Kolektif REKLAMCILIK

ISBN 13: 9789754706321

REKLAMCILIK

0 durchschnittliche Bewertung
( 0 Bewertungen bei Goodreads )
 
9789754706321: REKLAMCILIK
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Reklamcilik, dunyanin hizla globaleserek "kucuk" bir koye donustugu, iletisim imkanlarinin sinirlari zorladigi cagimizda, ekonomideki yeri ve onemi her gecen gun artan, boyutlari giderek buyuyen bir sektor. "Aslinda yok birbirimizden farkimiz ama biz.. " diyen birbirinin muadili yuzlerce mal ve hizmetin tuketicinin begenisine sunuldugu pazarda, butun yollar ister istemez "reklam"dan gecer. "Reklamin kotusu olmaz" deyisi sektorun vazgecilmez onemini pek guzel anlatir. Tanitimi yapilan urun ve hizmetin digerlerinden farkini anlatmak, tuketicinin gonlunu calmak icin yaraticiligin sâhikalarinda dolasan reklamcilar hem kendileri icin hem de hizmet ettigi musterileri icin "rekabet arenasi"nda cetin bir mucadele vermektedir. Konularinin uzmani iki akademisyen, Docent Fusun Kocabas ve Docent Muge Eldem tarafindan kaleme alinan bu kitap, bir yandan iletisim fakultesi ogrencilerinin mufredatina hizmet ederken, ote yandan konuya ilgi duyan okurlara da hitap ediyor.

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

Reklamcılık, dünyanın hızla globalleşerek "küçük" bir köye dönüştüğü, iletişim imkanlarının sınırları zorladığı çağımızda, ekonomideki yeri ve önemi her geçen gün artan, boyutları giderek büyüyen bir sektör. "Aslında yok birbirimizden farkımız ama biz&hellip&#59;" diyen birbirinin muadili yüzlerce mal ve hizmetin tüketicinin beğenisine sunulduğu pazarda, bütün yollar ister istemez "reklam"dan geçer. "Reklamın kötüsü olmaz" deyişi sektörün vazgeçilmez önemini pek güzel anlatır. Tanıtımı yapılan ürün ve hizmetin diğerlerinden farkını anlatmak, tüketicinin gönlünü çalmak için yaratıcılığın şahikalarında dolaşan reklamcılar hem kendileri için hem de hizmet ettiği müşterileri için "rekabet arenası"nda çetin bir mücadele vermektedir. Konularının uzmanı iki akademisyen, Doçent Füsun Kocabaş ve Doçent Müge Eldem tarafından kaleme alınan bu kitap, bir yandan iletişim fakültesi öğrencilerinin müfredatına hizmet ederken, öte yandan konuya ilgi duyan okurlara da hitap ediyor. Tabii bu kitabın müşteri profiline "meslek erbabı" reklamcıların da dahil olduğunu eklemeliyiz. Özetle, Reklamcılık günümüzde ister yaratıcısı, ister müşterisi ve de isterse tüketicisi olsun, reklama "maruz" kalan herkesin el altında bulundurması gereken bir başvuru kitabıdır.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben