Ağır Abiler Orkestrası

3,25 durchschnittliche Bewertung
( 32 Bewertungen bei Goodreads )
 
9789755703480: Ağır Abiler Orkestrası
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Kucuk Iskender'in toplu siirlerini kapsayan seriye ait bu kitap, Klarnet ve Bir Daha Bana Benzeme Angel'dan olusuyor. Huzunlerden okkali payini aldikca cetinlesen, karanligin imbiginden sir ve bela gecirdikce guzellesen hayatlarin farkli muzigi, farkli ahengi. Orada itilen bambaska bir zarafettir. Agir Abiler Orkestrasi'nin caldigi parcalar, sisteme dâhil olmaktan gurur duyanlarin kulaklarini kanatir. Kan, bazen harbi fiildir de; girdigi cumleye yaninda gercek de getirir, bedel de getirir. Kacamazsiniz: Ortam gerilir; eller su gibi inceden silaha sokulur. Akortlar tamamsa cumbus baslayacaktir.

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

küçük iskender'in toplu şiirlerini kapsayan seriye ait bu kitap, Klarnet ve Bir Daha Bana Benzeme Angel'dan oluşuyor.
Hüzünlerden okkalı payını aldıkça çetinleşen, karanlığın imbiğinden sır ve bela geçirdikçe güzelleşen hayatların farklı müziği, farklı ahengi. Orada itilen bambaşka bir zarafettir.
Ağır Abiler Orkestrası'nın çaldığı parçalar, sisteme dahil olmaktan gurur duyanların kulaklarını kanatır. Kan, bazen harbi fiildir de&;#59; girdiği cümleye yanında gerçek de getirir, bedel de getirir. Kaçamazsınız: Ortam gerilir&;#59; eller su gibi inceden silaha sokulur.
Akortlar tamamsa, cümbüş başlayacaktır.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben