlanma Çılgınlığı

Yazar, Öğretmen ve Usta Jed McKenna, aydınlanmayı daha önce hiç anlatılmamış olan bir şekilde anlatıyor. Daha önce pek çoklarının başarısızlığa uğradığı yerde, erişilebilecek en yüksek noktayı aydınlanma- mümkün olan en yalın üslupla betimleyerek müthiş bir iş ortaya koyuyor.

Jed McKenna mistikliğin üzerindeki örtüyü kaldırıp okuyucuyu sadece dünyanın toplu bilgeliğine ilaveler yaparak değil, ruhsal aydınlanmanın içinden ruhsallığı çekerek de şaşırtıyor. Bu ele avuca sığmaz konu, daha önce asla bu denli cazip ve anlaşılır bir tavırla kaleme alınmamıştı.

Aydınlatıcı kitaplar arasında bir başyapıt olan Aydınlanma Çılgınlığı'nı, spiritüel bir yol izleyen herkes okumalı. Kısmen açıklayıcı, kısmen bir kılavuz niteliğinde ve bütünüyle keyifli olan bu kitap, aydınlanma arayışında başarısızlığa uğramanın neden adeta bir kural haline geldiğini açıklayan ilk kitap.
Ve aynı zamanda bu kuralın nasıl bozulabileceğini de.

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben